ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A ha, više ga nema

Kupnja – ATGR-R-A
1 955,00
21 937,00
5 910,00
8 902,00
21 900,00

Prodaja – ATGR-R-A
2 898,99
8 899,00
12 900,00
48 919,00
320 920,00

Strašno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A ha, više ga nema

Kupnja – ATGR-R-A
1 955,00
21 937,00
5 910,00
8 902,00
21 900,00

Prodaja – ATGR-R-A
2 898,99
8 899,00
12 900,00
48 919,00
320 920,00

Strašno.

od kada je to?

prije par minuta

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ovakvi nalozi na prodaji potvrduju nasu ulagacku svjest[smiley1]
kolega matrix je kod svakog ulagaca dosao i upisao ovako smjesne naloge, pa daj se malo osvjestite…
uzimam margin i kad vatra gori uletavam, samo kad mi neko kaze da me treba oporezivat jer sam zaradio a isti je izletio s ovakvim nalogom van ili će HT prodati po 300 …
Špekulant sam ali podržavam Emila a Matrixu želim da je u kešu i pokupuje na 701 od svih koji izlaze što i sam namjeravam.[smiley1][smiley1][smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

jel kupuje tko ATGR? na kojim cijenama ga cekate, ako da?


jel kupuje tko ATGR? na kojim cijenama ga cekate, ako da?

20-ak komada protrgovano

Zna li netko koliko ukopno ima dionica atgr-a?Ne mogu naci u izvjescu, a treba mi za izracun.

Ne razumijem. Netko je stavio nalog za prodaju 200 dionica (mislim da je krenuo od 890 otprilike) i lagano spušta cijenu jer se neiskusni ulagaci (da ne budem prost) ukakaju te ruse cijenu. A faca samo snizuje svojih 200, ekipa spušta jer misli da se to nikad nece prodat i nastaje zacarani krug srece. Ako vam treba novac za ulozit u nesto drugo, razumijem vas, na ovom padu necete puno izgubiti – mozda se negdje drugdje moze bolje zaraditi jer su neke dionice pale preko 30% u zadnja 3 tjedna. Ali brate ako ste iole pametni, mozete zakljuciti da ova cijena nije realna i da ce doci do minimalno one razine po kojoj ste ju kupili (vec je jucer koketirala na tim razinama). Strpite se malo pobogu, ovo nije mjesto za panicare nikako…

Eto nam i novih naloga po 183 i 104 komada u prodaji

E da mi je vidit facu koja prodaje jednu dionicu. Tko ocajnicki treba 882,99 kn. Bitno da ju je na vrijeme ponudio. Tko zna, mogla je past na 880 ili još gore na 870, to je veliki gubitak u životu jednog dioničara… heh

Naravno sarkastičan sam i karikiram ali sve u svrhu da svi zajedno vise zaradimo (zato smo ovdje zar ne). Ponavljam, ne panicariti. DOBRE DIONICE CUVATI U OVO DOBA KOREKCIJE.


drchip: ” Već sada možemo kupovati ispod IPO , dok HT dođe na cijenu IPO … ima još dana ” Ovim tempom vrlo brzo. Možda se neki sjećaju kako su izgledale naše banke pred rat, ljudi u panici (opravdanoj) skidali novce dok su još mogli. A tko se jednom opeče i na hladno puše. A među dioničarima HT-a je dosta starije generacije koja je to doživjela

Yes, nije za guske sijeno, tako bi naši stari rekli

The Road To Hell Is Paved With Good Intentions and Plastic!

eto ga na sad smo odjednom svi pametni, a nekidan ste nas zvali davalcima “patki” kad smo govorili da neće uopće u 4-tveroznamenkasto područje, nego da oćemo jeftino dokupit, moš mislit, moja prognoza je da će ić i ispod 800…

dajmo da rastu...


eto ga na sad smo odjednom svi pametni, a nekidan ste nas zvali davalcima “patki” kad smo govorili da neće uopće u 4-tveroznamenkasto područje, nego da oćemo jeftino dokupit, moš mislit, moja prognoza je da će ić i ispod 800…

Prvo; nitko nije nikga vrijeđao.
Drugo; lako je biti general poslije bitke.
Previše se pametnih pojavljuje , no rijetki koriste pamet.

New Report

Close