ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nisam neki posebni stručnjak, ali poznato je da je atlantic precijenjen, ( precijenjen=blaga riječ), da nije bilo pomoći fondova, posebno az fonda bilo bi trgovanja na 700,00 kuna, ali nije az fond svemoguć, ova dionica je dobra na ulaganje za dvije godine, ali to tada tko živ od nas, sutra daljnji pad,

poseban pozdrav matrix90, brzo to prodaj, ako si kupio, da ne prodadneš skroz, pozdrav od malog dioničara ali ne atlantica

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača


Gospodin T. je jedini ovim IPO-om dobio svi ostali su – i to svakim danom veći. Pa HT pada …. a, Atlantic će vjerojatno pasti ko kruška., a šta je jedan Atlantic prema HT …. nažalost dole i jako dole … Nemam ove dionice i neću ih imati … imam HT

Kolega koju su vam kriteriji?


Već sada možemo kupovati ispod IPO , dok HT dođe na cijenu IPO … ima još dana

ajd da i to doživimo na ZSE( i to odmah po uvrštenju, potiče na razmišljanje o masi novih investitora “gladnih” IPO-a)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Već sada možemo kupovati ispod IPO , dok HT dođe na cijenu IPO … ima još dana

Ovim tempom vrlo brzo. Možda se neki sjećaju kako su izgledale naše banke pred rat, ljudi u panici (opravdanoj) skidali novce dok su još mogli. A tko se jednom opeče i na hladno puše. A među dioničarima HT-a je dosta starije generacije koja je to doživjela

Nemam dionice ATGR, ali mislim da paničari nisu poželjni na burzi. Ili oni koji su mislili obrnuti novac za 15 dana. Bolje da se dobro opeku i da ih više ne vidimo i ne osjetimo.

jedino u ovoj cijeloj prići je ispo faca gosp. T, čovjek je od svoje distribucijske firme napravio nebi da je HT, INA, HEP,
sve u svemu smiješno, a kao što vidimo ima jako puno gladnih dušica koje su mislile preko noći uć u lovicu.
svaka čast gosp.T jer je prodo firmu po strašnoj cijeni[smiley1]

[color=blue]Emil Tedeschi, o dugoročnoj vrijednosti Atlantica[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=23

[color=blue]Emil Tedeschi, o jučerašnjoj cijeni dionica Atlantica[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=24

[color=blue]Roberto Motušić, o značaju IPO-a Atlantica za ZSE[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/system/video/?mediaId=25

I na kraju dana da “remiziram” temu. Koristiti ću tehniku Ivane (mislim 7), dosta je praktična
– atgr nisam na ipo-u uzeo jer mi se činilo skupo
– vjerujem kao i kolege blueman i matrix i još dosta njih da je ova dionica dugoročno isplativa
– kolega matrix, kolko god je ponekad i mene živcirao, je iznosio činjenice i mislim da nije drukao
– pozdravljam novu ipo “lekciju” svima nama, bilo novima bilo starima
– vjerujem da su ispod ipo cijene prodavali oni koji sutra-prekosutra žele nadopuniti portfelj tom dionicom po nižoj cijeni od ipo cijene (mislim da je na prijašnjim stranama kolega Conan OB to kratko i jasno rekao)
I na kraju, nadam se da će dionica biti ispod ipo cijene još nekoliko dana jer očekujem nešto svježe love i budući da kupujem isključivo na duge rokove rado bi kupio na jutrošnjim razinama. Pozdrav

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Mislite da je ovo u redu:

Kupnja – ATGR-R-A
1 955,00
21 937,00
8 902,00
21 900,00
32 899,00

Prodaja – ATGR-R-A
164 400,00
8 899,00
12 900,00
48 919,00
320 920,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

To nisu paničari, kao ni na T-HT-u, to je javna obnama, manipuiliranje, lažiranje.
Kako jadno i tako već danima na T-HT-u.
Moš misliti kako ljudi pohrlili prodati s gubitkom od 50%.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close