ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sad je Tedi na dnevniku izjavio da su svi koji su prodavali u prvih sat vremena ispod cijene IPO-a neozbiljni ulagači.Tvrtka čvrsto stoji na nogama.

majmun

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Tocno po prognozama. rekao sam da je 935 fer cijena i tako ce se trziti. 900-1000. Do godisnjeg izvjesca..

malo smo daleko od 1000 kn …
znam da je sad lako pametovati, ali ova vaša prognoza sad ispada jako optimistična.
Fer ili ne fer kako se situacija sad razvija, čak i ovih 935 je više nedostižno.


mene samo zanima ko PRODAJE PRVI DAN dionice za 850kn a paltio ih je 935?!

Onaj koji misli da ce sutra biti 750

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ovo trgovanje mi izgleda kao
1. pretakanje iz šupljeg u prazno velike ransakcije iz fonda u fond za plašenje malih
2. pranje novca, kupi po 935 prodaje po 850 ili su jako bahati
3. neiskusni investitori
4. novac su dobili na vrbi
[smiley10]


Stoichkov: ” Sad je Tedi na dnevniku izjavio da su svi koji su prodavali u prvih sat vremena ispod cijene IPO-a neozbiljni ulagači.Tvrtka čvrsto stoji na nogama.

..može on pričat što god hoće, ali za sada je promet cca. 9,7 mil.kn i prosječna je cijena 905,00 kn. Dakle prosječno su trgovali neozbiljni ulagači ….

“Veliki” IPO, “velikog i visestruko nagradjivanog” Emila, “vrhunske kompanije”, jedan od najvecih IPO-ova na nasem trzistu do sada, je ispao jedan veliki fijasko.

Jeli konačno stalo? Možda zahvaljujući Emilovom smješku na TV.

Taj nije baš pri sebi.


James Knox: ” mene samo zanima ko PRODAJE PRVI DAN dionice za 850kn a paltio ih je 935?! ” Onaj koji misli da ce sutra biti 750


Sad je Tedi na dnevniku izjavio da su svi koji su prodavali u prvih sat vremena ispod cijene IPO-a neozbiljni ulagači.Tvrtka čvrsto stoji na nogama.


Bravo Emile, krasno si zapoceo, bitno da je tata dobi lovu, a ostale dionicare ko …..

Maj daj ljudi ohladite malo. Emilov komentar je sasvim na mjestu. Kakav je to invstitor koji danas kupi dionicu i sutra je hoce prodati. Ta pojava je masovna samo u Hrvatskoj. Ali do sada. Ako ce ista dobro izaci iz ove korekcije onda je to sto ce se trziste procisti od “investotora” koji glavinjaju ko muhe bez glave.


Uprava Atlantica u sat vremena izgubila 613 tisuća kuna http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=176bc9fe-6fd6-4fe4-91b8-309dd45403f4&open=sec

Nisu oni nista izgubili jer svoje dionice nisu ni prodali. Dionica nije ni 2 sata na burzi a vec netko racuna gubitke ili dobitke. Stvarno dubok ulagacki horizont nemozes mu kraja vidjeti. Ako netko hoce racunati dobitke ili gubitke pa makar i na papiru daj da to napravimo barem u ovo doba sljedece godine. Da ne spominjem za 4 ili 5 god.


Ako ce ista dobro izaci iz ove korekcije onda je to sto ce se trziste procisti od “investotora” koji glavinjaju ko muhe bez glave.

Ni sam ne znam da li je to dobro. Ti “investitori” su najzaslužniji i što neka dionica strmoglavo raste, a i strmoglavo pada.. Kad nestane “investitora” nestat će i “strmoglavog” rasta.

a stvarno su smješni ovi ljudi šta prodaju po ovoj cijeni. Nisu valjda očekivali da će odma prvi dan na 1500, pa se razočarali. =)

..........................................................................................

New Report

Close