ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hahaha.
Zato ja ne jasem na valovima..
Kad tad moje dionice dodju na fer vrijednost.

Na kraju uvije pobijede…
Mislim da dolazi vrijeme kada ce se poceti ulagati na temelju znanja a ne na rekla kazala i ide to gore, gric gric.
Zato je mene nejmanje strah..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

sad sam im zahvalan što su mi srezali paket[smiley2][smiley2][smiley1]

Kolege forumaši.

Žao mi je za sve koji sada gube.
Ovo je prvi IPO koji sam propustio a to sam najavio odmah na početku.
I priznajem nisam očekivao da će cijena roknuti dolje.
Ali što si je Tedi dozvolio sa ovim IPO-om je potpuna bezobraština.

Bilo bi dobro kada bi ovaj događaj bio prekretnica za mnoge usijane glave da promisle o vlastitoj edukaciji kada se upuštaju u samostalno investiranje.

I za kraj. Sadašnja situacija će proći i sve će doći na svoje.
Treba biti strpljiv i hladne glave.
To je teško, ali se može.

La vita e bella!


Ipak 7 milijuna prometa je jako jako malo tako da me nije previse briga. 4X veca kupnja fondova na 935 mi je garancija povratka na cijenu, uz rezultate koji nece biti losi.

Mozda, samo i za HT je interes bio veci 10x (sjetimo se stranih fondova koji su nestali bestraga i dovraga kad je trebalo kupovati na burzi)… naravno, nije isto jer je HT bio po diskontu ali meni dovoljan podatak za oprez.

Koliko sam pratio, rezultati uistinu nisu losi i nadam se da ce se Atlantic oporaviti ubrzo (je, tajming je odvratan) i stabilizirati se, a dugorocnim ulagateljima donijeti dobru zaradu.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kolege na žalost (ili sreću kak stvari stoje trenutno) nemam tu dionicu iz jedinog razloga što nemam više casha, ali da imam ovo bi po ovim cijenama odmah kupio i zaista ne kužim koje mazge po ovim cijenama prodaju, to mi zaista nije jasno

Surround all arround when it hits the ground


Nema potrebe sada biti pametan! NIKOME ne koristi što danas ATGR pada. Ma koliko se neki veselili , ovo sa ATGR samo doprinosi općem potopu….Lako je bilo pametovati kada je tržište išlo samo po sebo gore..Veseliti se tudjem potopu kod dionica nikada nije dobro, ma što mi mislili ipak je to zakon spojenih posuda…

Meni odgovara da ATGR pada. Čak i da se sve slomi mi odgovara… Ja čekam na kupnji. Koliko nisko? To još ni sam ne znam.

P.S. Na burzi se lova niti ne nalazi niti ne gubi. Ona samo mijenja vlasnika. Svaki dan kad netko “zaradi” netko drugi je “izgubio”.

Evo Emil na podnevnom dnevniku HTV-a izjavio da mu je drago što oni koji su prodali prvi sat trgovanja odlaze iz dionica kompanije jer to nisu ozbiljni investitori

Sad je Tedi na dnevniku izjavio da su svi koji su prodavali u prvih sat vremena ispod cijene IPO-a neozbiljni ulagači.Tvrtka čvrsto stoji na nogama.

Bravo Emile,
krasno si zapoceo, bitno da je tata dobi lovu, a ostale dionicare ko …..

Uprava Atlantica u sat vremena izgubila 613 tisuća kuna

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=176bc9fe-6fd6-4fe4-91b8-309dd45403f4&open=sec

Knjige i kava

bez obzira na sve opet je 10:02 bio najbolji izbor, sretna vam nova godina, svi su izgledi da će tek u njoj krenit sreća a i to je već viđeno 05′ , 06′
a što se tiče prekida rekla kazala to će ipak pričekat koju godinu
moje precjenjeno mišljenje
smiley13

molim k/p??
zahvaljujem

[img][/img]

New Report

Close