ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Lijepo sam vam pisao prije IPO-a o ovoj dionici.

pa bolje da su mi novci bili vezani nego da sam u minusu s druge strane jer ako ste malo pratili trziste u zadnje vrijeme shvatit cete da se na rijetkim dionicama moglo zaraditi tako da mi je ipak drago da sam usao u ipo!!

[img][/img]

Pa nama ht-ovcima uopce nije lose kad vidim kakva je ovde situacija.. Sto reci, precjenjeni trgovac s jedne strane a korekcija s druge…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Dobra dionica i dobra firma,loš trenutak za IPO nažalost,danas da je google izašao ne bi gore išao…[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ne razumijem čemu toliko negativnih komentara… ovdje kao da je ljudima drago vidjeti kad drugi gube na dionicama…
Nerealno je očekivati da u ovakvoj situaciji dionica skoči 20 ili 30%…
Molio bih najveće napadače ove dionice neka kažu s koliko su u petak završili u plusu sa svojim favoritima?

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!


Ja opet postavljam pitanje, koja je logika prodavat kompaniju nize nego si je kupio u IPO-u, a ipak mislim da je rijec o jako dobroj kompaniji?

evo ja cu ti objasniti.Prodaju je od 935-850kn a kupovat ce po 760-800kn.Oni su jos na zaradi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

iskreno ovo se nisam nadao.nisam išao u ipo jer sam platio školarinu već prije.čestitam sam sebi i drugima koji nisu ulazili.onima koji jesu želim bolje vrijeme.nikako mi ne ide u glavu kako netko može prodat po cijeni manjoj od ipo-a.nikako.ima li koji takav na forumu?nek kaže zašto to radi?

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Ako Emil ili neki fond ne vrati dionicu na cca 900 u sljedecih par dana, zamolio bi “kolegu” martixa da se vise ne javlja na ovoj temi sa afirmativnim komentarima.
Mislim da barem toliko duguje gomili ljudi koji su popusili novce.
Dakle, oni novinski clanci su ok ali njezini komentari … bilo bi bolje bez njih [smiley5]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Kolika je scijena bila na IPO-u ,trenutno sam u blokadi mozak mi neradi kad vidim ovo crvenilo na tržištu.


Ja opet postavljam pitanje, koja je logika prodavat kompaniju nize nego si je kupio u IPO-u, a ipak mislim da je rijec o jako dobroj kompaniji?

Pa zato da bi je kasnije kupio još jeftinije
[smiley11]

bit će bolji ljudi. ja sam isto mislio kupit atlantic, al sam ipak uzo radničke od ine. Dobra je ovo firma, vratit će se to na kupovnu cijenu. Samo mi nije jasno zašt ljudi prodaju na ovim cijenama??? Sami sebi izbijaju novce iz đepa. [smiley8][smiley9]

..........................................................................................

Nisam kupio Atlantic, ali mislim da je ovakav jedan IPO (ajmo ga nazvati “neuspješnim” obzirom na očekivanja naroda) dobro došao na našem tržištu kapitala. Poslije ovoga drastično će se smanjiti broj onih koji će ulagati u svaki IPO (prethodno dajući dionice iz prijašnjeg u bescijenje) samo zato jer im je zagarantiran profit od 20, 30 ili više postotaka i to u jedan dan. A oni koji nešto znaju i svejedno kupe na nekom od budućih IPO-a biti će drago da potražnja nije 5 puta veća. Manje će se rezati paketi.
Iako, mislim da ova dionica obećava puno u budućnosti i sigurno ću kupiti barem nešto, ali poslije izbora…
Svima koji je imaju i ne namjeravaju prodati želim da im se vrati barem na 935 što brže!

New Report

Close