ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

” blueman: ” Tocno po prognozama. rekao sam da je 935 fer cijena i tako ce se trziti. 900-1000. Do godisnjeg izvjesca.. ” U 10:02 ocijenit kretanje prvog dana trgovanja? Malo neozbiljno, kolega..

Očito ste se prevarili kolega blueman, ode cijena dolje.

mene samo zanima ko PRODAJE PRVI DAN dionice za 850kn a paltio ih je 935?!

@blueman

Htjedoh reći da vam je ona rečenica bila nekako presigurno izrečena s obzirom na ovu nesigurnost koja trenutno vlada na tržištu.. Stoga smatram da prognoza kretanja cijene samo na osnovu fundamenata trenutno ne dolazi u obzir. Smatram da može doći i do diskonta čak do 20% i prije samih izbora.. dakle nekih 750kn. Osobno držim vjerojatnim stabilnu cijenu 800-820kn, u trenutnim uvjetima naravno..

JEL NETKO MOZE STAVIT TRANSAKCIJE[smiley7]
HVALA[smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Ja bih molio kolegu matrixa da se javi da ne ispadne naivac. Lagano je drukati, treba nesto i kada neide obraniti, zar ne??
[/quote]

ma matrix je sigurno netko iz markentinga atlantic grupe, to ste već trebali shvatiti.
kada sam mu ukazao na tragičnu kvalitetu multipower proizvoda koji je jedan od važnijih brendova atlantic grupe (prešli sa sirovinske kvalitete 1 na 3 otkad ju je preuzela atlantic grupa od njemaca) i izgubili dosta klijenata u sportskom svijetu, pa su te proizvode počeli nuditi u DM-u nije baš previše imao što za komentirati.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Daj se smitrite. Ulaze fondovi na nižim cijenama, pa će pogurati gore. Polako ljudi.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

transakcije molim!

[img][/img]

Poštovane kolege, nisam ušao u atlantic, iako sam imao namjeru, zato jer mi je trebala lova za radničke dionice INE. Moje mišljenje je da tu dionicu treba držat na duge staze.
Držite se biti će bolje poslje izbora.
Pozdrav

Žao mi je da je ekipa evidentno u strahu i da su neki već izgubili lovu, no možda se otrijezni nacija i napokon uvidi da ne mora sve što ide na IPO biti zarada od 50% već da se može i izgubiti.

Ovo mi izgleda kao skupa škola dioničarstva. NHF

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ja opet postavljam pitanje, koja je logika prodavat kompaniju nize nego si je kupio u IPO-u, a ipak mislim da je rijec o jako dobroj kompaniji?

Za Matrixa90:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1499&pg=46

Kada sam rekao da ne idem na IPO, to je bilo moje mišljenje koje se pokazalo ispravnim. Ispada da sad jeftinije mogu kupiti nako izlistavanja, a i novac mi nije bio na “čekanju” do povrata. Preveliki novci na IPO-u za mrvice od dionica koje nako IPO-a idu dolje. Eto i to smo dočekali da nakon jednog IPO-a cijena ide dolje. Unatoč tome, ja ne mislim da je ovo loša dionica, samo ju je bolje kupiti sada nego na IPO-u. A ti si drukao cijelo vrijeme i prenosio samo izvještaje sa neta.

Knjige i kava

kakva logika zar ima ovo logike,nek još malo političari plaše narod…[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close