ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

STAVIO NALOG NA KUPNJU, 880k….
ZAJE……..[smiley1][smiley2][smiley1]

Moderatora treba zabranit!!!

@ Beholder

Pa ne možeš radit valuation na temelju samo jednog pogazatelja. I to povijesnog pokazatelja.

———

Uz svo uvažavanje fundamenata i struke, ovo je trenutno 90% psihologija. Na tržištu vladaju 2 osjećaja: POHLEPA i PANIKA. Pohlepu smo dugo gledali. Sada imamo paniku. Samo je šteta što rijetko gledamo razum.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Multipli ne znace previse jer su odraz proslog stanja.
Visi multipli su odraz vecih ocekivanja u buducnosti.
Kad smo vec kod toga HY net income je oko 18 mil.
Q3 2007 je 42 miliona.
Tu ti vec racunica pada u vodu….

Da je tako onda bi svaki sonjo mogao biti fond manager a ipak nije..

Ja bih molio kolegu matrixa da se javi da ne ispadne naivac.
Lagano je drukati, treba nesto i kada neide obraniti, zar ne??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

gledamo trgovanje i ne vjerujem[smiley1]
naša ekipa pije cedevitu i dobili smo popust na Cedevitu 10%

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


blueman: ” Tocno po prognozama. rekao sam da je 935 fer cijena i tako ce se trziti. 900-1000. Do godisnjeg izvjesca.. ” U 10:02 ocijenit kretanje prvog dana trgovanja? Malo neozbiljno, kolega..

Nije neozbiljno.
Samo matematika i malo znanja.
Zasto bi islo vise odnosno nize.
Gledam prospekt, gledam Q3 rezultate.
Radim DCF, radim peer multiple.
Ja nemam inside vec samo mamlo znanja i mogu onda tako nesto reci.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


blueman: ” Tocno po prognozama. rekao sam da je 935 fer cijena i tako ce se trziti. 900-1000. Do godisnjeg izvjesca.. ” U 10:02 ocijenit kretanje prvog dana trgovanja? Malo neozbiljno, kolega..

slažem se sa vama , ali meni je ovo dosta simptomatično i mislim da se neke smjernice već mogu vidjeti.
istina je da su izbori uvijek remeteći faktor tržišta kapitala, zato treba pričekati slijedeči tjedan.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

RIB!

Matrix bi trebao početi stavljati svoje plahte jer mu dionica gubi na težini,za mene je ovo potpuno očekivano,to vam je kao da ste kupili MEDIKU na 80 000kn,mora doći do mozga

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Evo približavamo se onom nalogu od 10000 komada na 700 kn. Tko bi to mogao biti pitanje je sad?

Gdje je sada matrix da par dobrih podataka ubaci! Kakav tip!

Mr T. unistio bajku oko IPO-a…, nije lose za edukaciju…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

sad mi je drago da nisam igrao na veliko, uložiš malo i izgubiš malo[smiley1]

New Report

Close