ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=88277

nova razina transparentnosti na djelu

ništa spektakularnio, ali daje svoj doprinos

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Još samo neka dodaju kada misle početi ulagati sredstva iz dokapa. Moram priznati da niti na jednu investicijsku odluku nisam sam na sebe ljut kao na ovu…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Isto i kod mene. Iako su mi kupnje bile od razina 150 do 500, nakon 4 godine u dionici ukupno sam trenutno u blagom minusu. Za sada veliko razočarenje, a kao Uprava ima bajne planove. Iako mislim da je trenutno podcijenjena, ne vidim kako može naprijed sa ovim tempom ulaganja i razvoja. Ostale kompanije iz te branše su za sada za njih miljama ispred, iako je potencijal Arene ogroman . Sad neću izlaziti pa me možda iznenade tijekom 2019.


Još samo neka dodaju kada misle početi ulagati sredstva iz dokapa. Moram priznati da niti na jednu investicijsku odluku nisam sam na sebe ljut kao na ovu…

nprokockali nisu, poslovanje im je i sad dobro mada je to po marzama jos slabo. tj, iza konkurencije

to bi bilo jako lijepo vidjeti da ino divizija pokrije sav manjak iz h4 i h1 pa da imamo turista kojemu,sve sto ,zaradi u 1h2 i kv 3- da mu to sve ostane neto. akv bi to bonbonbio

ino- poslovanje napreduje dosta dobro- iz kvartala u kvartal bolje. ta ogromna ulupavanja u nove otele i resorte – meni se to čini pretjerano, ne mora sve biti na naslovcnivama a da zaraduje novac

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kompanija je izmijenila i opseg renoviranja Hotela Brioni, čija će obnova započeti u rujnu 2019. godine, a investicija se procjenjuje na više od 160 milijuna kuna, istaknuo je Slonim.

Prema prethodnim najavama hotel Brioni 5* su htjeli napraviti za 270 mil. kn (vjerojatno je zbog porasti cijene građevinskih radova to bilo nemoguće). U tom slučaju uložili bi 40-45% dokapa uz višu cijenu radova. Međutim, čak i za glamping Arena One 99 uzimaju kredit od 5 mil.€.
Ako je novinar točno napisao, najavljenih 160 milijuna je značajno manje za tu investiciju u hotel Brioni. 4*?! manje soba?!

5* je puno zujanja malo meda

4+ tj visoka sr2dnja klasa je optimum i zlatnav koka, to je opće mjesto hotelijerstva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ne treba zaboraviti ni podcijeniti činjenicu da jedino Arena ima pravo diverzificiran portfelj ulaganja. HU, GER i HR.
Profitabilnost će doći već ove godine s GFI kad vraćaju ranije ‘ukradene’ rezervacije. Da su spori sa daljnjim razvojem, jesu. Možda nas već ’19. iznenade?

upravo to – hu i ger hoteli već ozbiljno rade, ali uz vrlo stidljive marže

i valamar kreće u tom smjeru, dakle arnt nije fulala krenuvši prva

vidim buffet likuje nad applom, dobra mu cijena, arnt na 340bkn je buffetovka poslastica

sve je u cijeni i diskontu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


upravo to – hu i ger hoteli već ozbiljno rade, ali uz vrlo stidljive marže

i valamar kreće u tom smjeru, dakle arnt nije fulala krenuvši prva

vidim buffet likuje nad applom, dobra mu cijena, arnt na 340bkn je buffetovka poslastica

sve je u cijeni i diskontu

ne znam zašto se ovdje tješite….loše poslovanje u vrhuncu turističkog boom-a, slabije rastu od konkurencije….ono najbitnije, PREVARILI SU DIONIČARE – nisu iskoristili lovu od dokapa, pa nisam ja/netko im dao novce da stoje na tekućem računu?????
imaju slabiju EBITDA maržu od konkurencije, o čem mi pričamo???, i zato je dionica dobila po glavi

Di to ima da je MM prvi na asku? Smijeh



upravo to – hu i ger hoteli već ozbiljno rade, ali uz vrlo stidljive marže

i valamar kreće u tom smjeru, dakle arnt nije fulala krenuvši prva

vidim buffet likuje nad applom, dobra mu cijena, arnt na 340bkn je buffetovka poslastica

sve je u cijeni i diskontu

ne znam zašto se ovdje tješite….loše poslovanje u vrhuncu turističkog boom-a, slabije rastu od konkurencije….ono najbitnije, PREVARILI SU DIONIČARE – nisu iskoristili lovu od dokapa, pa nisam ja/netko im dao novce da stoje na tekućem računu?????
imaju slabiju EBITDA maržu od konkurencije, o čem mi pričamo???, i zato je dionica dobila po glavi
[/quote]

fulao si bre ceo fudbal

pa arnt nije gotova tvrtka – oni su pokupovali svasta i to tek sada dovode u red

ili je motzda alamar postao valamr preko noci – sjmose uotzbiljiti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Vaš link …

Pitanje je da li se ovim obnavljanjem zakupa može smatrati ispunjenje obveze o novom vlasništvu tj. upravljanju hotelom iz prospekta u razdoblju do 24 mjeseca od IPO-a?!

New Report

Close