ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto je ovdje MM glavni kreator pritiska na ask?

U Histrii ima trenutno prilično praznih soba na bookingcomu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

da li netko prati ovog market makera, što taj radi?
sa 700 kom stoji cijelih 6 kn niže od sljedeće ponude za prodaju i svjesno pritišće cijenu dolje
ne kužim?

@accountant
Kupuje pametno na bidu, što tu nije jasno….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Glamping je cijelo ljeto na 85-90% popunjenosti,s danasnjim danom je popunjenost cca 50%,sutra imaju 44 nova check in-a.cijena šatora je kao cijena sobe u hotelu belvedere,a Slonim već dva mjeseca spava u glampingu,dok je prije bio isključivo u belvederu


Samo 50%? Nesto mi se to cini lose.
[/quote]
Gle,ima 199 satora,pola popunjeno + ovih 44 dođemo na zaokruženo cca 150 punih satora od 199.za 9 mjesec mi se to čini sasvim solidno.nemam arnt,samo dijelim info koji imam iz kampa,pa ak vam to nesto posluzi


da li netko prati ovog market makera, što taj radi?
sa 700 kom stoji cijelih 6 kn niže od sljedeće ponude za prodaju i svjesno pritišće cijenu dolje
ne kužim?

To rade već godinu dana, nije od jučer…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



da li netko prati ovog market makera, što taj radi?
sa 700 kom stoji cijelih 6 kn niže od sljedeće ponude za prodaju i svjesno pritišće cijenu dolje
ne kužim?

To rade već godinu dana, nije od jučer…
[/quote]
hvala! pratim tek od nedavno otkad debljam poziciju pa me zanimalo da li to dobro vidim 🙂
no, vidim da je i na RIVP-u danas veselo pa se ne uzbuđujem

Value nema vas dugo na ovoj temi. Jeste još unutra?


da li netko prati ovog market makera, što taj radi?
sa 700 kom stoji cijelih 6 kn niže od sljedeće ponude za prodaju i svjesno pritišće cijenu dolje
ne kužim?

U zadnje vrijeme se prvenstveno prodaje po bidu. Market maker na asku ne uspijeva prodati ono što je kupio i pozicija u Areni mu raste. Zato se sve više spušta s kupnjom, nije on tu da gradi poziciju.

farmanovca.com


Value nema vas dugo na ovoj temi. Jeste još unutra?

Jesam, long term priča mi je to još i prije nego je dokap bio… Ali generalno ne pratim baš burzu otkad je cirkus s Agrokorom počeo, barem ne svakodnevno pa niti ne pišem previše

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

obavijest društva za upravljanje AZ d.o.o. o prelasku praga od 10% u izdavatelju ARNT:

AZ obavijest


Jesam, long term priča mi je to još i prije nego je dokap bio… Ali generalno ne pratim baš burzu otkad je cirkus s Agrokorom počeo, barem ne svakodnevno pa niti ne pišem previše

Imate li prognozu koliki bi mogao biti EBITDA ove godine?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

New Report

Close