ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

dakle, ovo što je linkao Ibro10, ja to čitam kao povećanje dobiti Grupe od max +148 mil kn, osim onog koje će biti iz red. poslovanja u 2018. godini
nije loše!
da se potsjetimo: normalizirana zarada po dionici je konsolidirano za 2017. bila 22,00 kn
ako tome dodamo od ovih gornjih 148 mil kn samo 100 mil kn, to je dodatno 19,50 kn po dionici
dakle da ništa dodatno ne raste poslovanje u 2018.-oj, imamo 41,50 kn zarade po dionici

tko god da ovako agresivno prodaje ARNT posljednjih mjeseci, moje je mišljenje da griješi!


dakle, ovo što je linkao Ibro10, ja to čitam kao povećanje dobiti Grupe od max +148 mil kn, osim onog koje će biti iz red. poslovanja u 2018. godini
nije loše!
da se potsjetimo: normalizirana zarada po dionici je konsolidirano za 2017. bila 22,00 kn
ako tome dodamo od ovih gornjih 148 mil kn samo 100 mil kn, to je dodatno 19,50 kn po dionici
dakle da ništa dodatno ne raste poslovanje u 2018.-oj, imamo 41,50 kn zarade po dionici

tko god da ovako agresivno prodaje ARNT posljednjih mjeseci, moje je mišljenje da griješi!

Izvrsno, a tržište če to nagraditi daljnjim padom cijene.
Strašno.

ZSE nije tržište. Kao što ni ova država nije zapravo ni država. Čudno mi je kod Arnt sve ovo…kao da se ponavlja 2006. Neću da prejudiciram ali imam osjećaj da je ovo sve navlačenje na što nižu cijenu. Razlog? Ne znam. Pričekajmo. Kad nisam prodao na 550 niti neću. LP svim vlasnicima arnt udjela☺

Pomaknuli se s mrtve točke po pitanju investicija. Hotel Brione u ovoj objavi na ZSE sad uopće niti ne spominju.

Iz prospekta:

Planirane investicije i obnove
Grupa je započela (i) preuređenje Hotela Holiday, (ii) izgradnju trećeg bazena te izgradnju dva nogometna terena za sve vremenske uvjete u Park Plaza Belvedere Medulin i (iii) izgradnju nove zgrade recepcije u Kampu Stupice, te se u svakom slučaju očekuje da će radovi biti dovršeni do ljetne sezone 2017. godine.
Grupa ima već pokrenute planove za obnovu tri smještajna objekta i to turističkog naselja Ai Pini Resort, Kampa Kažela i Hotela Brioni, u ukupnom iznosu od oko 382 milijuna kuna. U slučaju uspješne Ponude, Grupa očekuje da će započeti sva tri projekta u četvrtom tromjesečju 2017. godine ili početkom 2018. godine.

Planirani projekt u turističkom naselju Ai Pini Resort, uz očekivani trošak od 82 milijuna kuna, uključuje povećanje ukupnog broja jedinica sa 69 na 133 dodavanjem 64 novoizgrađenih jedinica. Planovi za obnovu također uključuju sljedeće nove sadržaje: zgradu recepcije, tržnicu i trgovine, glavni restoran i bar uz bazen, wellness i fitness centar i bazen od 300 četvornih metara. Završetak projekta očekuje se
u drugom kvartalu 2018. godine.

Planirani projekt u Kampu Kažela, uz očekivani trošak od 90 milijuna kuna, uključuje dodavanje 50 novih luksuznih mobilnih kućica, novi bazenski kompleks, obnovu četiri sanitarna čvora i manje preuređenje recepcije i komercijalnih prostora. Završetak projekta očekuje se u drugom kvartalu 2018. godine. Grupa sigurno nastavlja s razvojnim planovima u vezi s Kampom Kažela jer ne postoji vlasničko-pravni spor u tijeku te je Grupa uvjerena da će pitanje dodjele koncesije na turističkom zemljištu od strane Republike Hrvatske biti razriješeno.

Planirani projekt u Hotelu Brioni, s očekivanim troškovima od 210 milijuna kuna, uključuje povećanje broja jedinica s 228 na 330. Obnovljeni hotel bit će prvi hotel s pet zvjezdica brenda Park Plaza u Puli. Na dan izdavanja ovog Prospekta, glavni projekt je dovršen te je postupak za ishođenje građevinske dozvole pokrenut pred nadležnim tijelom. Završetak projekta očekuje se 2020. godine. Osim toga, Grupa planira udvostručiti broj mobilnih kućica koje ima u vlasništvu dodavanjem 600 mobilnih kućica uz predviđeni trošak od 110 milijuna kuna.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Čekati. Ne prodavati.(Čekati ne. Prodavati)
Sve je u zarezu na kraju. Ulijevo ili udesno. Ajmo pričekati slijedeću sezonu. Puno sreće svima nama.

Vaš link …

U očekivanju prvih rezultata kampa Arena one 99 glamping te planu investicija za 2019. u kamp Kažela…


Čekati. Ne prodavati.(Čekati ne. Prodavati)
Sve je u zarezu na kraju. Ulijevo ili udesno. Ajmo pričekati slijedeću sezonu. Puno sreće svima nama.

Svašta! Slijedeću sezonu čekati a još nemamo ni rezultate na Q3?

Debelo sam u plusu pa mogu čekati i 280. Zato kazem vidimo. Čemu panika. Investiraš što možeš podnijeti da izgubiš. Samo je postala dosadna dionica. Ipak, nesto mi govori čekati. Svatko ima svoj mozak i što će učiniti. Dijelimo mišljenja i kratimo vrijeme pauze

Glamping je cijelo ljeto na 85-90% popunjenosti,s danasnjim danom je popunjenost cca 50%,sutra imaju 44 nova check in-a.cijena šatora je kao cijena sobe u hotelu belvedere,a Slonim već dva mjeseca spava u glampingu,dok je prije bio isključivo u belvederu


Glamping je cijelo ljeto na 85-90% popunjenosti,s danasnjim danom je popunjenost cca 50%,sutra imaju 44 nova check in-a.cijena šatora je kao cijena sobe u hotelu belvedere,a Slonim već dva mjeseca spava u glampingu,dok je prije bio isključivo u belvederu


Samo 50%? Nesto mi se to cini lose.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Ostali kapaciteti? Kakvo je stanje u Puli? Posebno hotela Histria.

New Report

Close