ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je naš dragi prijatelj VW bio u pravu i da ova priča ide u sjajnom smjeru. Hvala prijatelju na velikom trudu oko iznošenja podataka, analiza i procjena. Vjerujem da je svatko dobronamjeran mogao puno naučiti iz materijala koje je VW nesebično podijelio sa svima nama. Arena je postala prva hrvatska međunarodna tvrtka i svakako ima ogroman potencijal razvoja ako ne i najveći od svih hrvatskih turističkih kompanija. Veliki novci su ušli u kompaniju i ovo je definitivno pravi put.
Očekujem velika ulaganja u kampove i po meni još jednom u kongresnu dvoranu u Puli koja bi nas lansirala u sam vrh evropskog turizma.
Sezona će biti sjajna, Duhovi padaju idealno ove godine i od ovog vikenda kreće stampedo prema Istri. U Lanterni mislim da popunjenost mobile home-ova nikad nije bila na ovom nivou u 6 mjesecu.
Kad ARENA uredi svoje kampove na nivo Lanterne (što se može u razumnom vremenu) biti će veselja za sve dioničare.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Meni jedino žao šta vau nije uspija se uvatit i da bude sudionik ove prekrasne price.Ali tko zna jos nije kasno ,ništa on ne piše po forumu mozda kupuje .

jel su to stigle nove dionice na strani ponude?

Ujutro su sjele na račun SKDD i mogu se već registrirati sa brokerom. Vidim da to i dio ljudi koristi. Mogli su se i strpiti par dana i uzeti tridesetak kuna više koliko je bio prosjek prošli tjedan.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Mislim da je puno važnije za naglasiti da smo dobili market makera i to market makera koji nije ni malo sramežljiv sa više od 100.000 kn po nalogu, ako se ne varam najviše od svih dionica??

Sasvim očekivano da će ih se dio ispucati (još neko vrijeme) tako da se ne treba zamarati s ovim iako mi nije jasna ni investicijska filozofija ni investicijski horizont tih ljudi. Teško da će biti ovih dana kupaca, tko je htio kupiti sudjelovao je na dokapitalizaciji. Da se market maker postavlja niže i sa nižom količinom cijena bi otišla na razinu upisa kratkoročno pa ne bi bilo ni mjesta za zaradu?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Izgleda da je naš dragi prijatelj VW bio u pravu i da ova priča ide u sjajnom smjeru. Hvala prijatelju na velikom trudu oko iznošenja podataka, analiza i procjena. Vjerujem da je svatko dobronamjeran mogao puno naučiti iz materijala koje je VW nesebično podijelio sa svima nama. Arena je postala prva hrvatska međunarodna tvrtka i svakako ima ogroman potencijal razvoja ako ne i najveći od svih hrvatskih turističkih kompanija. Veliki novci su ušli u kompaniju i ovo je definitivno pravi put.
Očekujem velika ulaganja u kampove i po meni još jednom u kongresnu dvoranu u Puli koja bi nas lansirala u sam vrh evropskog turizma.
Sezona će biti sjajna, Duhovi padaju idealno ove godine i od ovog vikenda kreće stampedo prema Istri. U Lanterni mislim da popunjenost mobile home-ova nikad nije bila na ovom nivou u 6 mjesecu.
Kad ARENA uredi svoje kampove na nivo Lanterne (što se može u razumnom vremenu) biti će veselja za sve dioničare.

Koje prazne riječi?
Eto pa svaki dan s prozora gledam ove velike projekte, čak ni uprava o tome pojma nema.

Zašto bi bilo mjesta za zaradu za dionicu na koju je plaćena premija u IPO-u? Po čemu to dionica vrijedi nakon IPO-a još 10 ili 15 na ionako precijenjenu cijenu? Po potencijalu? Kojem potencijalu?

Vraćanja dugova vašom lovom… da nije smiješno, bilo bi žalosno.


Mislim da je puno važnije za naglasiti da smo dobili market makera i to market makera koji nije ni malo sramežljiv sa više od 100.000 kn po nalogu, ako se ne varam najviše od svih dionica??

Sasvim očekivano da će ih se dio ispucati (još neko vrijeme) tako da se ne treba zamarati s ovim iako mi nije jasna ni investicijska filozofija ni investicijski horizont tih ljudi. Teško da će biti ovih dana kupaca, tko je htio kupiti sudjelovao je na dokapitalizaciji. Da se market maker postavlja niže i sa nižom količinom cijena bi otišla na razinu upisa kratkoročno pa ne bi bilo ni mjesta za zaradu?

isti market maker na HTu kotira preko 200,000 po nalogu. donedavno i na RIVP su kotirali po 150,000.

@garavo

Imate pravo, baš ne pratim te najlikvidnije previše pa sam lupio iz glave prije nego sam provjerio.


@Grga

Nadam se da niste očekivali da će u petak dobiti novce, a u ponedjeljak započeti pet gradilišta. Ne ide to baš tako

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Dodatni uteg cijelom turizmu je prejaka Kuna, cijene smještaja su narasle 5% zbog Kune.
Neznam što je Guverner ovim želio reči ?
Svim izvoznicima, pa tako i turizmu, odgovara niža Kuna, a ona puca od snage.



Izgleda da je naš dragi prijatelj VW bio u pravu i da ova priča ide u sjajnom smjeru. Hvala prijatelju na velikom trudu oko iznošenja podataka, analiza i procjena. Vjerujem da je svatko dobronamjeran mogao puno naučiti iz materijala koje je VW nesebično podijelio sa svima nama. Arena je postala prva hrvatska međunarodna tvrtka i svakako ima ogroman potencijal razvoja ako ne i najveći od svih hrvatskih turističkih kompanija. Veliki novci su ušli u kompaniju i ovo je definitivno pravi put.
Očekujem velika ulaganja u kampove i po meni još jednom u kongresnu dvoranu u Puli koja bi nas lansirala u sam vrh evropskog turizma.
Sezona će biti sjajna, Duhovi padaju idealno ove godine i od ovog vikenda kreće stampedo prema Istri. U Lanterni mislim da popunjenost mobile home-ova nikad nije bila na ovom nivou u 6 mjesecu.
Kad ARENA uredi svoje kampove na nivo Lanterne (što se može u razumnom vremenu) biti će veselja za sve dioničare.

Koje prazne riječi?
Eto pa svaki dan s prozora gledam ove velike projekte, čak ni uprava o tome pojma nema.
[/quote]

Upravu ćemo smijeniti ako ne naprave ove investicije, a tebi ćemo napraviti veći prozor da bolje vidiš.

Živio.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Stigao je novi top 10 nakon dokapitalizacije
1. DVADESET OSAM D.O.O. (59259322415) 2.665.476 51,97 Osnovni račun
2. ADDIKO BANK D.D. (14036333877)/PBZ CO OMF – KATEGORIJA B (99318944138) 468.467 9,13 Skrb. račun
3. SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OMF KATEGORIJE B (59318506371) 444.525 8,67 Skrb. račun
4. SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/ERSTE PLAVI OMF KATEGORIJE B (37688683890) 300.494 5,86 Skrb. račun
5. PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. (02535697732) 124.957 2,44 Skrb. račun
6. PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. (02535697732) 66.991 1,31 Skrb. račun
7. HPB D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D. (08269700991) 59.187 1,15 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 54.774 1,07 Skrb. račun
9. CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 42.442 0,83 Zast. račun
10. BAKIĆ NENAD (13987237540) 41.986 0,82 Osnovni račun

Tri mirovinska i uz njih kapitalni fond su jako ušla. Tri nova skrbnička. Ako netko ima knjigu, u njoj možda piše njihovo ime, ali nekako mislim da bi mogli biti isti koji su i u top 10 RIVP. CERP i NB nisu sudjelovali (vjerojatno).

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close