ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nemojte zaboraviti, daje prije krize cijena dionice varirala 500-550. Od tada koješta se u firmi poboljšalo.

Prije krize je se tržila i iznad 700 kn. Uz znatno lošije poslovanje.
Sada se pak trži po 229 kn uz znatno bolje poslovanje. Pa sad sami vidite koliko je podcjenjen trenutno…

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.



Nemojte zaboraviti, daje prije krize cijena dionice varirala 500-550. Od tada koješta se u firmi poboljšalo.

Prije krize je se tržila i iznad 700 kn. Uz znatno lošije poslovanje.
Sada se pak trži po 229 kn uz znatno bolje poslovanje. Pa sad sami vidite koliko je podcjenjen trenutno…
[/quote]
Da ne povjeruješ da je ova dionica izlistana na ZSE s obzirom na izvješća (očekivana) od drugih, kao dobrih firmi

ODLIČNI REZULTATI
Turističke kompanije: Arenaturist s najvećim rastom EBITDA u 2013.
Autor/izvor: SEEbiz / iCapital
Datum objave: 19.02.2014. – 11:16:11
ANALIZA – Turistički sektor je i ove godine zabilježio odličnu ljetnu sezonu koja se reflektirala i na rezultate turističkih kompanija.

http://www.seebiz.eu/turisticke-kompanije-arenaturist-s-najvecim-rastom-ebitda-u-2013/ar-82209/

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

http://www.business.hr/vijesti/flego-potaknuti-dolazak-ruskih-turista

Problemi za istarski turizam? Pad rublje, kriza u Ukrajini i vize…

‘Želimo dobro zaraditi na Arenaturistu pa da idemo u penziju’

Dobro pečem jajca!

kolega, kanabis, džaba vam pisati o “velikom” investitoru kad vas ovi brišu redovito i uredno. to vam je demokracija ala sjeverna koreja,turska ili eclectica!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ma bio on u pravu ili krivu, prave stvari će počet izlaziti na vidjelo kada bude počeo izlaziti iz neke dionice, nije svjestan da je pod povećalom, i čim netko snimi da je počeo otpuštati dionice, krenut će lavina…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ARNT-r-a u skupini dionica od kojih investitori imaju najpozitivnija očekivanja!!

Od ovih domaćih dionica investitori imaju najpozitivnija očekivanja

Puno je to 8 posto.

U prva tri mjeseca na Kvarneru zabilježeno 8 posto manje noćenja

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Turisti su trenutno hit na ZSE. Pogledajte samo te promete…
Koliko god su bili zapostavljeni ovih godina, podcijenjeni, narasli u posljednje vrijeme…još uvijek su sve to isto (zapostavljeni, podcijenjeni i ima prostora za rast).
Kupovao sam ARNT po 90,xx kn, po 14x,xx… i danas nešto manje od 200 komada po 209 kn. Iduća kupovina će mi biti ukoliko padne ispod 200kn ili prije 250 kn.

Ovo sam napisao početkom godine. Tako sam i učinio, kupio sam nešto oko 250 kn. Iduća granica je psihološka (300Kn), nadam se kako smo i tu veoma brzo…ili barem do listopada.

ARNT vrijedi…i vrijedit će.

LP

Ove godine bismo napokon trebali probiti 300.000.000 HRK prihoda, te se opasno približiti EBITDA od 90.000.000 HRK.
Vidjet ćemo kako će tada tržište vrednovati ARNT.
Prije krize, uz lošije poslovanje, 500-700 kn.
Danas, uz bolje poslovanje, 260 kn.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Vaš link …

New Report

Close