ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ove godine za novogodišnju noć spremljeno je svega 300 tinjak večera. dvostruko manje nego lani. ovo je podatak iz hotelske kuhinje. rođen sam u puli i tamo imam veliku rodbinu. i još nešto. ponovno mijenjaju pločice. nadam se da će završiti radove do uskrsa.

radi se o hotelu histria

gdje je zapelo sa smanjenjem kapitala? što se tu događa?

Ideje naše benzin Vaš!

dogovorena transacija od tisuću komada po cijeni 136 kn. nema šanse da upadnem u ovu klopku i kupujem po tim cijenama.

Da li to dobro vidim da je je u TOP 10
6. PIOVESANA EZIO (49093086210) kupio 68 dionica?

NB svoje vjerojatno prebacio na Erste skrbnički.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

ovo izgleda netko lagano diže da bi uvalio svoje dionice..možda KD victoria a možda i gospodin b izlazi lagano.nema ga više u prvih deset a erste skrbnički ima manje dionica nego onaj koji je prije bio na njegovom mjestu

nije da netko lagano diže, nego stižu novi ulagači 🙂

Ideje naše benzin Vaš!

Vaš link …

Ovi razbijaju i tvrde da će biti još bolji[emo_smijesak]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

šoto su u 4q 60 milijuna. svi hotelijeri imaju za 4q istu ispriku.”zadnje tromjesečje uglavnom predstavlja troškovno razdoblje”. nadodao bih i prvo.


šoto su u 4q 60 milijuna. svi hotelijeri imaju za 4q istu ispriku."zadnje tromjesečje uglavnom predstavlja troškovno razdoblje". nadodao bih i prvo.

S ovim investicijama u 2013 će biti još puno bolja iako u ARNT tvrde da im je 2012 godina jedna od najboljih u povijesti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

da najbolja im je otkako su arenu kupili židovi. važno je znati da su zadnji u istri ušli u obnovu hotela. zadužili su se 2012 za dodatnih 150 milijuna koje će utrošiti u obnovu.
dividendu ne vidim, a to bi me motiviralo na kupnju.


da najbolja im je otkako su arenu kupili židovi. važno je znati da su zadnji u istri ušli u obnovu hotela. zadužili su se 2012 za dodatnih 150 milijuna koje će utrošiti u obnovu.
dividendu ne vidim, a to bi me motiviralo na kupnju.

A kakav se rezultat može očekivati ako je takva ekipa u vlasništvu i još ako toliko ulaže?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close