ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hej, ajmo se vratiti na temu ARNT.
O fondovima ima posebni forum.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Kolega jeste vi utvrdili tko ima pravo na onih 320kn? Ja sam pri zadnjem rastu cijeli izašao iz arnt, jer sam se osjećao neravnopravnom sa starijom ekipom. Iako koliko vidim samo mali dio dioničara će tužiti arnt.
Arnt je sigurno među top 5 turista. Jdra,Korf,slrs,himr i arnt. Nije pisano po redu. Osim što je jadranka uvjerljivo prva [tongue]

Radi(lo) se o 280kn. Više nema nitko pravo na to.

Kad se donese nova odluka (sudska ili skupštinska) vidjet čemo tko ima pravo na što.
Meni je svejedno – ili ću dobiti 280kn u kešu (ako tako sud odluči, imam ARNT duuugo), ili će se donijeti skupštinska odluka koja će se vjerojatno odnositi na sadašnje dioničare (ne ondašnje, imam ARNT još uvijek) ili se neće isplatiti ništa, pa bi se to trebalo odraziti na cijenu na burzi (ova mi se varijanta najviše sviđe, neka ARNT tih 500 milijuna utroši na renoviranje hotela na 5* pa da bude još profitabilnija i isplaćuje dividendu kao HIMR).

Slažem se sa ovom ranglistom turista.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Dionica polako izlazi iz fokusa. Neće valjda opet na 60kn, pa sezona dolazi


Dionica polako izlazi iz fokusa. Neće valjda opet na 60kn, pa sezona dolazi

Mogla bi se opet vratit nazad…nema veze skupit cemo vise komada…mene vise brine sto ako ih i audio pocme otpustat preko zse ili ce ih ponudit kao paket….pogledajte sta su napravili od dionica di su oni svoje otpustali, doslovno ih zakucali u pod….al kao sto rekoh vise mi odgovara dokup na toj cjeni nego na ovoj…

slijedi povratak ka starom.napumpalo cijenu od 60 do 125 bez ikakvog pokrića. nemeže se dva mjeseca raditi, a dvanaest primati plaća.

Arnt bi izgleda bio u minusu i da prihodi skoče 100%

arnt je najkasnije krenula sa obnovom hotela i kampova.zato i pored povećanja broja noćenja poslovne godine završava gubicima,,,,, u nizu.

Već 2 dana za redom dizanje cijene sa 1 komadom na 104,99….99,91
Ne znam čemu im sluzi to silno promatranje na ZSE, ako ne vide što se tu radi……da ne govorim o HANFI.

zar ja moram probijati led sa trgovanjem na arnt.

nije dosta sta Viktorija otpusta sad je poceo i Audio….

tama sam se spremao postaviti nalog – mamac ovom što je tražio 90 kad me netko preduhutrio.

New Report

Close