ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupijo je i danas ne baca nitko milijone baz veze


kupijo je i danas ne baca nitko milijone baz veze

Tako je, kolega……nekad se kupuje u tisućicama, kad je za to povoljna klima, a nekad je dovoljan i 1 komad da odradi funkciju….. [rolleyes]

danas sam ja kupio,ali imam i sve druge dionice koje ima nenad bakić.tko je u tim dionicama taj nema brige.

Vaš link

Dobio je presudu na županijskom sudu ARNT je uložio žalbu na vrhovnom i od tada nema vijesti. Ako ARNT izgubi na ovoj žalbi, moglo bi biti jako ljepo svima u dionici. Ja sam svoje na žalost prodao zbog LKPC i za sada nema casha za vračanje tako da nemam nekog drukerskog interesa.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


danas sam ja kupio,ali imam i sve druge dionice koje ima nenad bakić.tko je u tim dionicama taj nema brige.

a čuj, nije to baš tako jednostavno. niti ne možeš znati koje sve ima da bi ulagao kako kažeš.

Radim u turizmu, pa sam imao jedan upit prema Arenaturistu….

Odgvoor na upit : "Hotel Histria 3* u Puli koji inače radi cijelu godinu zatvara se 26.10. zbog renoviranja." Odlična stvar. Napokon stvarno ide u renoviranje.

Ovdje upišite svoj komentar…… [huh]

Samo moram reći, uf kakvi rezultati

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

kakvi?može pojedinosti

Ne želim blatiti dionicu koju i sam imam. Vjerojatno ovo ni nije tema za arnt, već više za buduće izbore. No eto meni je bilo vrlo zanimljivo pa ću postat http://www.hrvatske-novine.com/Hrvatske_novine/novine_stranica.asp?ID=426

@kanabis
Stvarno mi nije jasna razlog postanja ovog članka iz 2003-e?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Eto kolega informiram se od početka o arnt. Zanimalo me je kako je sve počelo, koliko su vlasnici platili arnt, te koliko su do sada uložili. Zanimali su me svi sudski sporovi i koliko ih to može koštati. Te mi kampovi još nisu posve jasni. Pa bi molio nekog da mi ukretko objasni. Znam da arnt ne plaća koncesiju za kampove i da je to sada sve pripalo općini Medulin. Vidim da ima i drugih koji bi rado preuzeli te kampove, a Arnt izbjegava svaki mogući dogovor sa lokalnom zajednicom. Ima li netko koju informaciju o tome što će s tim biti dogodine?

New Report

Close