ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li netko koliki je BV (book value=knjigovodstvena vrijednost) ove dionice.

tnx

BVPS je cca 305 kn, a sudski proces koji je u postupku bi ovo mogao značajno promjeniti.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


BVPS je cca 305 kn, a sudski proces koji je u postupku bi ovo mogao značajno promjeniti.


Molio bi samo ukratko, sudski postupak vezano uz šta?

Uz zemljišta oko kojih se spore sa državom ili nešto drugo?

Hvala na pomoci


Molio bi samo ukratko, sudski postupak vezano uz šta?
Uz zemljišta oko kojih se spore sa državom ili nešto drugo?

Hvala na pomoci

Imaš u stupcu sa lijeve strane na ovoj stranici: Članci. Točke 7 i 8 su vezane uz sudski proces pa pročitaj. Ne vole na ovim stranicama čitati o činjenicama jer im kvari posao prilikom trgovanja pa neću o tome ništa napisati.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..



Molio bi samo ukratko, sudski postupak vezano uz šta?
Uz zemljišta oko kojih se spore sa državom ili nešto drugo?

Hvala na pomoci

Imaš u stupcu sa lijeve strane na ovoj stranici: Članci. Točke 7 i 8 su vezane uz sudski proces pa pročitaj. Ne vole na ovim stranicama čitati o činjenicama jer im kvari posao prilikom trgovanja pa neću o tome ništa napisati.
[/quote]
Postoji mišljenje jednog istaknutog dioničara ARNT u svezi toga. Prenosim dio teksta s njegovog bloga:
Slično za ARNT, uzevši u obzir vrijednost biznisa i moguće ishode oko isplate kapitala (if/then kapital se isplati/ ne isplati, if / then ako su aranžeri tog projekta kapitalnog preslagivanja ‘počišćeni’, je li stvarni, a ne samo formalni vlasnik GS, jesu li oni vješti i da li bi mogli prodati nekome, … if then tužba malog dioničar uspije / ne uspije, tumačenje TKO ima pravo na eventualnu odštetu … inače, moja je prosudba da je mala vjerojatnost da tužba uspije i da istovremeno oni koji sada kupe dionice ne budu nosioci ‘odštete’) jasno je da se i dionica ARNT u stvari može promatrati kao (po mom sudu) jeftina opcija.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pročitao sam mišljenje prije tjedan-dva, i u njumu ne piše ništa značajno, osim osjećaja xy vlasnika dvadesetak tisuća dionica koje je nedavno kupio da dionica ima potencijal. Inače cijenim osobu sa vlastitim stavom i naravno ogromnim iskustvom od samog osnivanja burze, ali mogao bi kao novi vlasnik dionica postati ovca. A ja ću biti crna ovca i napisati da je na trgovačkom sudu odluka Skupštine poništena, što je i u redu. A zašto je u redu? Zato što je to bila tvrtka koja je bila i likvidna i sastavnica crobexa i imala perspektivu, ali su je nerazumnim odlukama uništili i kao tvrtku i kao dionicu.
Trenutno je uložena žalba koja se rješava na višem trgovačkom sudu, i ako i ovaj sud donese istu odluku kao prethodni, presuda će biti pravomoćna, a time i jednostavno otvorena vrata za odštete koje mogu biti značajne. To je važan detalj koji bi trebao pisati u FI.
Inače, tu je dionicu trebalo promatrati sa nekoliko aspekata, a jedan od njih je recimo da ima imovinu veću od ERNT ili KOEI…. ali uz lošu upravu i vlasnike i najbolji potencijali mogu postati upropašteni.
Važno! Ovaj post nije poziv niti na prodaju niti kupnju dionica.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Vaš link
Za one koji ne znaju o čemu je riječ

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@drax01 i Mcinha

Molio bih vaše mišljenje koja presuda VTS-a je bolja za ARNT kao tvrtku, za njene dioničare i dionicu?
I samo kažete, ako sam dobro razumio, da je ARNT "… bila tvrtka koja je bila i likvidna i sastavnica crobexa i imala perspektivu, ali su je nerazumnim odlukama uništili i kao tvrtku i kao dionicu….".

Moje je mišljenje da, ako VTS potvrdi presudu, da bi ARNT mogla završiti u stečaju jer nema 611 milijuna za isplatu.
I onda nam za propast naše ARNT neće biti kriv Goldman Sachs.
A dobit će najviše novaca.

VAŽNO: Ovo nije preporuka ni za kupnju ni za prodaju dionice ARNT!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



@drax01
i Mcinha

Molio bih vaše mišljenje koja presuda VTS-a je bolja za ARNT kao tvrtku, za njene dioničare i dionicu?
I samo kažete, ako sam dobro razumio, da je ARNT "… bila tvrtka koja je bila i likvidna i sastavnica crobexa i imala perspektivu, ali su je nerazumnim odlukama uništili i kao tvrtku i kao dionicu….".

Moje je mišljenje da, ako VTS potvrdi presudu, da bi ARNT mogla završiti u stečaju jer nema 611 milijuna za isplatu.
I onda nam za propast naše ARNT neće biti kriv Goldman Sachs.
A dobit će najviše novaca.

VAŽNO: Ovo nije preporuka ni za kupnju ni za prodaju dionice ARNT!

Ne, ali si ovim postom napravio uslugu onima koji žele prodati.
Ili kupiti?
[lol]

gdje je nestao onaj domaći lik koji je ispred GS-a obecavao totalno restrukturiranje ARNT i Pule kako destinacije?

Ideje naše benzin Vaš!


gdje je nestao onaj domaći lik koji je ispred GS-a obecavao totalno restrukturiranje ARNT i Pule kako destinacije?

Čuva lovu za isplatu odštete, što uopće nije loše za novopečene dioničare [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@drax01
i Mcinha

Molio bih vaše mišljenje koja presuda VTS-a je bolja za ARNT kao tvrtku, za njene dioničare i dionicu?
I samo kažete, ako sam dobro razumio, da je ARNT "… bila tvrtka koja je bila i likvidna i sastavnica crobexa i imala perspektivu, ali su je nerazumnim odlukama uništili i kao tvrtku i kao dionicu….".

Moje je mišljenje da, ako VTS potvrdi presudu, da bi ARNT mogla završiti u stečaju jer nema 611 milijuna za isplatu.
I onda nam za propast naše ARNT neće biti kriv Goldman Sachs.
A dobit će najviše novaca.

VAŽNO: Ovo nije preporuka ni za kupnju ni za prodaju dionice ARNT!


I jedno i drugo je ok, ako se presuda potvrdi vrlo vjerojatno će biti obeštečeni i sadašnji dioničari. Ako se presuda poništi tu je znači oslobođena velika lova za daljnje investiranje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close