ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Arenaturist: Bruto dobit u devet mjeseci porasla 40,5 posto
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Pulska hotelska tvrtka Arenaturist u prvih je devet mjeseci ove godine ostvarila 40,5 posto višu dobiti prije oporezivanja nego u istom razdoblju prošle godine, dok je samo u trećem tromjesečju ove godine ta dobit bila 18 posto viša nego u tećem lanjskom kvartalu.

Po podacima iz izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi, dobit prije oporezivanja Arenaturista (ZSE:ARNT-R-A) za devet mjeseci ove godine iznosila je 24,7 milijuna kuna, dok je samo u trećem tromjesečju ta dobit iznosila 63,5 milijuna kuna. Ukupni su prihodi u devet mjeseci bili 197 milijuna kuna ili 8,1 posto viši nego u istom lanjskom razdoblju, dok su ukupni rashodi rasli sporije, za 4,6 posto, na 172,3 milijuna kuna.

Slično, veći porast prihoda od rashoda, ta je tvrtka zabilježila i u trećem tromjesečju ove godine, pa su tako ukupni prihodi porasli za 12 posto, na 142,6 milijuna kuna, a ukupni rashodi na 79,1 milijun kuna ili za 7,6 posto u odnosu na treće tromjesečje prošle godine.
PROCITAJTE MALO BOLJE OVAJ TEKST MISLITE DA CE GOLDMAN OSTAVIT OVU DIONICU TAKO NISKO ON JE KUPOVAO PO 500KN

kolega pa šta ima veze koliko je dionica prije koštala. Morate uzeti sve čimbenike u obzir- buduće sudske presude, gubitak kampova, isplata 280kn, recesiju itd.

Za špekulante je ovo jedna od boljih dionica. Ako žalba Arenaturista na presudu od 280 kuna uspije, dionica ide u nebo, a ako ne uspije, ne može puno pasti.


Za špekulante je ovo jedna od boljih dionica. Ako žalba Arenaturista na presudu od 280 kuna uspije, dionica ide u nebo, a ako ne uspije, ne može puno pasti.

Ko se je žalio na šta ni sam u toku?

who dares, wins



Za špekulante je ovo jedna od boljih dionica. Ako žalba Arenaturista na presudu od 280 kuna uspije, dionica ide u nebo, a ako ne uspije, ne može puno pasti.

Ko se je žalio na šta ni sam u toku?
[/quote]
kolega ovo ja dokupljujem vec dvije nedelje mislim da ce brzo na 100

No todo lo que es oro brilla.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


ne kolgea novi doničari nemaju pravo na 280kn

Zašto? I gdje to piše?

Ne pitam radi sebe, jer ja nisam svoje prodao. Ali onaj koji je dionice prodao trebao bi izgubiti pravo i na dividendu (a ovo je oblik izvanredne dividende) ako se jednom bude isplaćivala.(?)

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



kolega ovo ja dokupljujem vec dvije nedelje mislim da ce brzo na 100

hahaha, kakva glupost…nije da ti je rejting na forumu nešto, ali ne moraš ga baš do kraja srozati [lol]
[/quote]
Arenaturist: Bruto dobit u devet mjeseci porasla 40,5 posto
kolega za pametne je i ovo dosta

Bok svima….
moram malo napisati par osvrta, jer se pisalo o svemu.
Bruto dobit je porasla za 40,50 % ali u odnosu na prošlogodišnji gubitak iz godine prije od 60% ????
Pa lagano je napraviti dobitak od ćak 150% u takvim slučajevima. Ovo je arneaturist u biti izvela maestralno i sve rade prema planu, osim što nisu računali da će ih netko suditi za "prevaru" od 280 Kn po dionici. Sada je Arenaturist podnijela žalbu na to i sudit će se dugo, jer će odugovlaćit ili se nagodit potajice s pojedincima koji dižu "viku".
Goldman Sachs grupa nije luda i sve rade planski ne bi li došli do ogromnih novaca i sada su u većinskom vlasništvu Arenaturista i ja vjerujem da im plan nije baviti se turizmom, već isključivo prodajom tih nekretnina pojedinačno, stranim firmama i izvući što više novaca.
Vrijednost dionica gledajući dugoročno… nakon sudskog procesa i povrata nominalne vrijednosti na 300,00 KN.. trebale bi biti iznad te brojke.
Kako napraviti pošten povrat nominalne vrijednosti dionica, povrata novaca iz rezerve društva, a ne napraviti oštećenje osoboama koje su došle u korist dionica nakon ove odluke??? E to je veliko pitanje i misli mda ga je na pošten naćin nemoguće napraviti, osim reizdavanjem dionica i refinanciranjem istih.
Ovdje će se dešava tsvašta i u biti najlakše je sudu reći ovo ili ono, ali treba sve to provesti da nitko ne bude oštećen pravnim putem.
Za tako nešto trebaš pravnu državu, mi to još uvijek nemamo i ovdje se vode igre drugog tipa.
Ja imam dionice Arenaturista jako jako dugo, nisam ih prodavai i čekat ću s njima, ali ću kupiti i nove, sve što je ispod 100,00 KN mislim da jhe jako jako dobro… I ako i nije.. opet nema veze…

1729- 53,75kn na prodaji ovo je strašilo nemojte se uplašit on tiska prem dole

ovdje su dionice u cvrstim rukama nema prodaje pošto poto

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Turisticki-porasti-u-devet-mjeseci-i-u-rujnu

New Report

Close