ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekakvo zatisje na Areni uz spustanje cijene, ima li neko novosti oko GS-a i koliko je prikupio?

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. W2005/DVADESET OSAM D.O.O. 1.580.234 72,40 Osnovni račun
2. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 55.075 2,52 Skrb. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 42.593 1,95 Osnovni račun
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./W2005/DVADESET OSAM D.O.O. 38.029 1,74 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 31.242 1,43 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 24.290 1,11 Skrb. račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 17.614 0,81 Skrb. račun
8. DINOVA – DIONA D.O.O. 11.273 0,52 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.670 0,26 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./GIANPAOLO DE LUCCA 4.493 0,21 Skrb. račun
Ukupno: 82,96

you think your special you do, i can see it in your eyes

Neznam kako da komentiram… Ima li tko što za dodat?

you think your special you do, i can see it in your eyes

malo su puno skupili za moj ukus, skoro 75%..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I šta sad, kud dalje. Dali trebaju dati još kakvu ponudu ili je to to. Molim komentar ako netko zna.

Našao sam nešto u NN al nisam našao koliko je rok za novu ponudu

(2) Osoba koja je na temelju ponude za preuzimanje stekla manje od 75% dionica s pravom glasa, obvezna je objaviti ponudu za preuzimanje u slučaju daljnjeg stjecanja dionica istog izdavatelja

Ako nekog zanima cijeli tekst: http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2002/1391.htm

you think your special you do, i can see it in your eyes

Evo u Jutarnjem na 84 strani je objavljeno “Izvješče o preuzimanju”. Uglavnom stekli su 74.15% dionica.

you think your special you do, i can see it in your eyes

http://www.poslovni.hr/61043.aspx

Evo link na text

you think your special you do, i can see it in your eyes

Dobra vecer, evo vidim da su GS skupili nekih 74.14 % dionica ovim preuzimanjem…kako vidim Splitska banka je skupila nekih sveukupno 1.69% dionica a kako je cijeli proces voden preko Splitske banke, pretpostavljam da je to upravo da GS dode do 75%. Sad ide par pitanja s obzirom na moje neznanje:
Sto se dogada sa tvrtkom izlistanoj na burzi ako free float padne ispod 25% ?
Ukoliko Splitska Banka pusti cijenu jos nize i postavi nisko nalog kojeg ce GS skupiti (jer nova ponuda nesmije biti niza od zadnje najnize cijene stjecanja dionica od strane GS-a) tada slijedeca ponuda za preuzimanje ce biti dosta manja od prijasnje (iako neznam dali ce opet uzimati ponderiranu cijenu unatrag 3 mjeseca) ?
Samim time mozda i nece krenuti u daljnju kupnju da izbjegnu preuzimanje po trenutno vecoj ponderiranoj cijeni?
Dali sa skupljenih 75% dionica GS – ove dionice napokon daju pravo glasa i mogucnost dokapitalizacije? Ukoliko i dode do dokapitalizacije kako bi se to trebalo odraziti na cijeni dionice s obzirom na vecinski paket u rukama GS-a (koliko vrsti dokapitalizacija uopce postoji?) ?
Siguran sam da sam stosta jos zaboravio (iz neznanja) pa molim odgovor, moze i na PM.
Pozdrav

Isplatilo se prihvatiti ponudu, kako sam i sugerirao za razliku od nekih…

Eto netko je i nas na kraju poklopio za plus.[smiley11]

A sad u ovom prostranstvu zelenih livada neko poklopi 10 komada i skoro nas stjera u blokadu. Ima li kakvih novosti po pitanju ARNT, trebalo je to izaći na onom otkupu dionica a ja se dvoumio eh. Bad luck.

New Report

Close