Agrokorovim tvrtkama kredit HBOR-a od 48,3 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokorovim tvrtkama kredit HBOR-a od 48,3 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…

free flow information



… i da npr. svakoga zakine za 1000 kn/mj x 60000 x 12 mj = jes jednako x 3 godine ? , taj model potplaćenosti koristi veliki broj tih velikih Guzda, za osobno i bogaćenje svoje obitelji, nikakva on radna mjesta ne spašava, zato i ima b.a.b.e od 55-60 godina na blagajnama

Ma kako te nije sram nesto ovako napisat. Kad je gospodin Ivica koga zakinio. Taj dobri covik nagradjuje i inspirira.
[/quote]
vi uvijek tako lijepo zborite o ovome našem meceni, sigurno možete očekivati da vas ugosti jedan vikend u svom dvorcu, kakvi su običaji iz toga vremena, ni postelja vam ne bi trebala biti prazna, onda molitveni doručak s Gazdom, za opstanak svega što ima oznaku K+ u životu


1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…
[/quote]
evo ja ću prvi baciti K+(najveći)



1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…
[/quote]
evo ja ću prvi baciti K+(najveći)
[/quote]

Gdje? junk/trash/spam/clutter itd :p

free flow information

Ruski veleposlanik: ‘Ne planiramo više pomagati Agrokoru i davati kredite’
Vaš link …[/url]

tik tak…tik tak

free flow information

Sad ce naseg ivicu malo habro spasavati… Pa vlada i onda kad se svi krediti potrose za vracanje kredita onda ce rusi uzet sto je njihovo jer ivicino vise nista nije..
Sve je zalozeno i pod hipotekom..

A BALVANA!!! :) :) :)

Todorić neće morati platiti milijune za privatni otok, država pustila da mu dug ode u zastaru

Vaš link …

26 milera hop hop popapao K+

free flow information


Todorić neće morati platiti milijune za privatni otok, država pustila da mu dug ode u zastaru

Vaš link …

26 milera hop hop popapao K+


kakve je sve pogodnosti ima ovi naš čovik, triba je imati od tisuću otoka barem 999,99 a on evo vidimo poštenjačina uzeja tek 1 jer nije moga 0,99 a dobrica naš Ivica, još ga optuživadu da nije platia, a znamo da nije dobia fakturu od državni ukruha na 1 kn, koju bi on odma za 180 dana platia na poštanskoj HPB, jer je i tamo dobia dio u dokapa i triba se paziti, jer oni sigurno njemu oće dati novi kredita, a on se nećka

Nekako mi se čini da je Plenković u ovih par mjeseci napravio više štete nego Sanader u onih 7 godina…

Svi problemi su počeli s njegovom gluposti u Ukrajni, mislim, on se ide sa rogatim bosti… di smo mi od Rusije…

“Plenković: Hrvatska će pomoći Ukrajini u mirnoj reintegraciji”

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close