Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi experti koji docirate ovdje, i pitate nas zašto ste ulagali u dionice zlatnih koka agrokora? Pa kako su banke davale milijarde kuna a rusi i više od mlr eura agrokoru a imaju iza sebe vojsku profesionalnih experata sličnih vama :)?

Da, stvarno, bilo bi zgodno da se vide odgovori na ovo.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

Zato da bi ga sada preuzele, a vama pokazale srednji prst!

Banke su zaradile na Agrokoru, a ni imatelji obveznica neće mnogo izgubiti, ako gledamo da su godinama dobivali kupon od skoro desetak posto koji su mogli reinvestirati i sad još mogu prodati ostatke ostataka po 30% facevalue-a.

Ništa vi ne razumijete, samo znate cendrati i plakati za odavno prolivenim mlijekom.

Pod lexom su još kratko sva društva a onda su pod pravosuđem, a to je malo drugačija priča 😉

Da inicijativa politike i Iu koja je opet samo produžetak politike te vjerovnika traje još malo… do 10.07m ak se ne varam.

A nakon toga taj cirkus odlazi u ropotarnicu prošlosti..a ostaje vidjeti kako će završiti sudske parnice oko jamstava i dal će trgovački sud “ovjeriti” pljačku pardon nagodbu.



Da nije bilo Lex-a mi bi bolje prosli jer do stecaja ne bi doslo.

kako ne bi došlo do stečaja kad npr. ledo vrijedi 2 milijarde, a solidarno jamči za 18 milijardi? a svi jamci zajedno nemaju imovine ni za pola tog iznosa?!? stečaj agrokora, da je do njega došlo (a došlo bi jer je agrokor postao insolventan), neminovno bi u stečaj pogurao i sve jamce/tvrtke kćeri zbog silnih milijardi kredita koje je dizao agrokor, a koje nema odakle vratiti


Ovako stecaj vrijedi samo za nas, a ne vrijedi recimo za dobavljace, itd. redom.

pa nije agrokor vlasnik tvrtki dobavljača nego su to druge pravne i fizičke osobe! nisu dobavljači jamci agrokoru za te silne milijarde kredita, nego tvrtke kćeri gdje ste vi suvlasnici, u tome je problem
[/quote]

Majke ti koliko ti imas radnog staža i gdje?
Je si li ti poligamo kakav stručni ili državni ispit?

Ako je zakon smišljen da se zaštite dobavljači jer bi u klasičnom stečaju dobili 0, onda nismo u istom položaju, a to po Ustavu ne smije biti tako.
Odnosno ako vlada nekog priviligira Zakonom, učestalim izjava i djelovanjem, onda onog drugog mora na isti način obeštetit.

Ako ti je dosadno pogledaj film Ustav RH, dobar je.

Upravo je Sabor RH izglasao povjerenje ministrici gospodarstva Martini Dalic.
Sada je” mirna” i moze sudjelovati u provedbi nagodbe do kraja.

Za one koje je Posejedon apostrofirao:

Prema zadnjoj tablici koju je objavio trgovački sud u Zagrebu prije nekoliko dana ukupni utvrđeni dug Agrokora je 14.518.532.603,00 kuna. Dakle uspoređujući to s brojkama o vrijednosti ukupne imovine Agrokora, a koje je objavio povjerenik Agrokor je trenutno solventna kompanija.



Meni još nitko nije odgovorio koga točno vi svi mislite tužiti? Cvjećara? Piršku? državu? ramljaka? Sinove cvjećara? Kumove cvjećara? Hanfu? Mirovince? koga? tko vam je točno kriv? I ovo je stvarno legitimno pitanje.
Sada imam još 2 pitanja – mislite li da nije bilo lexa da biste bolje prošli? Ako da, kako?

Tuzit cemo tebe

Da nije bilo Lex-a mi bi bolje prosli jer do stecaja ne bi doslo.
Ovako stecaj vrijedi samo za nas, a ne vrijedi recimo za dobavljace, itd. redom.
I do stecaja ne bi doslo jer nikome nije pasao, a ovako je stecaj samo za nas

Ako ti ovo nije dosta ponopvit cu oko 14 h.
[/quote]
ne budeš ti ništa ponovio već ideš na ignore. Postavila sam legitimno pitanje i molim da ga zaobiđu ovakvi i slični kavanski odgovori ekipe koja nema blage veze o ničemu i koja nosi gaće na štapu ko drug stevo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kolega.
Neće biti potrebe za nikakvim novim tužbama, možda samo prema upravama, jer smo mi manjinski dioničari preko npr agram invest već u parnicama u kojima osporavamo zakonitost jamstva. I to nas ništ ne košta.

Purko na n1

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Samo 76 glasova protiv opoziva Martine Dalić. Dakle 10.07. prestaje lex agrokor


Purko na n1

Imas link?

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

sava

Gdje je zapelo onda?
Zašto stečaj, Lex itd.?

Inače, poznati ste po selektivnom prikazivanju podataka.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close