Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada vam je barem sve jasno, meni je bilo odavno kako sam i napisao ranije.
Dionice vam (će) vrijediti 0 kuna, imate mogućnost to prihvatiti, ili se suditi i potratiti jedan dio života na sudski postupak.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sada vam je barem sve jasno, meni je bilo odavno kako sam i napisao ranije.
Dionice vam (će) vrijediti 0 kuna, imate mogućnost to prihvatiti, ili se suditi i potratiti jedan dio života na sudski postupak.

lp


Nista mi necemo potratiti.
Odvjetnici ce raditi.
A ti ces placati stetu


Je bit će to jako uspješne parnice koliko vidim kad nitko od ovdje prisutnih ne zna za sto bi uopće tužio, a još manje koga. Svatko ima svoju filozofiju iza pitanja: Tko je kriv? I gde su pare? A Todorić može svirati na vrbi svirala i s najboljim odvjetnicima kao i bez njih. Stvara se tu stalno nekakav uglavnom nerealan optimizam i duh zajedništva, a kad vam opale prvu novčanu daću na sudu pobjeći će vas većina u hipu! Odskakutati sto dalje u visokim skokovima.

Treba biti racionalan i ne gubiti vrijeme, živce ni novac na nečemu sto je presedan u sudskoj praksi i sto neće biti tako lako rušiti ma kolko vas forumski znalci, homo universale, svakodnevno uvjeravali da oni znaju i da će te biti za vas nevidjeni uspjeh.

Ne mi ne tvrdimo da će biti kako mi kažemo i tu je bitna razlika u usporedbi s vama ekipom wanna be experata koji znaju da ćemo izgubit.

Zasada kolatera kako nas zovete je poslao sva jamstva u parnice, a trgovački sud bi trebao amenovat takvu nagodbu? Bumo vidli.

@plavi

Potratili bi život samo da se sudimo u Hrvatakoj, srećom znamo ovdje sprezu politike i sudstva, pa ćemo se tužiti vani.


Sada vam je barem sve jasno, meni je bilo odavno kako sam i napisao ranije.
Dionice vam (će) vrijediti 0 kuna, imate mogućnost to prihvatiti, ili se suditi i potratiti jedan dio života na sudski postupak.

lp

Plavi,

prepametan si čovjek i s puno previše iskustva da bi se spuštao na ovu razinu zaključivanja.

To ostavi za Bisakovija, Papola, Bananaramu i slične.

Bankar jako dobro zna što znači slovo ugovora, zar ne?

La vita e bella!

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1037471

Sad sigurno ide silan pritisak i prijetnje direktorima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ne mi ne tvrdimo da će biti kako mi kažemo i tu je bitna razlika u usporedbi s vama ekipom wanna be experata koji znaju da ćemo izgubit.

Zasada kolatera kako nas zovete je poslao sva jamstva u parnice, a trgovački sud bi trebao amenovat takvu nagodbu? Bumo vidli.

Trgovački sud ti neće uopće gledati sam teksto nagodbe i ulaziti u meritum, to nije posao njegov u ovoj fazi. On ti ovdje dođe kao javni bilježnik koji ovjerava tvoj potpis a ne gleda napisano. Ne solemnizira. On će ovdje samo ustanoviti da li je negodba donesene u skladu sa zakonom i to je to.



Pozdrav,

Ako kaže g. Peruško da moje dionice vrijede 0 nema me više nikada na našoj burzi, a na more ću ići u Grćku ili Tuniziju, Egipat,….a hranu ću kupovati u Lidlu, Hoferu, …..lp

sretan put i ugodna kupovina 🙂
[/quote]

Toronto

Ima nas takvih 17000 x 4 u prosjeku pa se lako dođe do brojke sto će novi vlasnici dobiti ovakvom nagodbom
A ja osobno iznajmljujem 10 objekata i svima ću smanjiti najam za 20 % ukoliko vise neće kupovati u konzumu !!
Kaj misliš koliko će ih prestati kupovati ?
Ja mislim svi !!


Vaš link …
Sad sigurno ide silan pritisak i prijetnje direktorima.

a da se sazovu skupštine društava?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Za sto su sluzili krediti za koje 'jamce' kceri? Koliko je uopce toga doslo do kceri?

Ma ovo se sve moglo vidjeti jos 2013 kod onih pretumbacija Ledo/Frikom, Zvijezda/Dijamant.
Ma kakve kćeri, čovjeće pa to je, pa to je hercegovac!



Vaš link …
Sad sigurno ide silan pritisak i prijetnje direktorima.

a da se sazovu skupštine društava?
[/quote]

S kojim dnevnim redom?


I Udruga mi zadnjih dana ide na živce, IU i PwC igraju prljavo, zašto i Udruga ne krene udarati prema IU ili prema ekipi u PwC-u… Očito je da Peruško nastavlja Ramljakovim stopama…

Zato jer još uvijek pravno gledajući nema materjala za tužbe. Čekamo potpise direktora na FI bez toga nema nagodbe ali ni tužbe

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close