Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=BLJE-R-B

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pa tu nema promjene od 17.02. i iskreno uopce ne znam kakvo je bilo stanje prije tog datuma. nisam pratio promjene po pitanju R-B serije. ja sam mislio da su mozda sada kupovali van burze. nema veze. hvala.

Imas besplatni login.
Bilo je 5.5 mil, a sad je 6 mil.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kakva je shema ne znam.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

velim, nisam pratio tu seriju. imam ja tamo otvoren racun tako da vidim promjene, ali za tu seriju mi ne pokazuje nikakve promjene od 17.02.hvala jos jednaput.

Ma nema frke.
Ali odi na Dionice – promjene u top 10 i tamo se vidi. Vjerovatno neko proknjizenje, ne znam.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vrlo vjerojatno da su to nekakve kombinacije od koncerna Agram , nikakva “friška” prodaja nekom novom.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Na dijelu je punjenje mirovinskog sustava zapadne Europe

Neznam zašto se uopće udruga ubacuje u te priče o % itd….(ako se ubacuje),
Ima ljudi koji su Ledo kupovali po 12.000,Belje po 300,ima radnika koji su dobili dionice, strani fondovi koji su ulagali itd…
Po meni pitanje je zakonitosti sve ili ništa-nemam problem s tim.
Koliko čujem napomena-glasine zrcaljenje je već lagano upitno.
Mislim ja da će ovo na sud, a ove igre dosad su teži kriminal.
Dobavljači imaju izuzetno kratkoročni pogled i za 5 godina(i ranije) će plakati.
Neka pitaju u Mercatoru što je bilo s policama nakon što ih je Agrokor uzeo,bez obzira na potpisane dogovore.
Nitko ne kupuje takav lanac da bi netko drugi plasirao svoju robu u njega…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Po udruzi bi trebalo isplatiti dioničare na dan stupanja na snagu Lexa, sto vi mislite po koliko ce isplatiti dioničare i koja bi po vama cijena bila realna?

Lex je donesen da bi se opljackalo postojece dionicare i dobavljace.
Izgledno je da cemo pravdu traziti na sudu.
Najpostenije bi bilo da su tvrtke preuzele Agrokorov dug, a time i njegov udio u samim tvrtkama.
Znaci, svi postojeci dionicari bi postali 100%-tni vlasnici.
Tvrtke koje takve dugove nebi mogle otplacivati isle bi u dokapitalizaciju.
Ali svaka pojedinacno.

Nema nista od kukanja. Saljite mailove i upozoravajte na ovo sto se dogadja. Isto tako, uclanite se u udrugu, besplatno je i moze se preko interneta.

Borba tek pocinje…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close