Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je znati………….
Nismo insolventn!
Gdje su zrcalne kompanije – U NIGDJEZEMSKOJ.
nO IMA TIPOVA KOJI SU BEZOBRAZNO BILI ZA PLJAČKU – I DANAS SU BEZOBTIRNO I BZOBRAZNO ZA PLJAČKU.
Jednostavno pitanje – kakav je psihološki profil tih i takvih tipova, je li bio u pravu nto tko je priprijetio sankcijama?

U tiskanom izdanju poslovnog imate konkretan broj koji se za sada predviđa malim dioničarima.

Pa koga zanima neka gleda

Daj vise informacija!

Ima li tko info koliko je do sada osnovano ZCALNIH kompanija?

Piše 3-4 %



Udruga je vec napomenula,
ponuda za otkup po cijenama prije donosenja LEX-a.
To je jedino sto prihvacamo.
Ili idemo u tuzbe

Podsjecam da je to NAKON sto su cijene vec debelo porusene.

Ono sto mi se cini mogucnije – otkup po nabavnim cijenama. To se lako moze pokazati preko SKDD-a koliko je tko i kada kupio dionica.

Naravno, j*b*ni smo za vremensku vrijednist novca, ali, sto se mene tice, da mi daju ono sto sam ulozio – ja bih bio jako sretan.
[/quote]
i ja bih bio jako sretan ,pa da starosjedioci dobiju pristojnu naknadu.Ali kako mi najluđi špekulanti u padu kupujemo,a u rastu prodajemo jasno je da uglavnom imamo dionice Todexa po zadnjim cijenama.Neki su kovertirali određenu količinu dionica po najnižim cijenama sa ciljem da će se pokušati naplatiti u sudskom sporu.Takvih je malo,jer je većina kapitalizirala dobit u npr.u Ledu kupljenim po 7x uz dobit od više stotina posto.
Sama blokada trgovine možda ima za cilj da se špekulantima onemogući pumpanje cijene radi toga
da se onemogući prodaja dionica koje su kupljene po nižim cijenama od sadašnjih.Međutim,sama ćinjenica da se u strukturi Todexa broj dioničara povećao sa cca 15.000 na 17.000 ukazuje da ti novi
dioničari špekulanti i ne predstavljaju neki važan i bitan iznos po papirima,ali financijski možda i da,ali ništa bitno da bi velikim dioničarima novog Agrokora nanijela bitna šteta. Smatram da ćemo biti svi mi manjinci kolateralne žrtve sa vrijednosti dionica nula kuna ili veliki dobitnici

Ipak bi Todex trebalo vratiti na burzu ,pa da preslagujemo na temelju vlastitih zabluda,pokušaja,promašaja ,ali i punih pogodaka.Imamo nikada više informacija o Agrokoru i kćerima,da se stvarno možemo kockati i da su pravila i informacije dostupni i dostatni.

https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-su-dobitnici-i-gubitnici-u-slucaju-agrokor-1233132
Zaključak izvucite sami.

@serislav
imate kakav link? o kud vam to?


Piše 3-4 %

Ide to u onom smjeru 8-13% koliko smo pisali. Na kraju ce se naci rijesenje i uopce nece biti tuzbi, nezadovoljstva mozda hoce, al vlast HDZ-HNS ce imat kapital donekle kvalitetne nagodbe. To ce otvorit vrata HEP-u i dodatnom politickom kapitalu i za HDZ i za HNS.

Sve ide ka tome da ce odlucit razum i moram izrazit zadovoljstvo novom upravom i novim smjerom.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ma tih 3-4% se odnosi na nove male dioničare, dobavljače koji bi silom prilika usli u vlasnicku strukturu. to se ne odnosi na sadasnje dionicare. nego da li netko moze potvrditi ovo serislavovo, da je KBZ od nekog friško otkupio dionice Belja?

Ja potvrdjujem. Imas na Mojedionice. Serija B.
Bit ce najsmjesnije sad ako krene torbarenje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pa bas sam pogledao. tamo nema nikakvih promjena u top 10. ili ja nesto ne gledam dobro?. to da su kupili sad u meduvremenu dok je trgovanje na burzi zatvoreno, ili ono prije par mjeseci?

New Report

Close