Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jamstva su osporena a meni se čini da se nitko nije žalio.

Kolega po to Vam je stvarnost. Upalite recimo središnji Dnevnik idu komentari nečega što vladajući
( HDZ ) provode,nečega što je aktualno te situacije komentiraju iz oporbe ili druge najveće stranke ( SDP ) ljudi koje sam naveo i koje je očito ta stranka odabrala za nove jastrebove,glasnogovornike i buduće ( možda već na idućim izborima ) kreatore Hrvatske stvarnosti. Sve frca od ideja,domoljublja …Ja se osjećam jako sigurno 🙂

I kada misle odblokirat???

ne misle

Bitno da su pustili kad je Ramo rekao da vrijedi 0kn.
Tragikomicna burza!


https://www.mercatorgroup.si/sl/za-vlagatelje/delnica/lastniska-struktura/

na linku je vlasnička struktura merkatora, pa eto u top 10 SBER i HRVATI

Da, ali ako se nevaram, SBER-ov dio je ubiti onaj Todorićev udio koji je SBER ovršio prije godinu dana, tako da su ubiti svojevoljno samo Hrvati 😛

Meni nije jasno zašto se udruga malih dioničara javno ne obrati Vladi da oni provedu proces restrukturiranja do kraja. Koliko vidim imaju u ekipi dosta jako kapacitetnih ljudi koji bi to rješili vrlo kvalitetno. I njihov prijedlog od onoga što sam ulovio mi se čini daleko pošteniji od one klike prije


Jamstva su osporena a meni se čini da se nitko nije žalio.

i što to po tebi znači za jamstva?


Meni nije jasno zašto se udruga malih dioničara javno ne obrati Vladi da oni provedu proces restrukturiranja do kraja. Koliko vidim imaju u ekipi dosta jako kapacitetnih ljudi koji bi to rješili vrlo kvalitetno. I njihov prijedlog od onoga što sam ulovio mi se čini daleko pošteniji od one klike prije

Zato jer oni nisu vjerovnici.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ovdje bi bilo od PRESUDNE VAŽNOSTI da sud donese presudu o jamstvima prije imenovanja novog povjerenika.

da sud donese presudu o jamstvima i to prije imenovanja novog povjerenika (idući tjedan)?? pa zar ti misliš da je to kao ispeći 2 jaja na oko??! to su procesi koji traju godinama uz bezbroj rasprava, pravnih radnji, tužbi i protutužbi, dokazivanja, vještačenja pa na kraju žalbi na sve moguće instance! i to bi po tebi trebao riješiti sud onako, s nogu, između dvije kave prije nego imenuju novog povjerenika?!?
ja stvarno ne mogu vjerovati što ljudi ovdje pišu…

Pa nije ni Ante Ramljak vjerovnik

Lopina post : ” se slažu da je vrijednost kapitala negativan,ali u Agrokoru,pa pri tome misle na vrijednost udjela Ivice Todorića.Usput i nas male dioničare stavljaju u isti koš.Stručni ljudi iz Udruge smatraju da kapital
Agrokora promatrajući dugoročno nije negativan tj.da je pozitivan.”
lopina sto znaci ovo da je kapital dugkrocno pozitivan ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close