Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oni su na nuli već sad. Ako se plan izmjeni, onda bi mogli bit i na 0,0000004. A to je ogromna razlika.


Oni su na nuli već sad. Ako se plan izmjeni, onda bi mogli bit i na 0,0000004. A to je ogromna razlika.

Razlika je da mozes kupit udjele u novom sustavu, pa da postojeci bude i 0. Koja je razlika 0 i ovog sad, gotovo nikakva.

mislim da je sad svima jasno da su dionice Agrokorovih perjanica minus nula kuna nevidjena placka i onda se mi cudimo da je nas Crobex tu gdje je


mislim da je sad svima jasno da su dionice Agrokorovih perjanica minus nula kuna nevidjena placka i onda se mi cudimo da je nas Crobex tu gdje je

Daj mi po toj cijeni – i od kada se to cijena odrešuje IZJAVAMA a ne trgovinom na ZSE?
Vjerojatno od onog trenutka kada bi moglo ponovno jako snažno UP.

Sada Vlada ima par dana da sud predloži novog povjerenika inače cijeli postupak ode u bezakonje.
No koliki je ovo cirkus govori i činjenica da je Ramljak dao ostavku Vladi RH a ne sudu.
Sad da li je Vlada obavijestila sud jer sud mora razriješiti Povjerenika i imenovati novog Povjerenika…..
A joj…….




Pričalo se o tom Mercatoru kao šta ga je uopće kupio,platio je previše,zbog toga je propao itd.itd. izgleda da samo nama nije dobar evo ekipe kojima je

http://www.seebiz.eu/paul-singer-zainteresiran-za-ulazak-u-mercator/ar-171263/

koliko je po dionici (pre)platio todorić, a koliko bi platio ovaj novi? ….poanta je koliko će to koga koštati jer da ovaj novi plati koliko je platio i gazda toda, i on bi završio u bankrotu
[/quote]
toda je za merkator prvo nudio preko 200€ dionica pa slovenci nisu dali. janković je bio prvi protiv. na kraju je prodan za puuuunooo manje. po meni merkator je za konzum hiper sonična raketa.
imate opet novog starog povjerenika pa se ova tragikomedija može nastaviti.
[/quote]

Toda je napuhno mercator na 200 eur-a uz pomoc nasih mirovinaca, a onda su u zajedničkom djelovanju ti isti mirovinci radeci gubitke srozali mercator na 85 eur-a, onda je prihvacena todina ponuda preuzeo je vecinski paket, potom dao ponudu za otkup preostalog dijela, a mirovinci su rekli da im je tih 120-130 eur-a preniska cijena i da ce cekat da ista naraste. Toliko o merkatoru i mirovinskim fondovima i todoricu


Toda je napuhno mercator na 200 eur-a uz pomoc nasih mirovinaca, a onda su u zajedničkom djelovanju ti isti mirovinci radeci gubitke srozali mercator na 85 eur-a, onda je prihvacena todina ponuda preuzeo je vecinski paket, potom dao ponudu za otkup preostalog dijela, a mirovinci su rekli da im je tih 120-130 eur-a preniska cijena i da ce cekat da ista naraste. Toliko o merkatoru i mirovinskim fondovima i todoricu

Bez uvrede, ali mene bi nakon ovakvog teksta bilo sram pojaviti se bilo gdje, pa i na forumu godinama. Izlika ti jedino može biti ako si pijan 🙂

Niti znaš kako je posao išao, niti znaš išta o cijelom tom procesu, što je sasvim očito. U svega nekoliko rečenica napisati toliko količinu nebuloza, je neobjašnjivo, naprosto.

Nista neznam osim sto sam bio dionicar, prateci mirovinske fondove i kupio nesto gotovo pa na dnu.
Da naravno nisam sudjelovao u pregovorima, ali znam kako se kretala cijena, znam koliko su iznosile ponude 1. pa 2. pa 3. Znam sve sto je javno objavljeno, itekako sam pratio, jer je u glasine o kupnji merkatora pumpale i domace perjanice.

Bitno je da ti nas kako je sve islo.

I ne zaboravi bolje biti pijan nego star.


mislim da je sad svima jasno da su dionice Agrokorovih perjanica minus nula kuna nevidjena placka i onda se mi cudimo da je nas Crobex tu gdje je

Polako mišek drugo poluvrijeme tek počinje!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Da bi se nagodba konačno privela kraju, prema riječima jednog vjerovnika iz financijskih redova, ključan preduvjet je i odluka Trgovačkog suda oko spora s nepriznavanjem jamstva kojeg je pokrenula Udruga malih dioničara.

Prema njegovu tumačenju, prije nego Trgovački sud bude potvrđivao samu nagodbu, morao bi riješiti slučaj s jamstvima, odnosno jesu li ona zakonita ili ne.

– Kako će se o nagodbi glasati, ako se ne zna jesu li jamstva zakonita i kakav će efekt presuda suda imati na samu vrijednost pojedinih kompanija – pita se ovaj pravni stručnjak.

https://www.mercatorgroup.si/sl/za-vlagatelje/delnica/lastniska-struktura/

na linku je vlasnička struktura merkatora, pa eto u top 10 SBER i HRVATI

pa serislave tako nekako, neki su se pomirili da ce morat pristupit nekoj zajednickoj tuzbi, neki se jos necem nadaju, a neki dokupljuju, moram priznat ima nas svakakvih.

ali da se ne zavorravi, sto su radili MF-ovi u merkatoru

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/mirovinci-nismo-izgubili-u-mercatoru-a-sad-vjerujemo-u-todorica-20140923.

eto oni nigdje nisu nista izgubili (INGR, DLKV, LEDO, MERKATOR, TEVA, nastavi niz)

Ove godine se ocekuje slabiji prinos od obveznica RH, pa vidjet cemo sto su njihove investicijske odluke, naravno samostalne.

Samo da se zna i sa Ramljakovom plaćom penzija je max cca 1000 eur-a osim povlaštenih.

Večeras, Otvoreno, HDZ, SDP, Most, novinari…..
Složni su samo da dionice Solidarnih jamaca vrijede NULA, ostalo se ne slažu. Komunisti i dalje !

New Report

Close