Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro da su blokirali trgovanje dionicama sada stvarno imaju šta blokirati, ostatke ostataka.

Gdje su bili davno prije?


Stečajni upravitelj otišao u stečaj! A što onda očekivati od samog procesa u budućnosti?

Upravitelj je napravio ono zbog cega je dosao, daljni proces je ionako u rukama vjerovnika tako da neka promjena upravitelja nece puno utjecat na proces, da se to desilo prije onda bi bilo vecih problema

Ignore : renči

Novotny na N1…

CAR. APSOLUTNO SVE TOCNO!

Teski kudos! TESKI!

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

Sad ponovo revizija pa vidjet koliko su ovi pokrali!

Ante Ramljak – čovjek koji je uzeo milijune i ostavio kaos
Što je napravio u godinu dana? Osigurao sebe i svoje, vjerovnicima ostavio kaos. Potpisao milijardu eura težak ugovor s kojima je odabranima omogući zaradu. Nije poboljšao rad Konzuma ni Mercatora, nije uspio formirati stalno vjerovničko vijeće, čime je prolongirao postizanje nagodbe. Sud mu je osporio milijarde za roll up kreditore, kojima je smislio čak dvije vjerovničke skupine u stalnom vijeću. Napravio je ogroman trošak za vjerovnike angažmanom 141 konzultanata. Nas koji smo kritizirali njegov rad proglasio je neprijateljima nagodbe. A Ramljakov odlazak pokazuje uostalom, koliko se približio nagodbi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Dobro da su blokirali trgovanje dionicama sada stvarno imaju šta blokirati, ostatke ostataka.

Gdje su bili davno prije?

Obzirom da su blokirali na neslužbene informacije iz tiska zašto ne odblokiraju budući da je to i službeno na stranici Agrokora?

Nitko medjutim ne govori da ce doci do revizije nagodbe.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

Sabor treba pod hitno sazvati izvanrednu sjednicu sabora.
Poništiti Lexagrokor i donijeti Lexagrokor 2 u kojemu Knighthead i ostali Roll uperi stavljaju
U istu poziciju kao i ostale banke,dobavljače, i male dioničare.

Savjetnici neka vrate lovu ili neka im se zabrani daljni rad u Hrvatskoj.
Tak i onak ništ nisu napravili.

I mala Marica bi znala plaćatu dugove s kreditom.
Mislim, to je i Ivica znal.

sava, 21.02.2018. u 11:39
baron

Nitko medjutim ne govori da ce doci do revizije nagodbe.

Koje nagodbe?
Pa Ramljak je dao ostavku jer ne može postići nagodbu.

Ja mislim da ovdje većih pomaka neće biti… Ako se temeljito ne reorganizira Konzum kao pristup krajnjem kupcu. Lidl na tržištu razara, koncept Lidla pobijedio je sve ostale koncepte maloprodaje. Njemci su previše jaki. Ključne stvari se moraju smanjiti i treba krenuti iz početka. Pevec je primjer. Samo lako meni/nama lupati rješenja ovdje na forumu, kad si gore na vrhu, stvari su drugačije, tako da karavana od danas ide dalje bez obzira na Ramlju i njegove nadnice.

Festina lente

Suza je iz oka kanula 🙂
https://www.vecernji.hr/vijesti/ekskluzivno-otkrivamo-sadrzaj-neopozive-ostavke-ante-ramljaka-zbog-dugog-perioda-tisine-1227839

Ignore: KressoM, delux


Zapravo, sad je pravi trenutak da blokada ostane trajna i da se to konačno delistira.
Do nagodbe.

da, meni nije jasno zašto je odmah nisu makli sa ZSE dok se sve ne sredi, jer je ovo komedija i za agrokor, dioničare a i ubija ostalo tržište ako ga i ima, jer ekipa, kupuje/prodaje ostalo da bi špekulirala sa agrokorom a tu neznaš tko pije, a tko plaća 🙂 tj. svi piju, ali nitko nebi da plati na kraju račun… hahahaha

New Report

Close