Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda je ovo prilika da, u skaldu sa prijedlogon nagodbe Udruge, mirovinci prestanu samo pričati i lamentirati o tome kao bi oni ulagali u hrvatsko gospodarstvo nego u vrlo kratkom vremenu zaista i odriješe kesu.

Naravno, ovo je samo jedan od modela rješenja ove urgentne situacije.

Kad bi to sada uradili trebalo bi ih kazneno goniti jer da novcem od naših mirovina spašavaju sustav s ovolikim dubiozama bilo bi bezumno paljenje para kao kod Petrokemije, ali najmanje x10

Ignore: KressoM, delux


Ramljaka su potjerali, ali….

Ako kreditori ne odobre novog povjerenika Vlade kojeg mora potvrditi i sud, cijeli kredit od 1,06 miljiardi eura dolazi na naplatu odjednom. To bi značilo dodatne probleme, a vjerojatno i stečaj Agrokora…

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/plenki-je-sada-na-tankom-ledu-agrokor-bi-lako-mogao-u-stecaj-561622 – 24sata.hr

Dat će to Sberbank i VTB, a ako neće oni, vjerujem da ima tko hoće… Taman da sada KHCM uzme sve što je Ramljak dao u zalog, i onda lijepo svi pokrenemo tužbu protiv države jer je njen odabir to napravio…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Možda je ovo prilika da, u skaldu sa prijedlogon nagodbe Udruge, mirovinci prestanu samo pričati i lamentirati o tome kao bi oni ulagali u hrvatsko gospodarstvo nego u vrlo kratkom vremenu zaista i odriješe kesu.

Naravno, ovo je samo jedan od modela rješenja ove urgentne situacije.

Kad bi to sada uradili trebalo bi ih kazneno goniti jer da novcem od naših mirovina spašavaju sustav s ovolikim dubiozama bilo bi bezumno paljenje para kao kod Petrokemije, ali najmanje x10
[/quote]

Super,
onda nudim alternativu: neka lijepo isplate strvinarske fondove iz proračuna.
Sami su ih doveli pa sada neka sada kusaju sva gov*a koja su nam servirali.

I nek se ne čude, ako vladajuće mrak pojede….

La vita e bella!



Možda je ovo prilika da, u skaldu sa prijedlogon nagodbe Udruge, mirovinci prestanu samo pričati i lamentirati o tome kao bi oni ulagali u hrvatsko gospodarstvo nego u vrlo kratkom vremenu zaista i odriješe kesu.

Naravno, ovo je samo jedan od modela rješenja ove urgentne situacije.

Kad bi to sada uradili trebalo bi ih kazneno goniti jer da novcem od naših mirovina spašavaju sustav s ovolikim dubiozama bilo bi bezumno paljenje para kao kod Petrokemije, ali najmanje x10
[/quote]

A Uljanik neki dan dobio 300 mil €? Koliko je PTKM dobila? DDJH? Tko je ikada odgovarao zbog toga? A to su sve vreće bez dna…

Ovdje kad bi se sredio KNZM, ovo bi bila brutalna priča…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Možda je ovo prilika da, u skaldu sa prijedlogon nagodbe Udruge, mirovinci prestanu samo pričati i lamentirati o tome kao bi oni ulagali u hrvatsko gospodarstvo nego u vrlo kratkom vremenu zaista i odriješe kesu.

Naravno, ovo je samo jedan od modela rješenja ove urgentne situacije.

Potcjenjuješ ovaj postupak – dakle AKO Ramljak da neopozivu ostavku onda ćemo to vidjti danas – sutra na mrežnim stranicama Trgovačkog suda – E-oglasna.
Uzročno – posljedično izvanredni povjerenik prestaje biti član Uprave u ključnim operativnim kompanijama što se također treba provesti u sudskom registru.
Što onda znači da postojeće uprave mogu samostalno voditi operativne kompanije.
Što onda znači da se protiv Agrokora i s njim povezanih interesnih skupina mogu podizati TUŽBE za naknadu štete!
itd, Itd, Itd…………..


Super,
onda nudim alternativu: neka lijepo isplate strvinarske fondove iz proračuna.

Agrokor je privatna kompanija, nema osnova da se njih isplaćuje iz proračuna osim ako bi jednom postojala takva sudska presuda, što je teško za očekivati. To će se sve rješavati na razini vjerovnika, kreditora, dobavljača i dužnika.

Ignore: KressoM, delux

Todorić se upravo i širio na sve moguće grane da bi sam pred sobom opravdao to da ne zna voditi svoj core business: maloprodaju. A takva je situacija i dalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sava, što se mene tiče, neka Agrokor ode u dim. I neka ga tuži tko god hoće, za koji god iznos hoće.
I cijelo njegovo vlasništvo u kompanijama tvrtkama kćerkama.
A ono što nije vlasništvo Agrokora, neka puste na miru.

La vita e bella!

sava
Ti toliko nemaš pojma o ničemu da je to strašno.
Nije bitan Ramljak kao osoba nego pozicija izvanrednog povjerenika.
Ona i dalje postoji i sve odluke koje je dosad donio stoje.
Novi povjerenik uskače u cipele i nastavlja u dogovoru s vjerovnicima.
Majko moja…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


A Uljanik neki dan dobio 300 mil €? Koliko je PTKM dobila? DDJH? Tko je ikada odgovarao zbog toga? A to su sve vreće bez dna…

Znači po tebi je normalno da se novac od naših mirovina nastavi spaljivati u propalim projektima!?? Tvoj neka slobodno pale, ali ja se protivim da nastave spaljivati moje mirovinske uplate na razne PTKM, DDJH, i agrokore!!

Ignore: KressoM, delux



Super,
onda nudim alternativu: neka lijepo isplate strvinarske fondove iz proračuna.

Agrokor je privatna kompanija, nema osnova da se njih isplaćuje iz proračuna osim ako bi jednom postojala takva sudska presuda, što je teško za očekivati. To će se sve rješavati na razini vjerovnika, kreditora, dobavljača i dužnika.

[/quote]

Jelda!

Od jednom je to privatna kompanija!
A kada se donosio Lex Agrokor onda je bio firma od državnog značaja!

Pa kako vam se da više!????

La vita e bella!

Alternativa, na tragu prijedloga udruge

Agrokor i Konzum u stečaj, i neka dobavljači preuzmu Konzum u stečaju.
Roll uperi su se dijelom vec namirili 244 milijuna. Preostale lesinare pustiti da tuze i isplatiti ih posebnom nagodbom, dok roll uperi zainteresirani za daljne poslovanje refinanciraju dug (ZABA, SBER, VTB, ERSTE )koji ce preuzet financi, i pomalo prodavat svoje udjele u kompanijama.

Todorića osudit za kazneno djelo i ovršit mu imovinu (Agrokor) koju je stekao tim djelom .

Tresla se brda ….bojim s nista bitno od Plenkovića čutu nećemo.

New Report

Close