Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bisakovi, na tvoji žalost, puno veći pravni stručnjaci od tebe (Garešić, Kolakušić…) tvrde upravo suprotno.

Tvoji i Ramljakovi nasilnički prezentirani stavovi nikada nisu bili utemeljeni u prvu, već u protuhrvatskoj politici koja je podržana od nesposobne i dokazano korumpirane vlade u liku podpredsjednice vlade.

Žalosno ih je bilo zagledati na onom ispitivanju.
Ali i tome će doći kraj, a tada mislim, da će se mnogi crvenjeti ovdje.

Od sramote na koju su pristali i što su podržavali.

La vita e bella!

pametnima
previše

Kada su predstavljeni javnosti, FGS-ovi su odmah bili prihvaćeni kao ‘izum’ Borislava Škegre, tadašnjeg savjetnika Jadranke Kosor, koji je bio na glasu kao kreator njezine ekonomske politike. Paralelno s FGS-ovima na scenu je stupila tada nova ministrica financija Martina Dalić, za koju je mjesta napravio Ivan Šuker.

Za ove što će se (nadam se) vrlo brzo crvenjeti na ovom forumu od sramote na koju su pristali i zdušno ju podržali, evo kako se sve može izvesti na pošten način.

Ali ne, oni bi radije na silu, protiv zakona i protiv zdrave pameti!

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/primjer-financijskog-restrukturiranja-na-razini-grupe-u-kojoj-su-jamci-ovisna-drustva-uvrstena-na-trziste-kapitala-seat-pg-s-p-a/

La vita e bella!


Za ove što će se (nadam se) vrlo brzo crvenjeti na ovom forumu od sramote na koju su pristali i zdušno ju podržali, evo kako se sve može izvesti na pošten način.

Ali ne, oni bi radije na silu, protiv zakona i protiv zdrave pameti!

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/primjer-financijskog-restrukturiranja-na-razini-grupe-u-kojoj-su-jamci-ovisna-drustva-uvrstena-na-trziste-kapitala-seat-pg-s-p-a/


To je “spisak zelja”,ali vi znate da dionicari nisu vjerovnici ,a vjerovnici odlucuju.
Ne znam sto vi vidite nezakonito u prijedlogu privremenog upravitelja?Zakon mu pruza niz mogucnosti od kojih je on uz pristanak vjerovnickog vijeca,izabrao onu koja najvise odgovara vjerovnicima.Prilikom saslusanja na saborskom odboru Ramljaka i ministrice,nitko od zastupnika,kako oporbe tako i vladajucih,nije tvrdio da je prijedlog nezakonit.Bilo je niz primjedbi na moralnost angaziranja nekih savjetnika i njihove naknade,ali vezano za zakonitosti,ne.Udruga malih dionicara takoder je podrzala “Lex Agrokor”,ali oni se bore za drugi model,koji bi vise odgovarao dionicarima.
“Lex Agrokor” je na snazi i potvrden i od Londona,svidalo se to nekom ili ne.
Znam da bi voljeli drugi model,ali nitko vam nije dao podrsku,ukljucujuci dobavljace i mirovinske fondove.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ramljakova-afera-postala-je-jos-gora-u-isto-vrijeme-je-radio-za-agrokor-i-firmu-kojoj-agrokor-placa-milijune/1026934.aspx

Što se čeka sa smjenom Ramljaka?



Za ove što će se (nadam se) vrlo brzo crvenjeti na ovom forumu od sramote na koju su pristali i zdušno ju podržali, evo kako se sve može izvesti na pošten način.

Ali ne, oni bi radije na silu, protiv zakona i protiv zdrave pameti!

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/primjer-financijskog-restrukturiranja-na-razini-grupe-u-kojoj-su-jamci-ovisna-drustva-uvrstena-na-trziste-kapitala-seat-pg-s-p-a/


To je "spisak zelja",ali vi znate da dionicari nisu vjerovnici ,a vjerovnici odlucuju.
Ne znam sto vi vidite nezakonito u prijedlogu privremenog upravitelja?Zakon mu pruza niz mogucnosti od kojih je on uz pristanak vjerovnickog vijeca,izabrao onu koja najvise odgovara vjerovnicima.Prilikom saslusanja na saborskom odboru Ramljaka i ministrice,nitko od zastupnika,kako oporbe tako i vladajucih,nije tvrdio da je prijedlog nezakonit.Bilo je niz primjedbi na moralnost angaziranja nekih savjetnika i njihove naknade,ali vezano za zakonitosti,ne.Udruga malih dionicara takoder je podrzala "Lex Agrokor",ali oni se bore za drugi model,koji bi vise odgovarao dionicarima.
"Lex Agrokor" je na snazi i potvrden i od Londona,svidalo se to nekom ili ne.
Znam da bi voljeli drugi model,ali nitko vam nije dao podrsku,ukljucujuci dobavljace i mirovinske fondove.
[/quote]

To sto nitko nije propitivao zakonitost, ne znaci da je sve po ustavu… uostalom, svi su se ulovili naknada zato da bi mogli zaradit neke politicke bodove…

Udruga nikada nije propitivala zakonitost, a ne znaci da nece…

Ovdje tek pocinju stvari kad se donese nagodba!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kad se potpise nagodba to je gotovo.
Barem u ovoj generaciji.
Sudovanja ce trajati godinama, mozda i dulje, s upitnim ishodom.
Ovdje je presudno da sudovi odrade SADA.
Ili su jamstva zakonita ili nisu.
Ne zna se zaboga koliko trazbina uopce glasa?!?
Cista travestija.
Zar je moguce da uopce nismo drzava?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Što se čeka sa smjenom Ramljaka?

ništa se ne čeka jer do toga neće doći,ali ti slobodno maštaj o tome. no i da ga smijene, to ništa ne bi promijenilo. kako ne shvaćaš da vama nije problem ramljak nego vjerovnici koji ne žele dodatne otpise da biste i vi nešto dobili!??

Osnovna 3. pitanja

1. Je su li domaci vjerovnici zadovoljni prijedlogom nagodbe?
2. Zasto jos nije formirano stalno vjerovničko vrijeme?
3. Sto ske skriva ministrica?

Upravo to.
Ali ovo je ipak zakonski postupak, barem bi trebao biti, i SUDSKA nagodba.
A za to treba SUD.
Gdje je sud?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Što se čeka sa smjenom Ramljaka?
A tko ga može smjeniti?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-objavio-zanimljivu-fotografiju-knighthead-je-korumpirao-dalic-i-ramljaka/1027020.aspx

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close