Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@serislav

Slazem se s tobom da su mirovinski fondovi spekulanti i da svi ljudi u Hrvatskoj koji uplacuju u drugi stup su kockari i da mogu zaboravit na ozbiljnu mirovinu. Vrlo je zanimljivo da ovako razmisljas.

Ostavi se kockanja i prestani uplacivat u obvezni drugi mirovinski stup. A onda nam javi kako je proslo.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Nemojte biti naivni, pa što da je plenki kazao da je menadžerski Ugovor uredu i opravdan!?

Kako bi javnost i oporba reagirali!!!

To je diplomatsko politički potez, na kraju će izjaviti da će iznos Ugovora bit umanjen za 15 % i sve ovce na broju.
Inače odvjetničke satnice, osobno neke poznajem su oko 1.000 kn, da dobro sam napisao.

PS Pleniki neće dopustiti da na bilo koji način se ugrozi nagodba….ni u ludilu… tako da no sikiriki kiki

Nagodba ce biti ugrozena ako sud donese odluku da su jamstva samo do razine kapitala. A ako se to dogodi, sve je ok.
Ako ne – tuzbe. Siguran sam da Agram, Euroherc, Adris i ostali imaju bolje odvjetnike od svih ovdje, pocevsi od bisakova i ostalih (koji su, koliko sam vidio, apsolutni strucnjaci za ekonomiju, pravo, geopolitiku, matematiku itd.). Tako da su oni vrlo vjerojatno predvidjeli KOGA ce tuziti u kojem slucaju.
A ja cu ih… cotailat.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

Prijedlog nagodbe udruge je u petak?
Ima negdje sluzbena obavijest?

Moguce da cemo izgubit sve. Al bitno je da onda ljudi znaju da ce Ramljak i Plenkovic samo u slucaju manjinskih dionicara spalit oko 4 milijarde kuna.

Danas su na redu manjinski dionicari, sutra ce pljacku u Nizozemskoj dozivit hrvatski dobavljaci, a prekosutra neka druga skupina hrvatskih gradjana i hrvatskog kapitala.

Svi koji se danas nasladjuju, moraju znat da su sutra oni na redu. I tako dok svi ne odsele.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

bilo ti je na dnevniku Nove Tv. najavili su za petak. i vjerojatno ce bit dobro medijski popraćeno.


Moguce da cemo izgubit sve. Al bitno je da onda ljudi znaju da ce Ramljak i Plenkovic samo u slucaju manjinskih dionicara spalit oko 4 milijarde kuna.

Danas su na redu manjinski dionicari, sutra ce pljacku u Nizozemskoj dozivit hrvatski dobavljaci, a prekosutra neka druga skupina hrvatskih gradjana i hrvatskog kapitala.

Svi koji se danas nasladjuju, moraju znat da su sutra oni na redu. I tako dok svi ne odsele.

Ja sam vec otisao.
Djelomicno zbog toga svega, djelomicno jer smo dobili bolje poslove u inozemstvu.

Ali ovo im necu pustiti bez borbe. Ako gubim te pare, da se mogu na kraju tjesiti.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]


a pazite ovo
http://hr.n1info.com/a278954/Vijesti/Ramljak-ostao-bez-savjetnika-Marijana-Stricevica.html

Taj savjetnik je mala beba u odnosu šta Ramzes ll radi u Agromoru

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

svako malo pa nešto izađe.meni se čini da toga ima podosta, neće to moć portali progutat 🙂
http://hr.n1info.com/a278942/Vijesti/Koga-je-savjetovao-i-koga-ce-savjetovati-PJT-Partners.html

Mislim da udruga treba krenuti žešće.
Očigledno od premjera i HR pravosuđa ništa, a zanima me kako stojimo s onim vani?
Mislim da je privatizacija 90-ih za ovo bila dječija igra.
Nekako iz Plenkijevog nastupa imam dojam da se više on boji Rame nego ovaj njega.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Sava
Vidim da si shvatio kuda to ide.
Svakim danom je rasplet sve blize.
Sjeti se Diokija.
Postar uvijek donese racun.

jel vi kolega pišete negdje iz Londona, ma nekako mi sve to pisanje vuče na Gazdin rukopis

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-napokon-progovorio-o-belju-sve-su-krivi-mesetari/661266.aspx


@ING

citat:
Inače odvjetničke satnice, osobno neke poznajem su oko 1.000 kn, da dobro sam napisao.

Inženjeru, njemu je plaća bila 4000 kn/mjesečno.
Radije upri na vlast da ne raz…be ono malo hrvatske građevine što je ostalo.


@Ecobarbar

bolje upri oči u tekst, lijepo sam napisao, ako ima volje, da je bilo volje vec bi bio u Remetincu, ali nikad nije kasno. Zastara za velike štete je 20 god.

@Serislave
Koliko truda, a bez interesa, bas citam njuškalo nude nešto Pevc-a, a sjeti se Linića i Vrhovnika, pa sretno i u Viktor Lencu.

@PR
Tko zna sto ce sve isplivat, ako giljotina padne
Bitno je samo ispoštovat dogovor, a to je bilo 11%.

Volio bih znat gdje je zalosna sova diplomirala.

Pa izgleda da niste shvatili da politika uvjek ima rezervnu varijantu, ocito je da oko odabrane ekipe leti gadan roj muha uz sve parfeme.

Kako došlo tako ošlo, vrijedi i za novac i za ljude.

Petak je kljucan. Kad udruga izadje sa prijedlogom nagodbe SVI se moramo ukljucit i poslat mailove na vladu, hdz, medije i poljepit prijedlog nagodbe na sve forume i portale.

Neka vas ne pasiviziraju ovi negativisti. U petak svatko od nas mora odradit svoj dio posla. Mediji ce sigurno popratit pricu, a i mi ih mailovima na to mozemo potaknut.

Sto veca frka i galama vece su nam sanse. Ako svako od nas ne moze odvojit 10-15 minuta za sebe i buducnost nase djece, onda nismo ni zasluzili nista dobit.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close