Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@posejdon
bas sam gledao ujutro emisiju gdje je gostovao. kaze i on sam da je predlagao nesto slicno kao sto predlaze udruga. cekamo malog Plenkija da makne onog pajaca a onda cekamo i model nagodbe od strane udruge. bitno nam je da se vidi da se moze i drugacije rijesiti ova zavrzlama.

Današnja izjava Grubišića:

“I ja se slažem sa Udrugom manjinskih dioničara da su Agrokor trebali dokapitalizirati hrvatski mirpovinski fondovi, a taj svoj stav sam iznio još prije 8 mjeseci. Za to postoji više razloga…. ”

La vita e bella!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kakva-slucajnost-ramljakova-bivsa-tvrtka-angazirana-isti-dan-kao-i-strani-savjetnik/1023896.aspx

Kad index na nekoga krene taj je bivsi

Današnja izjava Fižulića:

“Situacija u Agrokoru je primjer moralnog hazarda u kojem grupa ljudi upravlja tuđom imovinom bez ikakve odgovornosti, a isključivo za vlastiti interes.”

La vita e bella!

Današnja izjava Fižulića:

“Ako Plenković ne smjeni Ramljaka na sebe preuzima odgovornost nečinjenja!”

La vita e bella!



u današnjoj slobodnoj dalmaciji pišu osnovne konture prijedloga udruge

zar ti doista misliš da to zanima ikoga od vjerovnika, osim nesretnika koji su zaglavili u todexu? zar doista misliš da će se bilo koji vjerovnik ili dobavljač odreći svog, ionako već smanjenog dijela koji treba dobiti, da bi dao nešto sadašnjim dioničarima?
opasno je živjeti u iluzijama, a još opasnije ulagati temeljem istih
[/quote]

@Popolo
nitko te ne traži da ulaziš, dapače takav kao ti i da kupi će brzo van pa samo štetiš.

@PR
što je više za dobavljača

a/sad dobiješ 30% vlasništva, a onda ti ALIX odredi kupca za 30% toga što dobiješ

b/sad dobiješ 20% vlasništva i od malih na ZSE dobiješ 100% od tih 20

Toliko o matematici


Današnja izjava Fižulića:

"Ako Plenković ne smjeni Ramljaka na sebe preuzima odgovornost nečinjenja!"


radi šta god hoćeš samo nemoj fižulića ako boga znaš. tko tom liku u opće daje medijski prostor?

who dares, wins

Meni se čine da je Plenkovič zavrtio kontraobavještajnu igru, pa priprema teren


Današnja izjava Fižulića:

"Ako Plenković ne smjeni Ramljaka na sebe preuzima odgovornost nečinjenja!"

Ma može on pričati i željeti što god, Fižulić je imao priliku pokazati se na igračkama… pa znamo kako je to završilo…. beba i zvečka.

Uvjeren sam da nagodba ide, ma što stajala na putu.
HDZ i vladajući moraju to napraviti čim čim prije …. što će biti bolje i za ispaćeni zse

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Bit ce bolje za ispaceni zse???
Znas li ti sto govoris????
Pa ako ovo prode, zse je mortus!!!



Naravno da je bitan omjer.
Naravno da je ulog od cca 800 milijuna kuna samo 0,8% od njihovih 90 milijardi kuna

Ali svejedno moja penzija ce zbog nijh biti manja

Znas li da je maksimalna penzija limitirana na oko 1000 EUR-a neovisno koliko si uplacivao, ovo naravno ne vrijedi samo za povlaštene mirovne.

Pa ako je tebi svejedno da netko izgubi 800 milijuna kuna u Ledu, a da ne pusti glasa o pobijanju jamstava, nego viri iz guzice ministriu prištomastu, tvoj problem

A koliko će biti manja. Teško da može izračunati utjecaj jednog ulaganja na tvoju mirovinu. Što je ionako nebitno – ulaganje se sastoji uvijek od gubitaka i dobitaka, nikad samo od dobitaka.

Na kraju krajeva, ne razumijem logiku onih koji imaju dionice Agrokorovih sastavnica i tvrde da to vrijedi nešto super puno, da su "keš mašina", istim tim fondovima predbacuju da su ih kupili 🙂

Upotrijebivši običnu zdravorazumsku logiku – trebali bi ti biti na strani fondova, a ne kontra njih i pljuvati ih. Kako može netko tko sam ima dionice pljuvati po nekome tko ih isto ima (a vidimo da ima takvih ovdje).

Nije ti to malo smiješno?
[/quote]

sta ti lupetaš

Kojih fondova , Knighthead, Monarch

New Report

Close