Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Grga
Ustavni sud je predvidiv kao i smak svijeta.
Svi znamo da ce doci, samo ne znamo kada.
Mozda pravorijek bude prije smaka svijeta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sto je najbolje, iako postoje indicije da je Lex neustavan, ponistenje bi izazvalo vjerovatno jos vece potrese nego sam slucaj Agrokor.
U tom trenutku to sve skupa postaje i sluzbeno nerazmrsivo. Uz pad Vlade.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Izvjesni Birtić je već jednom izdao knjigu o tom “neznanom junaku” i njegovom djelovanju.
Do kraja ove godine moglo bi svjetlo dana ugledati neko drugo dijelo slične tematike.

Ustavni suci vjerovatno sada bezbrižno skijaju. Kada se vrate do kraja mjeseca opt vjerovatno prepričavati nepodopštine s skijanja .
Vjerujem da će u veljači krenuti s radom, ali kao što znamo dolaze na posao čim se probude.
Znači u ožujku možemo očekivati presudu .
Možda i neće rušiti Lex, ali na doradu će sigurno. Jednostavno previše je Ustava narušeno.

Tragikomično!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-tuzio-hrvatsku-europskoj-komisiji/1018762.aspx

La vita e bella!

Mišljenja sam da će upravo Vlada tražiti izlaz iz Lexa preko Ustavnoga suda.
Previše zainteresiranih su nategli Lexom.



Danas od 20 sati na Z1 vrlo zanimljiva emisija o manjskim dionicarima na Agrokorovim izdanjima. Nek prati tko moze.

Ima li ikakve sanse da se to snimi za nas koji nismo u RH?
[/quote]

evo i snimke:


Ako netko nije gledao

Udruga ce se borit. Kolike su sanse za uspjeh vidjet cemo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



Vi biste bili apsolutno u pravu da ne postoji presedan.

A on se zove PRESUDA U SVICARCIMA.

Ne postoji nikakav presedan. Da li su krediti u švicarcima – poništeni? Da li si ti, ako si digao kredit u švicarcima, nakon presude, morao isti vratiti natrag, prodati kuću/stan koji si kupio sa njima, da bi sve vratio na neku početnu poziciju?

Primjer ti – nije primjer.
[/quote]

Nismo se razumjeli?

Ja sam referirao na vasu tezu da je nesto nepromjenjivo, jer ako nije, pogoduje se kriminalu i sl.

Pokazao sam da je i UGOVOR promijenjiv nakon potpisa.

Samo utoliko je bio primjer.

A sad, hoce li mali dionicari nesto IZGUBITI – po meni DA.
Ja ne ocekujem da vratim sve svoje pare nazad.
Ja samo nastojim dobiti sto manji gubitak.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

To nema nikakve veze s Agrokorom i tvrtkama-kcerima.
Ni u kreditima sa klauzulom u svicarcima,jamstva nisu ponistena niti je kredit oprosten.
Izmjenjeni su neki uvjeti vezano za uskladivanje u EUR i mnogima smanjene rate i nesto olaksana otplata.

Rate su vracene na stanje prije krize.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

Nije li za sutra najavljen istup gospodina Ramljaka, u svezi postizanja nagodbe ?
Ili sam ja nešto pobrkala ?

Naš dragi Ramo i njegova ekipa su odgovorni i znaju što rade, ali su se odrekli i ogradili od svega!

Odricanje od odgovornosti
Ovdje sadržanu informaciju sastavio je Agrokor d.d. i njegova ovisna i povezana društva (Koncern, Sustav, Grupa ili Agrokor). Ovdje sadržani podaci služe samo u
informativne svrhe.
Mišljenja i projekcije ovdje prikazane baziraju se na općim informacijama prikupljenim u vrijeme pisanja i podložne su izmjeni bez obavijesti. Agrokor se pouzdao u
podatke dobivene iz izvora za koje se vjeruje da su pouzdani, ali ne jamči njihovu točnost ili potpunost i ne preuzima odgovornost za točnost svojih izvora.
Ni za koju svrhu ne možete se osloniti na podatke sadržane u ovom dokumentu niti na potpunost, točnost ili objektivnost istih. Ne daje se nikakva izjava niti jamstvo,
izričito ili prešutno, od ili u ime bilo kojeg društva u Koncernu ili od njihovih direktora ili zaposlenika ili bilo koje druge osobe u odnosu na točnost, potpunost ili
objektivnost podataka ili mišljenja sadržanih u ovom dokumentu. Nijedno društvo u Koncernu niti bilo koji od njihovih direktora ili zaposlenika ne preuzima nikakvu
obvezu omogućavanja pristupa primatelju ovog dokumenta bilo kojim dodatnim podacima ili ažuriranja ovog dokumenta za bilo koju dodatnu informaciju ili za
ispravak netočnosti u bilo kojoj takvoj informaciji koja možda postane očigledna. U odnosu na ovaj dokument nije izvršena nikakva nezavisna provjera.
Ovaj dokument sadrži izjave o budućim događajima koje su izjave o budućim projekcijama. Ove izjave tipično sadrže riječi kao što su „očekuje” i „predviđa” te riječi
sličnog značenja. Bilo koja izjava u ovom dokumentu koja nije izjava o povijesnoj činjenici je izjava o budućoj projekciji koja uključuje poznate i nepoznate rizike,
nesigurnosti i druge čimbenike koji mogu prouzročiti aktualne rezultate, učinke ili postignuća koja će biti značajno različiti od bilo kojih budućih rezultata, učinaka ili
postignuća izraženim ili prešutno uključenim u takvim izjavama o budućim projekcijama. Nijednu od budućih projekcija, očekivanja, procjena ili izgleda u ovom
dokumentu ne treba shvatiti kao predviđanje ili obećanje, niti se treba shvatiti da one uključuju bilo koje ukazivanje, uvjerenje ili garanciju da su pretpostavke na
temelju kojih su takve buduće projekcije, očekivanja, procjene ili izgledi sastavljeni, točne ili potpune ili, u slučaju samih pretpostavki da su potpuno navedene u ovom
dokumentu.
Nijedno društvo u Koncernu ne preuzima obvezu ažuriranja izjava o budućim projekcijama koje su sadržane u ovom dokumentu na način da bi oni odražavali
aktualne rezultate, promjene u pretpostavkama ili promjene u čimbenicima koje utječu na ove izjave. Posebno se ukazuje na činjenicu da se projekcije mogu
razlikovati kako u pozitivnom tako i u negativnom smislu, te podliježu neizvjesnostima i eventualnostima, od kojih su mnoge izvan kontrole Agrokora.
Nijedno društvo u Koncernu niti bilo koje od njihovih direktora ili zaposlenika ne prihvaća nikakvu odgovornost za bilo kakve izravne, neizravne, posebne ili
posljedične štete nastale iz bilo kakvog korištenja ili oslanjanja na ovaj dokument ili njegov sadržaj.
Autorsko pravo na ovaj dokument ima samo Agrokor, nijedan dio ovog dokumenta kao ni njegov sadržaj ne smije biti reproduciran na bilo koji način bez pisane
suglasnosti Agrokora.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

New Report

Close