Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jako dobro rečenica!

U američkoj sam literaturi pokušao pronaći je li se ikada dogodilo da CEO firme izađe pred javnost i drastično spusti cijene dionica svoje firme pa ne dobije otkaz u 24 sata – vjerujte mi, nisam našao. Ako nema tržišne kazne za ovakva ponašanja, sutra možemo očekivati da se svaka firma koja je pod političkom prismotrom ponaša jednako, a samim time i veću volatilnost za naše mirovinske fondove.

Izvor:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-je-zajednicko-snjeznom-uraganu-u-sadu-i-slucaju-agrokor/1018456.aspx


Članak je u najmanju ruku pretenciozan tipa na Zapadu je med i mljeko i “naivan” ali dobro je da se piše iz puno kuteva ida se otvaraju teme

A dionice vrijede nula kuna ?!?!

http://www.agrokor.hr/hr/vijesti/poslovanje-u-uzlaznom-trendu-prosinac-obiljezio-prijedlog-nacrta-nagodbe/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Iz Nacrta nagodbe

“”Razdvajanje starih dioničara Agrokora d.d. od nove grupe””..

Imatelji dionica Leda..Jane..Belja..itd..nisu dionicari Agrokora d.d…Postoji popis tko je vlasnik Agrokora d.d.
Agrokor d.d. je dijelom vlasnik drugih drustava . Moze li tko to forsirat u medijima !?!?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Iz Nacrta nagodbe

""Razdvajanje starih dioničara Agrokora d.d. od nove grupe""..

Imatelji dionica Leda..Jane..Belja..itd..nisu dionicari Agrokora d.d…Postoji popis tko je vlasnik Agrokora d.d.
Agrokor d.d. je dijelom vlasnik drugih drustava . Moze li tko to forsirat u medijima !?!?

Pozdrav

Tako je!

La vita e bella!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oObrdGxbPTpX1Mut48KbUA==.pdf

Kako više ne pratim ovaj topic, pa ne znam jeli tko već napiso članak iz Globusa

Zaigrali špekulanti, mali dioničari i roll-uperi, a možda će i branitelji….

Gdje se god okreneš branitelji ili u Savskoj ili Savudriji i sada skoro na TODEX….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

pričali smo jučer….

Agrokor: Poslovanje u uzlaznom trendu, Prihodi Konzuma i Tiska iznad očekivanih razina


Iz Nacrta nagodbe

""Razdvajanje starih dioničara Agrokora d.d. od nove grupe""..

Imatelji dionica Leda..Jane..Belja..itd..nisu dionicari Agrokora d.d…Postoji popis tko je vlasnik Agrokora d.d.
Agrokor d.d. je dijelom vlasnik drugih drustava . Moze li tko to forsirat u medijima !?!?

Pozdrav

nije šija nego vrat….jasno je da oni govore o sadašnjim dioničarima tvrtki kćeri kao i o gazdi agrokora….svi oni po nagodbi trebali bi izgubiti sve (ramljak)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Najveći špekulanti sjede u Upravi Agrokora – povjerenik i bulumenta skupocjenih savjetnika, a neznalica do neznalice!

Evo jednog svježeg primjera od danas – Mjesečno izvješće!

5. Pregovori o nagodbi

…….Vrijednost priznatih tražbina je oko 41,5 milijardu kuna, dok je ukupna vrijednost osporenih tražbina oko 16,5 milijardi kuna. Procjenjuje se da je iznos priznatih dugovanja prema trećima, dakle bez međusobnih potraživanja kompanija unutar sustava Agrokor, veći od 5,5 milijardi eura od kojih se 4,5 milijarde eura odnosi na tražbine iz razdoblja prije pokretanja postupka izvanredne uprave, a 1,06 milijardu eura na financiranje sa statusom najstarije tražbine……..

Ako je dug prije rollupa bio 4,5 milijardi onda poslije rollupa nije 5,5 nego 530m eura manje budući da je od ukupnog rollupa 530m novo kreditiranje?

Joj Agrokor zaradi 1,1 milijardu plusa i slijedi mu bankrot=? Koga vi više zavitlavate???

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Uz takvu silnu dobit cemu razvlastenje dionicara?

Ocigledno se dug moze pokrivati iz budućeg poslovanja jer je dobit društava iznad svih očekivanja.

Ako se sve realno pokaže,kako ćte Vi zaradit?

New Report

Close