Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slabo se puni robom u posljednje vrijeme Konzum… jutros sam bio… dosta toga opet fali..

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Zamjetnih slabo robe u Importanne centru, posebno mesa fali ali je guzva na svim blagajnama.


Mislim da je vrijeme da se konačno kaže i da taj Konzum ima svoju ozbiljnu vrijednost. Netreba nasjedat na medijske spinove da ne vrijedni ništa jer to je i cilj da se pomisli da ne vrijedi ništa a sutra će novom vlasniku vrijedit puno.

konzum kao lanac, objekti, pozicija, brand vrijede mnogo…bez dugova….a sada su dugovi znatno veći od sve imovine

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Danas od 20 sati na Z1 vrlo zanimljiva emisija o manjskim dionicarima na Agrokorovim izdanjima. Nek prati tko moze.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Danas od 20 sati na Z1 vrlo zanimljiva emisija o manjskim dionicarima na Agrokorovim izdanjima. Nek prati tko moze.

Ima li ikakve sanse da se to snimi za nas koji nismo u RH?

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]



Mislim da je vrijeme da se konačno kaže i da taj Konzum ima svoju ozbiljnu vrijednost. Netreba nasjedat na medijske spinove da ne vrijedni ništa jer to je i cilj da se pomisli da ne vrijedi ništa a sutra će novom vlasniku vrijedit puno.

konzum kao lanac, objekti, pozicija, brand vrijede mnogo…bez dugova….a sada su dugovi znatno veći od sve imovine
[/quote]
To sve štima i to je današnja situacija ali je proces restrukturiranja počeo i on će završit u nekom periodu od godine dana. Naravno da je velik dug jer je imao previše trgovina,u rati kredita je plaćao i kredit i najam itd. sada se to polako mijenja i vidjet ćete za godinu dana. Čini me da je i Munjiza u jednoj emisiji rekao da restrukturiran može vrijedit i do 2 mlre.eura.Pazite 900 i nešto dućana… To je ova ekonomska/tržišna kategorija ali ako bi gledali i društenu kroz to da domaći dobavljači neće imati gdje prodavati svoju robu odnosno pod parolom konkurentnosti će ih izžmikat na nivo robne marke. Isto će se dogodit sa Beljem bojim se,i sam opg-ovima i sa selom općenito

Poatojeci dionicari se moraju aktivirati u dva snjera. Prvi je uclanjenje u udrugu i to je besplatno. Drugo je slanje mailova na Hanfu, vladu RH, mirovinske fondove i HDZ. Svatko bi trebao odvojiti 20 minuta i ukljucit se. Posaljite mailove OBAVEZNO na sve navedene i ukljucite se u udrugu.

Svi trebamo biti aktivni, a onda su nam sanse vece da cemo uspjet ocuvat barem dio svoje imovine.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

http://www.index.hr/info/tv/default.aspx?datum=12.1.2018.&grupa=2

sutra je repriza Z1 tv – ” dogmatica ” u 12 30 .

na http://www.z1tv.hr

Zašto se osnivači udruge nisu aktivirali u opozivu jamstava dok je Todorić vodio priču?
Znali su za jamstva, ali umjesto osporavanja, pumpali su cijene dionica na tržištu novcem kojim su upravljali.


Zašto se osnivači udruge nisu aktivirali u opozivu jamstava dok je Todorić vodio priču?
Znali su za jamstva, ali umjesto osporavanja, pumpali su cijene dionica na tržištu novcem kojim su upravljali.

[/quote
Još nisu znali da je ovakav scenarij moguć.Da su znali ne bi ni bili izloženi Todexu i Agrokoru.
Udruga je osnovana radi toga da bi veliki ijeli sačuvali vlastitu imovinu.Usput ako ostvare svoj naum zaštitit će i malih dioničare..cca 15.000 …preko jednog miliona vlasnika drugog i trćeg stupa,svim vlasnicima polica životnog osiguranja,svim zaposlenim u financijskim institucjama,svim vlasnicima društava koji su bila ovisna o Konzumu radi prodaje proizvedene hrane,svi će ostvarioti kratkoročnu korist,a u protivnom slijedim dugoročna šteta za državu i njen napredak.Svi mi smo ugroženii svi trebamo dati podršku udruzi.Ovo je borba za tržište kapitala jer bez tržišta kapitala ostajemo i dalje plijen bankara,jer ostajemo bankocentrični.I vi gospodine “stock”bi se trebali uključiti u udrugu.U pitanju su i vaši interesi
pa čak ako imate nešto protiv udruge i ljudi koji je vode.Meni je gospodin Miroslav Jeličić_Purko dovoljna
garancija da udruga ide dobrim putem.Dajmo joj legitimitet sa našim pristupanjem udruzi bez obzira da li imamo dionice Agrokora.

Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike sklapanja ugovora o jamstvima tužiti sa ciljem da im se omogući guljenje krompira i oduzme privatna imovina.


Zašto se osnivači udruge nisu aktivirali u opozivu jamstava dok je Todorić vodio priču?
Znali su za jamstva, ali umjesto osporavanja, pumpali su cijene dionica na tržištu novcem kojim su upravljali.


Pa lijepo vam je predsjednik Udruge objasnio kako su jamstva ograničena na kapital , ali se Ramljak pravi Englez

Da je ovdje rađeno sve po pravilima koja su vrijedila za druge, vrijednost dionica bi se znala već par mjeseci. To je 0 jer je cijeli Agrokor trebao završiti u stečaju, a zna se što se desi sa dionicama u tom slučaju. I sam sam izgubio priličnu svotu na Todexu tako dali će biti 0 ili ipak nešto na kraju sad mi je svejedno u odnosu na početno ulaganje. Što se tiče kolege “bisakovi” mogu reći da sam slušao njegova upozorenja na temi Belje na vrijeme da bi moj gubitak bio kud i kamo manji.

New Report

Close