Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/udruga-dionicara-agrokora-ostro-osuduje-tekst-na-blogu-ivice-todorica-pod-naslovom-lex-agrokor-omogucio-je-pljacku-malih-dionicara/

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/udruga-dionicara-agrokora-osudila-posljednji-todoricev-blog-i-osinula-ramljaka-foto-20180107


Koliko trenutno na burzi vrijede sve tvrtke kceri bez Agrokorovog udjela?
Racunao netko?

***je, izračunal je Ramljak, reko je da vrijede točno 0 kuna

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Sto je gorbi ? istina boli ?
6000 kuna je plaća glavnog kuhara u sezoni u hotelskom restoranu u malom lošinju. Covjek radii nocu i danonocno.
Vise ga nema. Kuha u drugoj zemlji u drugom restoranu za najmanje 5 x toliko.

@gorbi
vi ste sigurno nekakv uhljebič koji kao i većina Rvata ne zna što se dogadja oko njih. Rvatska je na na razini balkanskih prćija. Da nema apartmana bili bi kruha gladni. Ako je glavni kuhar toliko plaćen, koliko su ostali u realnom sektoru ?
To nije kao u vašem Patkovgradu.

Renči, promašila si ceo fudbal…cijeli život radim u realnom sektoru.
Znam kolike su plaće u BIH i Srbiji jer svakodnevno kontaktiram sa kolegama iz sestrinskih firmi iz BIH i Srbije, plaće su im otprilike duplo manje od moje.
Renči, uhvati se posla…

Ma bravo!
Ajd procitaj pitanje jos jednom.
Ako hoces provocirat onda samo nastavi

Naravno da udruga osuduje Todorica.
On je jedini koji je u ovome svemu morao biti osuden.
Mali dionicari eventualno kaznjeni sto su vjerovali tom smr*du

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/udruga-dionicara-agrokora-osudila-posljednji-todoricev-blog-i-osinula-ramljaka-foto-20180107

Bogu hvala da su shvatili tko je bio primarni pljackas.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Sto je gorbi ? istina boli ?
6000 kuna je plaća glavnog kuhara u sezoni u hotelskom restoranu u malom lošinju. Covjek radii nocu i danonocno.
Vise ga nema. Kuha u drugoj zemlji u drugom restoranu za najmanje 5 x toliko.

@gorbi
vi ste sigurno nekakv uhljebič koji kao i većina Rvata ne zna što se dogadja oko njih. Rvatska je na na razini balkanskih prćija. Da nema apartmana bili bi kruha gladni. Ako je glavni kuhar toliko plaćen, koliko su ostali u realnom sektoru ?
To nije kao u vašem Patkovgradu.

Renči, promašila si ceo fudbal…cijeli život radim u realnom sektoru.
Znam kolike su plaće u BIH i Srbiji jer svakodnevno kontaktiram sa kolegama iz sestrinskih firmi iz BIH i Srbije, plaće su im otprilike duplo manje od moje.
Renči, uhvati se posla…


[/quote]
Upravo toliko su manje cijene. Kupovna moc zamalo ista. A nemaju more. Nemaju niti kredite. Barem ne toliko kao Hrvatska. Hrvatska se mote usporedjivati samo sa Bosnom, Srbijom i Bugarskom.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Povledajte cijene nekretina u Srbiji i BiH i usporedite s Hrvatskim. Cijeli Osijek špeceraj kupuje u Srbiji.
To je Hrvatski benchmark a do toga nas je doveo Agrokor i poitika.
Rast BDP Republike Srpske se ocekuje oko 3, 5 % . A nemaju more
Ovo sto su napravili Agrokor i oni koji su to omogućili je t r a g e d i j a za Hrvatsku.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Renči,
Prosječna cijena novogradnje u Beogradu je nešto iznad 1.800 EUR-a/m2, ne vjerujem da je u Zagrebu značajno veća
Rast BDP-a u Italiji za 2017. g. iznosi oko 1,8% (a imaju more)
Naravno da je Agrokor tragedija za Hrvatsku
LP!

Renci
Agrokor je zapravo nevazan, gledano na makroekonomskoj razini. To pokazuju sve statistike.
Jedino je istina da su politicari od toga napravili veliki slucaj da napusu svoju vaznost.
Zivot bi to rijesio davnih dana, a Crobex bio na 2300.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Koliko trenutno na burzi vrijede sve tvrtke kceri bez Agrokorovog udjela?
Racunao netko?

***je, izračunal je Ramljak, reko je da vrijede točno 0 kuna
[/quote]

Mislim da je danas jasno svima da Ramljak ima svoju računicu koja je na štetu Hrvata.
Nadam se da DORH radi na onom kreditu od 400 mulja Eura.
Gospodin treba objasniti zbog čega se nije dogovorio s ruskim bankama koje davale bolje uvjete nego američki lešinari.
Zbog Čega mirovinski fondovi nisu dokapitalizacijom preuzeli Ledo, Jamnicu i Belje….
Zbog čega je napravljeno da svi dugovi dospijevaju odmah? Umjesto 2018, 2019 itd.

I ono najvažnije. Tko su ulagači koji stoje iza Knigt Heada?

Ja ću podsjetiti na Fondove koji su kupovali INU s Cipra. Na kraju se ispostavilo da iza njih stoji MOL makar su oni govorili da ne kupuju dionice INE i pazi sad…..

Da su strateški partner Vladi pa ne moraju dati ponudu za preuzimanje društva.

Ako Knigthead postane vlasnik Agrokor dionica zbog čega:
a) ne mora dati ponudu za preuzimanje
b) zbog čega bi se Ledo, Jamnica, Zvijezda odrekli dugova koji im je napravio Agrokor a čiji vlasnik većinski postaje lešinarski fond?
C) Zbog čega je Dalička tipa koja je davao nezakonita jamstva i za to optužen vratila na posao u Jamnicu umjesto da je u zatvoru?

DORH delaj malo.

Lp

Naravno da je Agrokor sada nevažan, jer ti su novci ( 50 MILIJARDI KUNA ) ” već potroseni i izneseni i Hravtske, a mi smo jos ovdje i nismo bankrotirali. Zapravo to je bio jedan parazitski sustav koji je vise uzimao nego davao drzavi. Kredite koje nije vracao, male plaće, stjecanje firmi po 1 kunu itd.
Ali zbog nestanka tih 50 milijardi kuna mi nemamo : mirovine, plaće, škole, imamo ogromne poreze,zdravtvo je u jako lošem stanju osim.osnovne primarne zaštite, nemamo Pelješki mkst itd.
50 MILIJARDI kuna koje su nestale i vrlo vjeeojatno napustile državu, uz neoroduktivan razvoj gospodarstva i poticanje lake zarade tj uvoza su dovele i do masovnog iseljavanja. 50 milijardi kuna nije upotrebljeno u razvoj gospidarskih subjekata i zaposljavanje. Osim sto su parazitirali na posrojecem koju su green field investiciju ti novci tj ti koji su ih se docepali napravili.
Ovo nema sada utjecaj na jadnu ekonomiju nego je vec naoravilo golemh stetu i dovelo Hrvatsku u položaj da se uspoređuje sa Bosnom, Republikom Srpskom, Srbijom, izazvalo depopulaciju i ozbiljno ugrozilo nacionalne interese. Ovakva slaba Hravtska ss ne može, a niti ima s kim, braniti od teritorijanih zahtjeva susjeda. Ne moze dovesti do preokreta i zaustaviti iseljavanje. A građani se osjećaju prevareno i pokradeno.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close