Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To nitko nezna.
Moje misljenje je da do nagodbe u ovakvom obliku nece ni doci.
Prije ce se GAZDA vratiti…

Eto toliko o udruzi.
Sluzi kako bi se ekipa iskrcala.
Sramota.

Eto toliko o udruzi.
Sluzi kako bi se ekipa iskrcala.
Sramota.



@JMZ

Ja ocito znam o cemu pisem ,zar ne,jer gotovo sve sto sam napisao i obistinilo se!
Da "Lex Agrokorom" sva jamstva su dospjela ,ali to je dobro,jer vjerovnici mogu raspolagati tim jamstvima u nagodbi.
Mozda ste zaboravili,ali prije nagodbe su drustva kceri Agrokora imale blokirane racune oko 5 Mlrd kuna(sto se moglo iscitati u medijima).
Dakle,da nije donesen Zakon,sve firme jamci bi vec bankrotirale,a i mnogi dobavljaci.
I da vas podsjetim,jamstva se SVAKAKO AKTIVIRAJU ako ne mozete uredno placati obaveze!
I ,naravno da nitko nije htio bez "Lex Agrokora" ulagati u ocito bankrotirani koncern i posljedicno tvrtke-kceri ,jamce!
Vjerovnici ce se samo djelomicno namiriti,a dosadasnji dionicari ostati bez svega,bila sklopljena nagodba ili firme zavrsile u stecaju.Svejedno.
Ja ne vidim nacin da se to izbjegne.

Sve super.
Ali nitko osim nekoliko odabranih nije ni sanjalo da će mafija izmisliti Agrokor 2 i odabranom ga praktički pokloniti na račun malih dioničara i dobavljača .
Dokapitalizacijama Agrokora može se sve riješiti bez Agrokora 2, na jasan, pošten i pravedan način

Reci to Grgač onima koji su dali jamstva. To je kriminal prvenstveno prema njima, a ne prema malim dioničarima.

Sigurno je samo da Lex Agrokor nije pošten .
Nije pošten prema dioničarima , prema dobavljačima i najvećem vjerovniku Sber banke kao i manje osiguranim vjerovnicima.
Nije pošten ni prema mirovinskim fondovima, ni prema Adrisu ni prema cjelom gospodarstvu.

Lex Agrokor je pošten samo za Kinghead, Ramljaka i HDZ.

Ustavni sud to treba rušiti i vratiti na doradu ili PSN kao najpravednije rješenje .

Grga

Koliko bi ostalo dioničarima u psn-u?

Dalekovod je napravio psn i nove dionice po 10 kuna, prije toga dok je išlo dalekovodu bio je više od 1000.
Tko je kupovao dalekovod po 1000 i više na kraju mu je ostalo 1 posto i manje od kapitala starih dionica.

Pozdrav

Kao što je već netko ovdje naveo, bojim se da nam je Tromblom jedina nada 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

@eurekaeu

Samo Lex nudi sigurnu nulu, PSN otvara mogućnosti i pravedno rješenje .


Korisnici kredita u švicarskim francima su uspjeli iako nisu bili u pravu jer su se organizirali i provodili javne akcije

Sto su uspjeli?Skinuti jamstva?
Nesto im je smanjena rata zbog promjene u EUR,ali dug je ostao,zar ne?


Eto toliko o udruzi.
Sluzi kako bi se ekipa iskrcala.
Sramota.

Prvog dana nakon objave osnivanja te tzv. udruge napisao sam vam čemu služi.

Nije ni čudo ti redovito pišeš gluposti. Koliko ja vidim udruga jedina zasad radi na tome da se dioničari uključe u proces nagodbe. I to rade čak i vrlo dobro.

Naravno da gledaju prvenstveno svoj interes, pa neće valjda oni se jedini tuzakati i plaćati odvjetnike i skupe procese, a vi ćete ovdje mudrovati i vrtiti palčevima i suditi o nečemu o čemu znate vrlo površno odnosno skoro pa nemate pojma.

New Report

Close