Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danima svi sute.
I Ramo i vjerovnici.
Ovaj prvi prijedlog je bio samo probni balon.
I ako iz price iskljucimo dionicare, nasno je da nema smisla.
Malo je vjerovnika koji bi htjeli udjele.
Vecina hoce cash.
Cash koji imaju ADRIS i mirovinci….

Međutim, s obzirom na visoke promete, nije isključeno to da su se u igru uključili i ozbiljniji ulagači, oni koji očekuju povoljniji rasplet situacije za manjinske dioničare.

Bisakovi
Dragi kolega
onaj tko je slušao mene nije prošao nikako, jer nisam nista niti pisao na 80 kn, pa niti na 40, pa niti na 20, pa ni na 10, tek na 5, a tad je tako i tako bilo kasno.
A Vi ako raspolažete insajerskim info kršite Zakone ove zemlje, a u proračnstva ne vjerujem.
Ako Vaš nik daje sugerirati, onda se može pratiti i Vaše vrludanje
Pozdrav.

@Jmz
Ja zivim na drugom kraju “kugle zemaljske” gdje je stalno ljeto,dragi kolega,a ne radi se o nikakvim prorocanstvima vec o zdravoj logici i jednostavnom zakljucivanju i prihvacanju realnosti.
Teorije urota ,”insajderske informacije”,”nikove i vrludanja” ostavljam vama.

Ja sam cesto na drugom kraju kugle zemaljske, ali zivim ovdje i tu placam porez i prirez, a Vi?


Međutim, s obzirom na visoke promete, nije isključeno to da su se u igru uključili i ozbiljniji ulagači, oni koji očekuju povoljniji rasplet situacije za manjinske dioničare.

Ma koji mrtvi visoki prometi i ozbiljniji ulagaci.
Lijepo sam vam rekao da kupuje par desetaka ljudi, a prodaje top10.
Pa vi zakljucite sto god hocete.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Cinjenica je da nitko pojma nema kako ce ovo zavrsiti.
Dionicari se nadaju da ce nesto dobiti.
Jedino nije jasno zasto ovi koji nemaju dionice svakodnevno zagaduju ovu temu


Ja sam cesto na drugom kraju kugle zemaljske, ali zivim ovdje i tu placam porez i prirez, a Vi?

Ja ne placam porez u Hrvatskoj jer ne zivim u Hrvatskoj.
Poreze placate u drzavi u kojoj zivite i imate prebivaliste.
Tako je uvijek bilo.

Korisnici kredita u švicarskim francima su uspjeli iako nisu bili u pravu jer su se organizirali i provodili javne akcije


Iskreno nakon svega što se dogodilo, više vjerujem originalnim financijskim izvještajima Ivice Todorića, nego revidiranima Ante Ramljaka. Mislim da je sve napravljeno u svrhu prividnog uništenja prave vrijednosti kako bi se kompanije predale u ruke stranaca, a određene osobe koje im to omogućuju će uzeti dio zuba.

To Vam je nažalost gola istina. Jako smo kritični prema domačim ljudima/poduzetnicima vrlo često sa pravom..ali pogledajte taj kapital koji je ovdje došao,pogledatjte te ljude i način rada pa to je podzemlje offshoe,onshore,južna afrika,podružnice podružnica.nek naprave reviziju bilo koje multinacionalke sa 100-tinjak podržnica,pitanje šte bi iz toga ispalo… pitanje od kuda sav taj kapital….

Zasto Ramu nitko ne pita zasto je uzimao onoliki kredit?
Potrosen je tek manji dio.
I to na isplatu starih dugova.
To govori da je stanje bilo puno bolje od prikazivanog.
Do potrebe za svjezim novcem je doslo jer su svi poceli traziti avansno placanje.

Kad će nagodba i hoće li biti gotovo sa starim dionicama?

New Report

Close