Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Interesantno je kako upravo oni koji su Ramljaka nedavno proglasavali "mesijom,spasiocem,gotovo carobnjakom" i pozorno slusali i "prevodili" svaku njegovu rijec sa ushitom,sada istoga omalovazavaju i pljuju,iako je bilo potpuno jasno sto ce se i mora dogoditi.

Naravno da ga pljuju, naravno da postoje i druga rješenja osim otuđenja imovine.
Svim dioničarima odgovara stečaj u krajnjoj nuždi, a ne ova pljačka preko papira novoga zakona, izmišljen samo za potrebe Hrvatske odnosno HDZa.

LEX AGROKOROM puno više gube dobavljači, dioničari i neosigurani vjerovnici ili u prijevodu Hrvatska, a sve dobivaju lešinarski fondovi ili USA.
[/quote]

Pa i ne stoji baš tvrdnja……..ipak su injektirali 480m eura svježeg novca neophodnog da se sustav iskoprca iz grdnih problema. I imamo priliku vidjeti kako je sustav TREBAO funkcionirati. Da je bilo tako ne bi bilo Lex Agrokora.
Drugih 480m eura je osigurano jamstvima pa prvenstvo naplate i nije toliko pod znakom pitanja.

Nešto su dali i nešto će i uzeti – ali nikako od imovine koja ne pripada Agrokoru.



Interesantno je kako upravo oni koji su Ramljaka nedavno proglasavali "mesijom,spasiocem,gotovo carobnjakom" i pozorno slusali i "prevodili" svaku njegovu rijec sa ushitom,sada istoga omalovazavaju i pljuju,iako je bilo potpuno jasno sto ce se i mora dogoditi.

Naravno da ga pljuju, naravno da postoje i druga rješenja osim otuđenja imovine.
Svim dioničarima odgovara stečaj u krajnjoj nuždi, a ne ova pljačka preko papira novoga zakona, izmišljen samo za potrebe Hrvatske odnosno HDZa.

LEX AGROKOROM puno više gube dobavljači, dioničari i neosigurani vjerovnici ili u prijevodu Hrvatska, a sve dobivaju lešinarski fondovi ili USA.
[/quote]
Dionicari svakako gube i u nagodbi i u stecaju.Za njih nema nade.
Nekako sumnjam da se takvi kao vi zanimaju za dobavljace i ostale vjerovnike!
Oni ce se sami boriti za svoje interese,a koliko ja vidim DO SADA su najbolje prosli dobavljaci,zar ne?


Čemu ova dražba u podne?

valjda da se prebroje “mrtvi”


Čemu ova dražba u podne?

Nekima za WC, a nekima da vrate oči na mjesto ( ispadoše od buljenja )

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

http://hr.n1info.com/a271333/Biznis/Udruga-manjinskih-dionicara-nezadovoljna-prijedlogom-nagodbe.html

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Lex Agrokor VS PSN ili Stečajni zakon

Lex Agrokor: ( izvlaštenje svih vlasnika 100% )
1. Dioničari 0 %
2. Dobavljači 40 %
3. Banke 50%
4. Rollup 200 %

PSN ili Stečajni zakon ( skidaju se jamstva i mogućnost reprograma duga po dobiti )
1. Dioničari 20-30%
2. Dobavljači 80%
3. Banke 80-100%
4. Rollup 110%

Toliko se dobro trejeda da će nas biti sve više,što će u trenutku bilo kakve negativne ili pozitivne vijesti
izazivati velike valove.Samo da potraje što duže.Ali opasnost od potpunog gubitka vrijednosti Todexa
je moguća pa zato se ne treba previše izlagati.Ovo je jako rizična investicija.Za sada mi je ovo povijesno najbolja investicija ali to ne znači da ako sam uspio pokriti gubitak zbog preranog ulaska u todex i zadnjih
desetak dana zaradio preko 200%na taj ulog da to treba sve uložiti u Todex.Ne dozvolite da vam visoka
trejderska zarada popije pamet.Samo mirna glava donosi profit.
Dobit je znaćajna da ću moći tužati susida i selo,ako mi nedaju ono što očekujem.

Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike tužiti sa ciljem da im se zagarantira guljenje krompira i oduzme privatna imovina.

vratite Alvareza i smijenite ovoga nesposobnjakovića, koji je zaslužio pojavljivati se samo na HTV 5-om programu, a znamo i zašto

Kada ce netko iz udruge biti gost na javnoj televiziji???


Lex Agrokor VS PSN ili Stečajni zakon

Lex Agrokor: ( izvlaštenje svih vlasnika 100% )
1. Dioničari 0 %
2. Dobavljači 40 %
3. Banke 50%
4. Rollup 200 %

PSN ili Stečajni zakon ( skidaju se jamstva i mogućnost reprograma duga po dobiti )
1. Dioničari 20-30%
2. Dobavljači 80%
3. Banke 80-100%
4. Rollup 110%

sve je jasno, zato dioničari tvrtki kćeri nemaju niti 1 razlog zašto bi prihvatili nagodbu kakvu predlaže ramljak jer ide samo njima na štetu. sve je bolje od te nagodbe pa neka ide i stečaj pa neka i dobavljači sve izgube pa da vidimo onda kako će okrenuti ploču


Lex Agrokor VS PSN ili Stečajni zakon

Lex Agrokor: ( izvlaštenje svih vlasnika 100% )
1. Dioničari 0 %
2. Dobavljači 40 %
3. Banke 50%
4. Rollup 200 %

PSN ili Stečajni zakon ( skidaju se jamstva i mogućnost reprograma duga po dobiti )
1. Dioničari 20-30%
2. Dobavljači 80%
3. Banke 80-100%
4. Rollup 110%


Mala greska jer i po stecajnom zakonu ovdje dionicari gube sve.
Inace,vasa mi matematika nije nikada bila jasna.
@Popolo
Dionicari niti ne odlucuju o nagodbi,vec vjerovnici.


Kada ce netko iz udruge biti gost na javnoj televiziji???

Javnoj TV ? Postoji samo stranačka TV

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close