Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva su očekivanja za sutra?

Agrokor dionice su ništa drugo nego domaća verzija Bitcoina – svi kupuju jer vide da raste i nadaju se da će uvaliti nekom drugom za 10-20% više i pobjeći iz toga glavom bez obzira jer znaju da je bezvrijedno smeće.
PS: Čestitke majstorima koji su ovo kupovali prošli tjedan kad je bilo na 25% trenutne cijene i zaradili za novu kuću ili auto na pohlepnim ovcama koje sad ovo kupuju…

Kako neke ovdje jal pere. Tko vam je kriv što ste u krivu. Rečeno vam je da Grgić ovo neće mirno gledati.

Grgic vs. Knighthead and Ramo? Dobar vic.
Inace, ovakvim papirima se vani ne bi moglo trgovati jer nije zadovoljen osnovni preduvjet za odredjivanje vrijednosti: rijesen imovinsko-pravni status.
A nasi to puste u promet cak i bez upozorenja da se radi o visokorizicnom spekulativnom ulaganju. Bas kao za kripte.
Jedino sto se dogadja je da par trejdera zaradi, a ostali gube.
Stoga bi do nagodbe, tj. rjesenja imovinsko-pravnog statusa Hanfa trebala blokirati trgovanje todexom.
Radi zastite ulagatelja.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Kkao se čini nastavak i sutra 🙂

Sve je moguće, pohlepa ja nadvladala strah 😉

Ignore: KressoM, delux


Agrokor dionice su ništa drugo nego domaća verzija Bitcoina – svi kupuju jer vide da raste i nadaju se da će uvaliti nekom drugom za 10-20% više i pobjeći iz toga glavom bez obzira jer znaju da je bezvrijedno smeće.
PS: Čestitke majstorima koji su ovo kupovali prošli tjedan kad je bilo na 25% trenutne cijene i zaradili za novu kuću ili auto na pohlepnim ovcama koje sad ovo kupuju…

Kupovao ispod 300, prodavao, negdje, 400. Nema kuće !
Samo sam smanjio gubitak prethodnih razdoblja.

Naravno, zabraniti trgovanje todexom je nuzno i radi zastite TK u cjelini.
Trgovanjem toksicnim otpadom, a bez rijesenog imovinsko-pravnog statusa todex to nedvojbeno jest, zagadjuje se trziste i stvara opca nesigurnost. Ne promatraju se vrijednosti nego spekulira s izjavama Rame i ostalih.
Ukoliko to ne naprave celnici Hanfe bi se mogli suociti s tuzbama onih koji su na trgovanju takvim instrumentima ozbiljno izgubili.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

todomor jaše dalje – i dalje ljudi bivaju šišani kao ovce i dalje uživaju u tome. Mašala.

Uskor će nacrt nagodbe – rolaperi su obvezali ramija da negdje do sredine siječnja izade sprijedlogom.

Želim onima koji još nisu pogubili 100 posto, nego samo 95 , da pogube i onih 5 posto. I onda ce ti siti viakti – krimina, prevara, hanfa, hnb itd. a nitko od njih nije vise kriv. dosada su bili kriv, ali sada vise ne. sad samo individualna glupost svakog pojedina je kriva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Naravno da se imaoci todexa nece sloziti s ovim.
Medjutim, pozivam ih da iznesu argumente zbog kojih smatraju da je trgovanje todexom regularno odnosno da ulagatelji imaju potpunu informaciju o vrijednosti instrumenata kojima se trguje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Isto pitanje postavljam i Hanfi.
Kad na njega odgovore morat ce napraviti kao sto je izneseno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Joda
Koncern Agram vodi pravnu bitku, a u isto vrijeme iskipava.
Imas na Mojedionice.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kome je prodao i koju dionicu?

New Report

Close