Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zatvaraju se jer cijena najma nije bila trzisna

Ne brani nitko ovdje nista ,nego ljudi kapitaliziraju dobit šta je normalna stvar jer neko je vec nekoliko puta zaradio uloženo.


Ramo je proslost.
Sada drugi igraci preuzimaju kormilo

Sinoć u Otvorenom bio Ćorić a teme su bile za Dalić?
Možda je već teret……
Radi se o desecima milijardi i njoj i Tamljaku će doslovno pretresti do koljena sedmog.
A vidimo i da se prati?

Čini se da je vrijeme kićenja završilo!
Ili još neki čekaju tri kralja 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kako to rade drugi https://www.express.hr/amp/life/evo-kako-bi-todoric-prosao-da-je-agrokor-u-americi-12501

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ove vijesti o zatvaranju su namjerno pustene.
Za to se zna vec mjesec dana

Mislim da je kapitalizacija završena,sad će biti interesantno !

Evo nas jos malo u minusu…


ali veliki problem im je ugovor o rollupu koji će se ukuliko se dogovorom ne izmijeni, poništavati na trgovačkom sudu jer krši ustavno načelo ravnopravnosti

To u praksi znači da je Lex ne ustavan tek tada će počet pljuštat tuže.. ama baš nitko ne dobiva svi gube a država kriva…

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


ali veliki problem im je ugovor o rollupu koji će se ukuliko se dogovorom ne izmijeni, poništavati na trgovačkom sudu jer krši ustavno načelo ravnopravnosti

To u praksi znači da je Lex ne ustavan tek tada će počet pljuštat tuže.. ama baš nitko ne dobiva svi gube a država kriva…

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



Ako bi se samo u ovom slučaju štitilo male dioničare onda kreće organizacija svih dioničara oštećenih stečajevima svih tvrtiki koje su ugašene ili je samo obezvrijeđen ulog malih dioničara a tvrtke posluju kao u primjeru Kamenskog.

Na sudu je St-1138/17 a dužnik je Agrokor.
Nema tu nikakve zaštite malih dioničara niti će je biti.
No isto tako ne može se vjerovnike Agrokora namirivati iz imovine malih dioničara.
[/quote]
Nema vise malih i velikih dionicara.
I moze se i hoce “namirivati vjerovnike iz imovine svih dionicara”!


Ne brani nitko ovdje nista ,nego ljudi kapitaliziraju dobit šta je normalna stvar jer neko je vec nekoliko puta zaradio uloženo.

Sa 352 netko vraća Ledo na 395… ne brani uopće.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close