Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

radi se o prijedlogu nagodbe
[/quote]

Kako on može dati prijedlog nagodbe kada jos nije ni sastavljeno vjerovnicko vjece od 9 članova koje bi valjda trebalo odluciti o prijedlogu nagodbe?
[/quote]

to je ramljakov stav/mišljenje, a ono što će na kraju biti potpisano ovisi o vjerovnicima i dobavljačima i vjerojatno će se razlikovati od ove prve varijante pa možda manjisnki dioničari ipak nešto i dobiju jer sumnjam da bi netko na slijepo ovako kupovao kao npr. zadnjih dana JMNC što se vidi i u top10….sve je još otvoreno dok se ne potpiše nagodba

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A tko će nadoknadit novce ekipi koja ja prodala svoje dionice nakon te izjave ? Ako Ramo sad odstupi od toga bit će sretan ako završi samo u zatvoru….zato čisto sumnjam

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Tocno to, nitko. Cekaju da ljudi prodaku i da imaju sto manje tuzbi zato i je pusteno trgovanje.

on je rekao što je rekao uz ogradu da o svemu kasnije odlučuje vjerovničko vijeće i da je ovo prijedlog…no štetu je time na burzi već napravio….
izgleda da je udruga dioničara agrokora skupa s grgićem napravila žestok pritisak pa je moguće da i manjinski dioničari ipak na kraju nešto i izvuku iz ove priče?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Da su zabranili trgovanje od čega bi burza živjela pa bankrotirali ni odmah ionko će bankrotirati kad se ovo sa todex i pevecom om slegne.. mali više neće imati povjerenja a veliki ionako trguju preko OTC -a

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Da su zabranili trgovanje od čega bi burza živjela pa bankrotirali ni odmah ionko će bankrotirati kad se ovo sa todex i pevecom om slegne.. mali više neće imati povjerenja a veliki ionako trguju preko OTC -a

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Čak i da se predomisle po kojoj cijeni će otkupiti dionice? nominalnoj ? Udruga i njihovi čelnici su Grgićevi igrači a njemu Agrokor duguje 200 milijuna kuna Misliš da će Grgić pristati na otpis od 97-98 %.

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1016908

Sve vise vjerujem todoricu koji je pisao da se ovo bilo pripremljeno jos 2016g.

Za agrokor je pisan zakon ali ne radi mogucih stecajeva nego otimacine starim vlasnicima

Da li je trebalo platiti 500mil kuna savjetnike za jedno veliko nista?
To su se moglo dogovorit izmedju sebe dobavljaci za mjesec dana skup sa bankama

Jako dobar pocetak godine.
Nadam se da je ovo danasnje trgovanje tek uvod u rast ove godine.
Jako zanimljivo!

Jel to PSN na vidiku? Izgleda da je udruga odradila ogroman posao i da Ramo popusta? Ili je to sve jos jedno navlacanje sirotinje prije potpunog kolapsa? Pitanja puno, odgovori stizu u iducim tjednima, a mozda i mjesecima…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Vrijednost Agrkora se danas povećala, Ramljaku to remeti planove

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ramljak-mjesecno-prima-toliko-novca-da-krsi-zakon-koji-je-sam-pisao/1016908.aspx


Jel to PSN na vidiku? Izgleda da je udruga odradila ogroman posao i da Ramo popusta? Ili je to sve jos jedno navlacanje sirotinje prije potpunog kolapsa? Pitanja puno, odgovori stizu u iducim tjednima, a mozda i mjesecima…

Vjerojatno je Ramljak shvatio da se zaletio grlom u jagode, a udruga je stvorila toliki pritisak protiv ovakve nagodbe i planirane pljačke malih dioničara da to više ne može proći u tišini pa su izgleda povukli kočnicu. Mali dioničari mogli bi po svoj prilici nešto na kraju i dobiti.
Zapravo, što dulje razmišljam sve mi je manje jasno kako su to oni pravno zamislili uzeti imovinu iz sadašnjih firmi i prebaciti je na nove firme, a sadašnjim dioničarima ostaviti samo dugove?!? Pa tko bi od sadašnjih dioničara uopće digao ruku za takav scenarij u kojem sve gubi?? Pa svi bi radije digli ruku za stečaj nego da nekome poklone svu imovinu bez naknade!

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close