Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Intervju: Miroslav Jeličić-Purko, Nacional
“Nemamo povjerenja u neovisnost i stručnost Ante Ramljaka u ovako važnom projektu. A za vladu vjerujemo da će pozvati povjerenika na raport.”

http://www.nacional.hr/intervju-miroslav-jelicic-purko-skegro-je-koautor-lex-agrokor/

Mozemo mi govorit šta hoćemo ali na Ramljaku je pritisak ,sve se vise pise i komentira .Udruga odrađuje dobar posao.Biti ce ovdje svasta ,a to podkrepljujem danasnjim stanjem na zse.

Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

Malo dizanje svih izdanja za iskrcaj…
pogledajte naloge na JMNC, LEDU……
Zanimljive cijene…
JMNCA bila na cca 12.000 kn sada 5.000 kn
LEDO bio na cca 700 kn sada na 300 kn
BELJE bio na cca 4 kn sada 3,15 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Joj kolega, rano je za iskrcaj.
Belje na 10
Ledo na 1000
Jmnc na 10 000


Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

radi se o prijedlogu nagodbe


Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

Ante i mentor mu Škegro, morali bi do Dnevnika smisliti kakvo bolje opravdanje za tu 0, inače bi oni mogli sigurno ostati bez jaja do Uskrsa



Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

radi se o prijedlogu nagodbe
[/quote]

Kako on može dati prijedlog nagodbe kada jos nije ni sastavljeno vjerovnicko vjece od 9 članova koje bi valjda trebalo odluciti o prijedlogu nagodbe?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Moze mi netko citirati kada je Ramljak rekao da ce postojwci dionicari SIGURNO ostati bez svega?
Ili je rekao MOGLI ostati bez svega?

nije baš rekao da će ostati bez svega nego da postoji ta mogućnost. hoće li se to ostvariti, to će se vidjeti jer ipak se nešto pita i sadašnje dioničare jer ustav štiti privatno vlasništvo.
tako recimo sadašnji dioničari mogu umjesto da šutke prihvate ovakvu nagodbu, pokrenuti PSN ili stečaj za svoje kompanije i tako minirati ovakvu nagodbu koja ide samo na njihovu štetu, a možda konačna verzija nagodbe ipak i za male dioničare ponudi neka bolja rješenja

Po ugovoru o roll up kreditu ukoliko neka od kompanija bude potraživala jamsta kredit otpada i Agrokor ga mora vratiti odmah..čitaj odmah stečaj po klasičnom stečajnom zakonu pa svi odosmo u 3 p.m zajedmo sa bankarima…zato s nestrpljenjem očekujem GS belja zvijezde i vupika…

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Ti stvarno mislis da Agrokor ima samo Ledo i Jamnicu???

Kolega evo:

Udruga dioničara Ramljaku uzvraća optužbama

A to je i ministrica ponovila. Oporba šuti, svi šute, Sberbank popušta, ne kužim čemu se možemo nadati.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ministrica-dalic-komentirala-burni-sastanak-s-dobavljacima-znali-smo-da-pregovori-nece-biti-ni-laki-ni-jednostavni/6866832/

citat iz jutarnjeg:
Nakon što je izvanredna Uprava u nacrtu nagodbe najavila osnivanje novog Agrokora te brisanje kapitala manjinskih dioničara, Grgić je, čini se, krenuo u pravnu bitku kako bi zaštitio ulaganje svog koncerna, pa i ostalih malih dioničara. Međutim, u Agrokoru, kako neslužbeno doznajemo, smatraju da sve dionice Agrokora “vrijede isto onoliko koliko i dionice Ivice Todorića”.

A uprava ne postoji nego uprava je mistrica na čelu sa amerikancima.
Ovaj sijedi je samo fikus da se ne pljuje direktno po vlasti.

New Report

Close