Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onda okruženje kupuje šta i nije loše.

Oni nesmiju trgovati Todex dionicama, sukob interesa.

Grga,
Salis se?

Skoro 10 000 komada s kupnje skinuto.
Neloše za početak godine.
Sigurno na “dočeku” neki dočekali šuškanje o promjeni taktike.

Grga da li mogu trgovati članovi obitelji?

Znate mene, Istrijan, naučio igrati po pravilima, pa mi treba vremena da shvatim ….

Uglavnom, sada je već jasnije da je sve ovo izdaja Nacionalnih interesa. Ramljak što je vodio, do sada, je i upropastio.

Moglo se sve dokapitalizirati i prodavati prema fundomentima pojedinh tvrtki gdje bi šteta bila mnogo manja i to za sve sudionike.

Moglo se i o tome se i govorilo iz agrokora da bi najednom se išlo u osnivanje novog agrokora.
Pa stvari sjedaju na mjesto zašto je ramljak viđen i prije lex agrokora u tom američkom fondu.
Znalo se kako će se stvari razvijati.
Ali trebalo je dat 500 mil kuna savjetnicima.
Bolje njima nego dioničarima.
Katastrofa na šta smo spali kao narod, nitko ne reagira, ova će vlast opet dobit 35%.

I da daju nešto bit će uvrh glave kao i cijena na burzi danas.
Trebalo bi ministra financija u eter pitati što misli o ovakvoj prevari.

Netko jači ne misli tako. Mete se i na JMNC i na BELJE, na Ledu još uvijek drži ovih 300 kn… ako probije ode i to na više razine.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Belje 40 000…Jana..162 000..Ledo ..107 000 kn prometa …Mete se !?!?..Dajte kolega ..Dosta nam je natpisa po portalima tipa “gorski kotar zatrpao snjeg ..3 cm..”..Kupujemo mi “sitni spekulanti” u nadi da cemo se tu “obogatit” i to je to..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Haha a ok kolega, kad je likvidnost niska i to su mini metle. Btw ipak mi se ne sviđa ovo novo pravilo s pomakom cijene.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


I da daju nešto bit će uvrh glave kao i cijena na burzi danas.
Trebalo bi ministra financija u eter pitati što misli o ovakvoj prevari.

Briga njega i sve njih (vlast i opozicija) za male dioničare, Njima je bitno samo da firme nastave raditi te da nema nemira na ulici zbog toga, a to hoće li neki xy biti novi vlasnik naših firmi i hoće li manjinski dioničari pri tome sve izgubiti, njima se živo fućka.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close