Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova vijest od Grgića pogurala sve dionice u +, mozda oni i kupuju da si pojacaju vlasnicku poziciju.

Ako je pametan, sazvao je skupštinu da proda dionice, a ne da ih kupi. Dok jeleni shvate tko im uvaljuje, riješiti će se barem dijela lošeg portfelja.



Ova vijest od Grgića pogurala sve dionice u +, mozda oni i kupuju da si pojacaju vlasnicku poziciju.

Ako je pametan, sazvao je skupštinu da proda dionice, a ne da ih kupi. Dok jeleni shvate tko im uvaljuje, riješiti će se barem dijela lošeg portfelja.
[/quote]

Da, jer ima 5-6 dionica a ne tisuće njih, pa sve može riješiti u 2min..

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


malimllr

hoćeš nam onda podastrijeti podatke koliko čega i što su kupovali unatrag mjesec dana primjerice, ako tvrdiš da Grgić kupuje?


kupuje Belje, mislim da se želi dočepati zemlje

Čak i da riješi 2, s obzirom da vrijede nula kuna, zaradit će na njima. A sad u ovom periodu kad se stvara buka, a naši ulagači ionako pojma nemaju što je to dionica, što vjerovnici a što stečaj, riješiti će se on i više toga. Ako je pametan, dakako.

@Malimllr
Belje ima zemlju (ogromnu vecinu) u koncesiji,ne vlasnistvu.


@Malimllr
Belje ima zemlju (ogromnu vecinu) u koncesiji,ne vlasnistvu.

naravno, ali kod prodaje državnog zemljišta onaj tko je u koncesiji imati će prednost pri otkupu u slučaju dvije jednake ponude



Ova vijest od Grgića pogurala sve dionice u +, mozda oni i kupuju da si pojacaju vlasnicku poziciju.

Ako je pametan, sazvao je skupštinu da proda dionice, a ne da ih kupi. Dok jeleni shvate tko im uvaljuje, riješiti će se barem dijela lošeg portfelja.
[/quote
Slazem se. U potpunosti.

Status Quo: Roll Over Lay Down


hoćeš nam onda podastrijeti podatke koliko čega i što su kupovali unatrag mjesec dana primjerice, ako tvrdiš da Grgić kupuje?

KBZ skrbnički račun nema promjena stanja unatrag mjesec dana.

Ili ne znaš, ili izmišljaš, ili namjerno širiš lažne informacije. Nema četvrte opcije

ne mora se uvijek svaka kupnja vidjeti, eno na EHOS stalno kupuju i prodaju neki zaposleni u milijunskim iznosima

Ne, ne mora se kupnja vidjeti 🙂 A ne, to se provodi negdje po duhu svetom, u nirvani.

Jel ti uopće znaš kako se provode transakcije, prijenosi vlasništva?

Ramljak je ponudjen na indexu za negativca godine. Idemo ga dovest na vrh svojim glasanjem!

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1015948

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-se-otvoreno-obracunao-s-plenkovicem-evo-sto-se-sve-vi-sprijecili-foto-20171227

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

New Report

Close