Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nakon objave nacrta nagodbe, jasno je da će postojeće dionice leda, jmnc, belja zvzd, vpik, tisk, ztnj na kraju vrijediti 0, tj. da će njihovi imaoci izgubiti sve ono što sad plaćaju po 4000 kn (jmnc), ledo (300 kn), blje (3 kn), zvzd (35 kn) itd.
zato pamet u glavu, kome se špekulira dok glazba još (kratko) svira to je OK, samo pazite da vam na ostanu na kraju papirići u ruci kad svirka prestane kao nedavno na VDKT koji je završio u stečaju i kojeg više nema na burzi

Osjetim li to promjenu u vasem tonalitetu sad u odnosu na nedavno?
Prodali ste?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sad je već pametno maknuti se iz igre. Ovo se pomalo pretvara u hvatanje padajućih noževa, potpuno drugačija slika trgovanja u odnosu na petak.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

I HNS NEZADOVOLJAN PLANOM NAGODBE: ‘Dalić je previše orijentirana na banke, stisnut ćemo premijera’

Op, op mogla bi past vlada zbog Ramljaka

lijep primjer

Dioničari Elektroprojekta žale se na nepravičnu ‘fer naknadu’

Nezavisni hrvatski sindikat – Belje D.D.
5. prosinca u 20:03 ·
IZVJEŠĆE POSTOTKA VLASNIŠTVA DIONICA BELJA NA DAN 4.12.2017. AGROKOR 29.17 POSTO , KREDITNA BANKA ZAGREB 14.22 POSTO, PODRAVSKA BANKA 11.42 POSTO, SPLITSKA BANKA 1.70 POSTO, ADDIKO BANKA 1.26 POSTO, REPUBLIKA HRVATSKA 0.73 POSTO, PRIVREDNA BANKA 0.49 POSTO, TATJANA CIKOJEVIĆ O.44 POSTO, SONJA DEKANOVIĆ 0.44 POSTO, AUCTOR D.D O.37 POSTO. CIJENA DIONICE BELJA NA DAN 4.12.2017. 4 KUNE I 53 LIPE..
Sviđa mi se
Prikaži još reakcija
Komentiraj
Podijeli
Kronološki
Komentari
jeste li radnicima preporucili da se uclane u udrugu malih dionicara agrokora
Upravljanje
Sviđa mi sePrikaži još reakcija · Odgovor · 4 d
Nezavisni hrvatski sindikat – Belje D.D.
Nezavisni hrvatski sindikat – Belje D.D. AKO PRATITE VIJESTI OVIH DANA,VIDJELI STE DA JE GOSPODIN RAMLJAK REKAO DA SVI DOŠADAŠNJI VLASNICI DIONICA NEMAJU VIŠE NIŠTA I DA SU TE DIONICE BEZVRIJEDNE,MOŽDA U BUDUĆNOSTI KAD SVE OVO JEDNOG DANA BUDE SJELO NA SVOJE MIJESTO,ZAŠTO NE I UDRUGA MALIH DIONIČARA.
Upravljanje
Sviđa mi sePrikaži još reakcija · Odgovor · 4 d

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79



nakon objave nacrta nagodbe, jasno je da će postojeće dionice leda, jmnc, belja zvzd, vpik, tisk, ztnj na kraju vrijediti 0, tj. da će njihovi imaoci izgubiti sve ono što sad plaćaju po 4000 kn (jmnc), ledo (300 kn), blje (3 kn), zvzd (35 kn) itd.
zato pamet u glavu, kome se špekulira dok glazba još (kratko) svira to je OK, samo pazite da vam na ostanu na kraju papirići u ruci kad svirka prestane kao nedavno na VDKT koji je završio u stečaju i kojeg više nema na burzi

Osjetim li to promjenu u vasem tonalitetu sad u odnosu na nedavno?
Prodali ste?
[/quote]
Taj lik je donedavno tvrdio sve suprotno.
Da nema sanse da se “diraju tvrtke-kceri”,da jamstva nisu bitna i sl!
Nevjerovatno ! Umjesto da usuti i prizna svoje greske,on i dalje docira i “prodaje naknadnu pamet”!

Apsurdno je da se uopće više dozvoljava trgovanje Agrokorovim izdanjima jer tu dioničkog kapitala još otkako je Lex stupio na snagu više nema.
A ovi likovi koji su nas pljuvali dok smo ostale upozoravali da ne spaljuju ovdje svoj novac sada okrenuli ploču pa kao oni nešto sad pametuju. Mjesecima ste navlačili nove neiskusne na ta izdanja, čak su i neki iskusniji forumaši nasjeli na prodaju magle i prodavali dobrostojeće dionice da bi kupili ove propadajuće. Tih drugih mi i nije žao jer bi trebali imati neko iskustvo nakon godina trgovanja ali ovi novi što su sada na kraju balade zvane ZSE pogubili svoj novac teško da će se više ikad oporaviti i trgovati ovdje.

Op, op evo i premijer ima za nas nesto reci.

Kako gledate na objavljenu nagodbu u Agrokoru i kad očekujete rješenje? Ima li Vlada plan B u slučaju da do nagodbe ne dođe? Naime, vjerovnici su javno potrgali prijedlog nagodbe, čini se da dogovor nije na vidiku.

– Ovo je prvi nacrt nagodbe, a ne konačni tekst. Izvanredni povjerenik zajedno sa savjetnicima i u konzultacijama s vjerovnicima radi na prijedlogu nagodbe o kojoj će se još voditi brojni pregovori. Premda je riječ o vrlo zahtjevnom procesu, zalažemo se za održivo rješenje koje će prihvatiti različite kategorije vjerovnika.

@ serija gdje ti vidiš nas u toj objavii

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Op, op evo i premijer ima za nas nesto reci.

Kako gledate na objavljenu nagodbu u Agrokoru i kad očekujete rješenje? Ima li Vlada plan B u slučaju da do nagodbe ne dođe? Naime, vjerovnici su javno potrgali prijedlog nagodbe, čini se da dogovor nije na vidiku.

– Ovo je prvi nacrt nagodbe, a ne konačni tekst. Izvanredni povjerenik zajedno sa savjetnicima i u konzultacijama s vjerovnicima radi na prijedlogu nagodbe o kojoj će se još voditi brojni pregovori. Premda je riječ o vrlo zahtjevnom procesu, zalažemo se za održivo rješenje koje će prihvatiti različite kategorije vjerovnika.


Tocno,vjerovnici ce se dogovoriti.Nema spomena o dionicarima.Oni nisu vjerovnici.

A što Ramljak čini sa svojom izjavom, a što nije poznato u maltene bilo kojem sistemu stečaja ,jer ovo je to, samo pod posebnim zakonom. Pa u nijednom stečaju, bio to redovan stečaj, ili pak pod posebnim zakonom, dioničar/vlasnik nije vjerovnik i zadnji je na redu ako bilo što ostane, i ne samo da je zadnji, nego ga se ništa ne pita.

Pa cijeli smisao stečajnih zakona je taj da vlasnik nije znao upravljati svojom kompanijom i sada to čine državni povjerenici umjesto njega, a vjerovnici se dogovaraju o otpisima i daljnjem eventulanom radu kompanije ako to ima smisla.

Ne znam odakle ikome suluda ideja da bi dioničar/vlasnik imao bilo kakvih prava ili mogućnosti da išta dobije, čim postoji ogroman postatak kojega će svi vjerovnici otpisivati.

Pa čim imate velike otpise od strane vjerovnika, to odmah i automatizmom znači da dioničarima ne ostaje – ništa.

Da, svaki dioničar = Agrokor = Ivica Todorić

To je bilo jasno uvijek i oduvijek

Neven Vidakovic ( direktor u Platinum investu ) u danasnjem Novom listu . Zanimljiv intervju…
“Slusao sam Mislava Bagu na Novoj TV !! ..u trenutku kad je rekao da ce biti dva Agrokora poceli smo likvidirat svoje dionice..Platinum invest vise nikad nece investirat na hrvatskom trzistu…
Financijski dug se nalazi u Agrokoru d.d. i taj dug treba pretvorit u vlasnistvo .. Što se tice Konzuma , dug velikih dobavljaca treba pretvoriti u vlasnistvo tih dobavljaca… Tako bi se rijesio negativni kapital i u Agrokoru i u Konzumu…itd..itd

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close