Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobavljačima su manjinski dioničari samo smetnja jer ciljaju na isti dio kolača “stečajne mase”. Tako da smo u interesnom smislu na suprotnim stranama.

Nažalost, mali dioničari (vlasici) su sami protiv svih, pa čak i protiv največeg vlasnika.
Koma!

La vita e bella!

@ Johnnie

Oba računa Zagrebačke banke su skrbnički računi i nisu računi same banke. Iza tih računa može biti jedan ili stotine vlasnika računa ako se radi o zajedničkom skrbničkom računu. Ne možeš tvrditi nešto za sto nemaš konkretan dokaz.

Mislim da vas mnogo ovdje vidi nešto sto ne postoji i kuje nekakve teorije zavjere koje prelaze okvire stvarnih dogadjanja.

23.12.2108

….Sagledavajući mišljenje revizora, vidljivo je da je PWC odbio potvrditi Ramljakov gubitak od 18 milijardi kuna, a ta činjenica najbolje govori o tome da cijelo financijsko izvješće izvanredne uprave uopće ne odgovara stvarnome stanju…..

Ivica Todorić

@ Vau bilo to točno ili ne brojke se slažu uostalom i da sam u pravu ili ne to ne riješava moj problem ja sam toga svjestan

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

23.12.2017

Ramljak pritom u potpunosti, vrlo svjesno, zanemaruje ogromnu vrijednost koja leži u kontinuiranom poslovanju Agrokora. Potpuno je jasno da Ramljak ima kreirane skrivene rezerve koje će aktivirati kada Agrokor vlasnički prevede u ruke svojih igrača, i tako, otetim tuđim novcem, predstavi uspješno poslovanje. Cijela je ova zločinačka operacija posložena s ciljem da novac odnesu strvinarski fondovi i to u oaze daleko od Hrvatske. Štete za hrvatsko gospodarstvo već sada su katastrofalne i nepopravljive, a odgovornost za rastakanje Agrokorovih vrijednosti leži isključivo na Vladi koja ne čini ništa u zaustavljanju sada već zastrašujućeg kriminala u kojem, očito, vrlo aktivno i sudjeluje.

Ivica Todorić

Ako pricamo o ovoj nagodbi onda smo na suprotnim stranama.
Ako su udruzimo i srusimo Ramljaka i krenemo kako treba onda ce svi imati koristi.
I pitanjce….ako nagodba ne prode u srpnju nam se vraca GAZDA??

@ grga pusti Todorića i njegove priče zbog tih priča sam i popušio pare

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Dobavljačima su manjinski dioničari samo smetnja jer ciljaju na isti dio kolača "stečajne mase". Tako da smo u interesnom smislu na suprotnim stranama.

Nažalost, mali dioničari (vlasici) su sami protiv svih, pa čak i protiv največeg vlasnika.
Koma!

Da, na žalost je tako. Manjinski dioničari ostali su sami protiv svih, čak je i Sberbank sada okrenuo retoriku i priključit će se nagodbi.
Svi vjerovnici i dobavljači imaju samo jedan cilj, oteti svu imovinu iz firmi tj. od manjinskih dioničara i onda od te otete imovine što više dograbiti za sebe da prođu sa što manjim gubicima.
Karte su sada tako podijeljene da ćemo mi mali kroz tu nagodbu izvisiti, tu dvojbe nema i ostaje nam jedino pobijanje te otimačine sudskim putem. Politika će nas tobože podržavati radi glasova i izbora, ali s figom u džepu i na kraju će se sve svesti na onu: burza je rizik i svatko tko ulaže mora biti spreman na gubitak. No, izgubiti u nekoj normalnoj utakmici nije problem, ali kroz ovakvu čistu krađu i pljačku, to jest problem i ako ništa drugo, barem neka cijela EU čuje i vidi kako ovdje prolaze oni koji ulažu novac na ZSE!!

Ignore: KressoM, delux

@ novi nemoj imati iluzije ovdje je samo pitanje da li tonemo sami ili u uglednom drustvu

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Stvaranje “zrcalnih” kompanija i prebacivanje imovine na nju, a ostavljanje dugova s bivšim dioničarima u staroj kompanija.

Pa kakav to um može ovako nešto smisliti?

Pitao sam jučer svoju poreznu savjetnicu je li to moguće.
Kaže da – JE.

Da ne vjeruješ!

La vita e bella!

@avax politika voli radna mjesta koga briga za 15-20 tisuca nezadovoljnika takvih u Hrvata ima na milione sta je 15-20 tisuca nezadovoljnika manje vise

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Stvaranje "zrcalnih" kompanija i prebacivanje imovine na nju, a ostavljanje dugova s bivšim dioničarima u staroj kompanija.

Pa kakav to um može ovako nešto smisliti?

Pitao sam jučer svoju poreznu savjetnicu je li to moguće.
Kaže da – JE.

Da ne vjeruješ!


To piše i u Lexu

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close