Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dugo je to čekati, ja danas odmah unovčio nazad s 300, 500 i 700% pa vi sada računajte, koliko na kojima,
kažem ja krvav je to posao hvatati padajuće noževe, ali hazarderi i kockari su danas nagrađeni, halo
98 % pada u prvih 15 minuta, ma to je bilo skoro besplatno, lp
i svima Sretan Božić


Eto, danas ste mogli lijepi novac zaraditi.

Da će danas dobro proći kupci sam napisao već oko 12 sati.
Crno na bjelo.

Ali, kako to obično biva, mi imamo ovdje one koji se sa svime vole šprdati, pa tako i sa trenutnom situacijom.

Rizik je velik.
Ali je i zarada od 100, 150 ili 200% posto u jednom danu isto velika.

Kreće postupak zahtjeva za obeštećenjem malih dioničara, koji ima utemeljenja u Zakonu.
Ali, do realizacije je dug i vrlo neizvjestan put.

Pa vi vidite, kako je netko rekao, na kojoj strani "pravoj ili krivoj", će te vi biti.

Za ovo treba imati želudac, to se slažem, i nije za svakoga.
Beta je ogromna!

Sretno svima.

Ovo nema veze s ulaganjem.

Ovo više nema veze ni sa špekulacijom.

To je ono što Vam pokušavam objasniti, ali neki ne shvaćaju.

Znači preko vikenda Ante, ZSE, Hanfa, novinari Jutarnjeg, mali zeleni mogu opet blokirati trgovinu dionicama Agrokora sve do njihovog brisanja.

A Vi nemate nikakve, ali baš nikakve instrumente da to spriječite.

Znači od ponedelka nema trgovanja i gotovo

Nema nikakve uputstva za igru, kada to smije netko napraviti.

Evo jučer je netko negdje nešto pročitao, pa dok to i Hasan ne pročita nećemo trgovati.

Di su novci?

Odlična inicijativa DELUX!

Kada dobiješ tražene odgovore možeš ih postati na temi koju je, eto, baš moja malenkost otvorila još 2007.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/pravni-kutak-punomoci-ugovori-tumacenje-zakona-i-ostali-korisni-savjeti-2703?page=1

🙂 🙂 🙂

La vita e bella!


dugo je to čekati, ja danas odmah unovčio nazad s 300, 500 i 700% pa vi sada računajte, koliko na kojima,
kažem ja krvav je to posao hvatati padajuće noževe, ali hazarderi i kockari su danas nagrađeni, halo
98 % pada u prvih 15 minuta, ma to je bilo skoro besplatno, lp
i svima Sretan Božić

kolega, daj mojne…razbacuješ postotke a što je sa volumenom, u prvih, ne 15 min, nego 40 min

sveukupno, na blje oko 40k kom kn po 1-1,20, na jmnc po 750 15 kom i 6 kom po 1000kn na prometu 17,4k kn te ledo, 501 kom 72-100kn na prometu oko 50 k kn

ukupno ove tri dionice na najnižim vrijednostima nisu imale ni 150 k kn prometa a ti si baš sve tri uboo po najnižoj i prodao po najvišoj…malo izražavam rezervu ali Ok, Lucky Luke ti nije do koljena

također,
sretan Božić svima!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Ova tema nije više zanimljiva za bilo što napisati. Ide likvidacija prezaduženih firmi i prebacivanje svega zdravog u nove. Zatim ubrzo i delistiranje starih izdanja sa burze. Tako npr. Ledo više neće nositi oznaku LEDO – R – A nego PREVARA -R – A.
Amen!

a do tada će se trejdati, tako je bilo nedavno i na VDKT dok ga nisu stjerali s burze i gotova priča. tko je kupio/prodao je dobro prošao, a tko je držao par dana ili tjedana je spušio


Ramljak Vas nategao da dionice vrijede 0 kn.
A Vi vjerovali.

A koliko vrijede?

2,5% od vrijednosti “zraka”
99,9% svih forumaša koji ovdje pišu svašta to i znaju. Pa čemu se ovaj mali postotak ostalih nada? KBZ-u i Grgiću? Odhebaće Ramljak njegovu “inicijativu” za GS. A o nagodbi u koju ne vjerujem, da i ne pričam.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Eto, danas ste mogli lijepi novac zaraditi.

Da će danas dobro proći kupci sam napisao već oko 12 sati.
Crno na bjelo.

Ali, kako to obično biva, mi imamo ovdje one koji se sa svime vole šprdati, pa tako i sa trenutnom situacijom.

Rizik je velik.
Ali je i zarada od 100, 150 ili 200% posto u jednom danu isto velika.

Kreće postupak zahtjeva za obeštećenjem malih dioničara, koji ima utemeljenja u Zakonu.
Ali, do realizacije je dug i vrlo neizvjestan put.

Pa vi vidite, kako je netko rekao, na kojoj strani "pravoj ili krivoj", će te vi biti.

Za ovo treba imati želudac, to se slažem, i nije za svakoga.
Beta je ogromna!

Sretno svima.


Napisali ste,citiram:
“Kreće postupak zahtjeva za obeštećenjem malih dioničara, koji ima utemeljenja u Zakonu.”
Tko je to pokrenuo i na kojem sudu?
Na kojem zakonu to “obestecenje” ima utemeljenja?
Da li znate za bilo koji slucaj iz sudske prakse kod nas da je takvo obestecenje ostvareno?
Nije dobro pisati nesto bez valjanog obrazlozenja!
Ne vjerujem,osim toga da ce netko za nekoga drugoga nesto pokretati!
Znate onu staru “ne jedu vuci po poruci”!

A zašto ti misliš da je bez utemeljenja?

Odgovori na tvoja pitanja se nalaze u današnjim objavama na ZSE.
Tamo ti pišu Zakoni i članci na koje se odnosi zahtjev za obeštečenjem postojećih dioničara i od koga se konkretno misle obeštetiti.

Inače, upravo sam razgovarao sa kolegom pravnikom u Njemačkoj (Frankfurt).
Naš čovjek koji jse bavi korporativnim pravom.

Doslovno me pitao: je li Ramljak još živ?
Pitam ga kako to misli, a on mi kaže da za ovakav prijedlog nagodbe bi u Njemačkoj dobio dugogodišnju robiju i da mu je potez života bilo osiguranje od odgovornosti.

Radio je s njima pa zna tu ekipu.
Posebno me upozorio na lik i djelo Vladimira Bošnjaka koji Ramljaku sjedi ” s desna”

La vita e bella!


A zašto ti misliš da je bez utemeljenja?

Odgovori na tvoja pitanja se nalaze u današnjim objavama na ZSE.
Tamo ti pišu Zakoni i članci na koje se odnosi zahtjev za obeštečenjem postojećih dioničara i od koga se konkretno misle obeštetiti.

Inače, upravo sam razgovarao sa kolegom pravnikom u Njemačkoj (Frankfurt).
Naš čovjek koji jse bavi korporativnim pravom.

Doslovno me pitao: je li Ramljak još živ?
Pitam ga kako to misli, a on mi kaže da za ovakav prijedlog nagodbe bi u Njemačkoj dobio dugogodišnju robiju i da mu je potez života bilo osiguranje od odgovornosti.

Radio je s njima pa zna tu ekipu.
Posebno me upozorio na lik i djelo Vladimira Bošnjaka koji Ramljaku sjedi " s desna"


Ako se referirate na ovaj zadnji zahtjev za sazivanje GS-a nekih drustava-kceri Agrokora ,poslat od Kreditne banke Zagreb,mislim da su sanse jako male da on prode.
Radi se o malom postotku dionica da se uopce GS moze sazvati,a i ako se sazove ne mogu nista s tim postotkom.Do sada su sve njihove inicijative bile odbacene.
Takoder,pravni osnov na koji se oni pozivaju je ,po meni dvojben!
Dakle,mislim da nece uspjeti u svojoj nakani!
Praksa Hrvatskih sudova,osim toga,koliko je meni poznato,nema niti jednu presudu za obestecenjem dionicara ,vezano na ulaganja na ZSE.

Jedno je vaše ili moje mišljenje koliko je vjerojatan uspjeh, a sasvim je nešto drugo činjenica da je postupak najavljen.

Ja govorim o ovom drugom.

Za sve postoji prvi puta, zar ne?

La vita e bella!


A zašto ti misliš da je bez utemeljenja?

Odgovori na tvoja pitanja se nalaze u današnjim objavama na ZSE.
Tamo ti pišu Zakoni i članci na koje se odnosi zahtjev za obeštečenjem postojećih dioničara i od koga se konkretno misle obeštetiti.

Inače, upravo sam razgovarao sa kolegom pravnikom u Njemačkoj (Frankfurt).
Naš čovjek koji jse bavi korporativnim pravom.

Doslovno me pitao: je li Ramljak još živ?
Pitam ga kako to misli, a on mi kaže da za ovakav prijedlog nagodbe bi u Njemačkoj dobio dugogodišnju robiju i da mu je potez života bilo osiguranje od odgovornosti.

Radio je s njima pa zna tu ekipu.
Posebno me upozorio na lik i djelo Vladimira Bošnjaka koji Ramljaku sjedi " s desna"

Frende, samo 2 kratka pitanja:
1. Za koga Ramljak “radi?
2. Tko će jedini profitirati ako se nagodba ne postigne?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close