Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po asku bidu
Nismo prodali jer nismo vjerovali Ramljaku, niti mu vjerujemo sada.

GUBITAK ILI KRAĐA NIJE ISTO. Koliko god vi pričali da je.
NPR ja sam vlasnik 51% firme i odem u bankrot (ja odem u bankrot , ne firma ona i dalje radi s plusom) i propadnem , zašto bi drugi vlasnik od 49% izgubio sve? On nije ništa kriv on je samo suvlasnik.
Bolje rečeno: dali je moguće da MOJ vjerovnik uzme 100% firme , ako sam ja vlasnik samo 51%. I vama je to OK?

Lojtra ja vjerujem samo sebi i vlastitim procjenama, pokušavam da mi što manje kroje sudbinu drugi iako je to ponekad neizbježno… i sam sam nastradao na GRNL ove godine i to na špekulaciji… ušao u istu a nisam znao da imaju veze s agrokorom a na kraju je ispalo da su imali itekako veze s agrokorom. Budući je nelikvidna bilo je kasno za izlazak… ali LEDO, belje…. druga priča, veoma likvidno i da sam kojim slučajem imao te dionice ne bi dvojio ni sekunde nego sve po bidu, režibježi.

I sam sam si kriv, nikog ne krivim nego sebe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

GUBITAK ILI KRAĐA NIJE ISTO. Koliko god vi pričali da je.
NPR ja sam vlasnik 51% firme i odem u bankrot (ja odem u bankrot , ne firma ona i dalje radi s plusom) i propadnem , zašto bi drugi vlasnik od 49% izgubio sve? On nije ništa kriv on je samo suvlasnik.
Bolje rečeno: dali je moguće da MOJ vjerovnik uzme 100% firme , ako sam ja vlasnik samo 51%. I vama je to OK?

aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči.

Ovdje su dupeglavci i mirovinci i ostali klimoglavci sve lijepo uredno potpisivali, primali plate i crne audije, a sad tvrde da oni ne znaju čitati bilance i da su za njih saznali iz medija.

S druge strane – NAJMANJE UNATRAG 6 MJESECI JE SVE OVO BILO POZNATO. Velika je laž da su izvesca lazirana i da su jamstva laziranaq – sve je to 100 psoto poznato svakom pismenom gradaninu rh.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

munjiza je od samog početka govorio umjereno i bez pljuvanja po bilo kome. evo i on kaze doslovno – čim je bilo objavljeno da dug ej 10 ili 20 miljardi veći od imovine, trebalo je biti jasno da te dionice ništa ne vrijede

https://www.youtube.com/watch?v=j7VSggS2Jho

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Sve koji su potpisali jamstva u zatvor, zaplijenit im i zadnju lipu koju su dosad zaradili i koju će do kraja života zaraditi, to bi svima bila zadovoljština.
Sve ostalo su prazne priče, za ovakvo što treba sve po kratkom postupku, ne trošiti ni 1 lipe na suđenje jer se sve već dobro zna!
I mi se čudimo pljački iz 90-ih, pa ova će nadmašiti čak i nju!
I nitko nije kriv za to?? Tko je potpisivao jamstva i lažirao izvješća??!!

aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči


Kako onda objašnjavaš Tisak ili Agrolagunu nema jamstava , kapital veći od duga i opet ti sve uzmu je li to krađa?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@Johnny
A ne tako… vjerovnici iako mozda u manjini ne bi zeljeli takvu raspodjelu!

@pongy ne kužim šta hoćeš reći

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Investimir
Najveci dio gradjana nije pismen.
I informacije moraju biti prezentirane na nacin da i onaj priglupi ne padne kao zrtva prevare.
Ne mogu svi biti odlikasi. Da bi prezivjeli.
U Njemackoj i obicni radnik relativno pristojno zivi. A kod nas za to moras biti super.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči


Kako onda objašnjavaš Tisak ili Agrolagunu nema jamstava , kapital veći od duga i opet ti sve uzmu je li to krađa?
[/quote]

Tisak nije sudjelovao u roll – upu – oni nisu uopće ništa platili od starog duga. Njihova uprav nije htjela potpisati roll -up. Ali, svejedno niej dobro jer imaju puno gubitaka, ne znam imaju li jos uopce imovine neopterećene.

Za Agrolagunu ne znam, ali znam za žitnjak da su jednim potezom pera zavrsili u stecaju – anime , potpisali su rollup i preuzeli na sebe dug 100 veci od vlastite imovine

Tu je dosita velika svinjarija kako uprava tako nesto moze potpisati. ali jednom kad potpise i jednom kad preuzme jamstva, i kad dionicari saznaju za to, tu onda normalan dionicar nema vise sto traziti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close