Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eto, doživjeli smo i ovo.

Smatram da je ovakva odluka po svojoj suštini kriva i nepravedna, ali to to više nije važno.
Očekujem da će Udruga pokrenutu neke procese, a i to je na dugom štapu.

Škola je plaćena. Pouka dobivena.

Frende, žao mi te je…..ne samo tebe, nego sve koji su u "todexu". Pa zašto nisi učio na mojim greškama (validus)
p.s. NHF
[/quote]

Pozdrav Alabama! Ratni Validus druže.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@Crumarix
Pozdrav i tebi, frende. Pročitaj moj zadnji post na vlds. Vidiš da je pravda spora ali dostižna…………nije neka utjeha, ali jbg.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Da, nažalost, vi znate da su ulaganje u dionice i trgovanje na burzi vrlo rizičan poslovni poduhvat i s tim rizicima se svi dioničari normalno moraju znaju nositi. Sad u ovom trenutku, mislim da je gubitak dionica koji su dioničari imali kod svih naših operativnih kompanija vrlo izvjestan”, kazao je Ramljak

Ante nesposobni, netko mora u zatvor prije toga,
ulaganja u lažitrana izvješća nisu predviđena pravilim a burze

Mislim da bi se trebali prestati samo sažalijevati i neki dre..k poduzeti i zagorčati život lopovima za početak se uključiti u udrugu pa poslije osporavati gdje se stigne rezultat će vjerovatno biti isti pušing ali vrijedi pokušati

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ramljak kaze da je trgovanje dionicama rizicno. Podsjetio bih da mirovinski fondovi NISU dionice kupovali na burzi. 8000 po jednoj dionici su ulozili u Ledo. I tako stotine milijuna kuna.

Ako je tocno to sto kaze Ramljak, vec sutra drzava treba nacionalizieati mirovinske findive, rasprodati svu imovini i sama brinuti o isplati mirovina. A ne da se mirovinci kockaju!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

http://hr.n1info.com/a268424/Vijesti/Ramljak-za-N1-Gubitak-dionica-svih-kompanija-vrlo-izvjestan-kompanija-vrlo-izvjestan.html

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Ramljak kaze da je trgovanje dionicama rizicno. Podsjetio bih da mirovinski fondovi NISU dionice kupovali na burzi. 8000 po jednoj dionici su ulozili u Ledo. I tako stotine milijuna kuna.

Ako je tocno to sto kaze Ramljak, vec sutra drzava treba nacionalizieati mirovinske findive, rasprodati svu imovini i sama brinuti o isplati mirovina. A ne da se mirovinci kockaju!

Država, ona koja je dopustila privatizaciju i Todorića? Da. Bilo bi to mudro.


A što se tiče ostatka burze, ovo može biti samo dobro. Konačno će prestati agonija.

hahaha…pa agonija za ostatak dionica tek počinje! ne misliš valjda da će opljačkani mali ulagači ovdje u buduće ulagati? ili da će doći stranci i staviti novce u ovakvu burzu kockarnicu??
ovdje ide THE END u vidu eutanazije burze jer više nitko neće ničime trgovati osim fondova s par dionica….svatko s malo pameti nakon ovoga pobjeći će s ove burze

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Znači sad bi svi vjerovnici Agrokora trebali sutra porasti na burzi jer ovo je za njih dobra stvar?!

Imate novu objavu na stranici Udruge manjinskih dioničara.

Kažu da za njih, pravna bitka tek počinje.

http://www.dionicari-agrokora.hr/

La vita e bella!

Gledam Munjiza govori na HRT da dionicari ce izvuci lovu kroz dividende u budućnosti.

Pa dobro, treba imati na umu da je ovo prijedlog nagodbe i da do će njezinog zaključenja možda još biti cijeli niz njezinih izmjena. Tako da postoji još neka vjerojatnost da se stvar razvije i u nekom drugom smjeru. Vidjet ćemo.

New Report

Close