Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…………..
Ali ovo da ostajemo bez svega a nije ni stecaj, dali je to uopce moguce?

To je ono najgore.
Da li ćemo se boriti sada izvan burze za opstanak ili predati, ovisi o nama.

Ovo je kraj moga investiranja na ZSE, dotuklo me ovo .
Svima želim ugodne i Sretne blagdane. Budite pozdravljeni i ponosni

@Serislave
Svako dobro želim

Bome sutra mozemo ocekivati stampedo na svim dionicama..Do nule vjerovatno nece ali belje na oko 1-2kn, mislim da da..Ako i to nije previse.
Nakon svih tih godina ulaganja to je finale.

Neka, prodat ih za kunu necu. bolje mi se nadat nekoj zajednickoj tuzbi pa bar mozda nesto od drzave izvucemo pa makar i za 10g..

Ne bum ni sutra. Nema smisla.
Sutra takodjer ide potop i svega ostalog, nadam se zadnji. Bit ce dobrih ulaza.
Tako da se u 2018 udje s nekom perspektivom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Bome sutra mozemo ocekivati stampedo na svim dionicama..Do nule vjerovatno nece ali belje na oko 1-2kn, mislim da da..Ako i to nije previse.
Nakon svih tih godina ulaganja to je finale.

Neka, prodat ih za kunu necu. bolje mi se nadat nekoj zajednickoj tuzbi pa bar mozda nesto od drzave izvucemo pa makar i za 10g..

Tako i ja razmišljam, ali što se daljnih ulaganja tiče ovdje, ovo je kraj. Jednostavno nema smisla, veći je prinos doma u čarapi, a možeš ih i brojat kad god hoćeš.

Ah meni tak svejedno kad sam 95% zgubil na Belju tak da tih par tisuća mi nis ne vredi

Grga
Iz.ebase nas sve.
Samo je pitanje da li vise ili manje.
Kuhalo je dugo, a puknuti moralo, izgleda.
Nadam se boljem u buducnosti.
Ipak idu neke reforme, EU stisce da se udje u Euro i tako… Bez sile nema nista.
Ugodni blagdani i vama.
Pozz!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Meni stvarno nije jasno kako će Ramljak pravno izvest ovu otimačinu, i kako misli prenijet tu imovinu, a da mu postojeći dioničari to prihvate. Pa bolje onda stečaj, zašto bi pristali na ovo.

Kupovali smo po 80 kn zbog Mercatora, onda nas je Toda dokapitalizirao po 40 kn a sad smo spali zbog Ante Ramljaka na 0 kn.

https://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/nacrt-nagodbe-za-55-milijardi-eura-duga-ramljak-predlozio-da-vjerovnici-osnuju-i-preuzmu-novi-agrokor-najbolje-ce-proci-financijski-vjerovnici/6862713/

Znaci idu kao i tag-along prava malih.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Eto, doživjeli smo i ovo.

Smatram da je ovakva odluka po svojoj suštini kriva i nepravedna, ali to to više nije važno.
Očekujem da će Udruga pokrenutu neke procese, a i to je na dugom štapu.

Škola je plaćena. Pouka dobivena.

La vita e bella!

Sada jedino preostaje tuziti tvrtke radi laznih izvjestaja i bilanci i naplatiti se od toga… a mozda i tuziti drzavu radi toga sto je dopustila sve ovo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa imamo sad i nova izvješća koja izgledaju ok pa nam ništ ne vrijedi a kao fol nismo mogli njima trgovati pola godine…. onda se to uzdaj u bilo kakva izvješća na ZSE.bljak…fuj

New Report

Close