Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je zapravo kraj ZSE jer tko će više ulagati na ovu burzu kad će deseci tisuća manjinskih dioničara tvrtki kćeri biti legalno opljačkani i nikome ništa!?!?!? Pa sve ove tvrtke kčeri bile su perjanice i blue chipovi na ZSE?!?
TKO NORMALAN ĆE OVDJE NAKON OVOGA ULOŽITI I 1 KUNU????

nitko nije opljačkan….svi ste naivni
[/quote]
daj orešković ne pili, ovo je čista malverzacija i otimačina. Taj dug se mogao riješiti dokapitalizacijama i sl, bez ikakvih otpisa i sl. Ovako su i nas i Todorića doslovno opljačkali . Pa to je nevjerojatno !

Bakic je isto dosta ulagao u Agrokor, sto on kaze?


Ovo je zapravo kraj ZSE jer tko će više ulagati na ovu burzu

Ma koji kraj ZSE-a..nastavit ce on ovako mizerno i dalje. NIsta se tu nebude dogodilo.



Ovo je zapravo kraj ZSE jer tko će više ulagati na ovu burzu kad će deseci tisuća manjinskih dioničara tvrtki kćeri biti legalno opljačkani i nikome ništa!?!?!? Pa sve ove tvrtke kčeri bile su perjanice i blue chipovi na ZSE?!?
TKO NORMALAN ĆE OVDJE NAKON OVOGA ULOŽITI I 1 KUNU????

nitko nije opljačkan….svi ste naivni
[/quote]

Neka smo i naivni…ali objasni kako nismo opljačkani?
Je li Todorić radio što je htio i kršio brojne propise, a država se pravila da ništa ne vidi? JEST!
Je li gazda na ZSE i na ino burze dostavljao lažirana FI, a država se pravila da ništa ne vidi? JEST!
Je li država dozvolila da tvrtke kćeri izdaju jamstva teška 20 milijardi kuna bez suglasnosti skupština, a država nije ništa poduzela da to poništi? JEST!
Je li država donijela zakonski okvir i omogućila sklapanje pljačkaške nagodbe kojima će male ni krive ni dužne oderati do gole kože? JEST!

Ignore: KressoM, delux

Imao si punih 6 mjeseci za izaci i prihvatiti gubitak od 90%….a sto ste vi radili, i dalje kupovali nesto za sto si znao u 3 mjesecu da ide u stecaj…i sada bi ti netko trebao nesto nadoknaditi…

sutra jos uzmite belja i smanjite prosjek!!!, i uzmite i odvjetnike, da i oni zarade:)

@oreskovic
Uopće ne razumiješ poantu…ako je tebi ovo normalno i u redu, onda i dalje ulaži svoj teško zarađeni novac na ZSE!

Ignore: KressoM, delux

Taj Ramljak me totalno razocarao s tom recenicom: “ulaganje u dionice je rizican posao”..
Ma nemoj mi reci. Je kad se provodi kriminal u poduzecu i sve institucije to njemo gledaju desetljecima i nikom nista. I sad on to tako bagatelno nabaci da je to “riski biznis”.

Nama jedino ova udruga moze pomoci i nitko vise. Em imaju bar nekog pravnog i ekonomskog znanja za razliku od lupetanja koja ovdje slusamo mjesecima (prepoznat ce se oni) i parcijalnog citiranja razno raznih paragrafa. Ili da ta hanfa utvrdi zajednicko djelovanje ili neko drugo hvatanje za slamcicu.
Ja sam vjerovao da u najgorem scenariju ce ostati neke mrvice.

Ali ovo da ostajemo bez svega a nije ni stecaj, dali je to uopce moguce?



@oreskovic

Uopće ne razumiješ poantu…ako je tebi ovo normalno, onda i dalje ulaži svoj teško zarađeni novac na ZSE!

Gotovo je s ZSE i ulaganjima u RH. Moja je odluka, ostajem do kraja u ovim dionicama, ali kune više nikad više neću uložiti u ZSE i RH. Ovako barem imam dionice za sudske tužbe koje će uslijediti, zasigurno će biti pregršt tužbi i prije nego se ovo proba izvesti. Nakon 90% svejedno mi je za ovih 10%, hoće li propasti ili neće. Tužbi će zasigurno biti na ovaj prijedlog.

A kako će ovo oni zakonski izvest, to ne znam, ali u ovoj “državi” sve je moguće.

Grga
Nisu vas opljackali.
Duzni ste vise nego ima imovine.
Tko s tokijem tikve sadi…
Sutra Ledo 200 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Bus usel na 200?

Zao mi je svih malih..a i vecih ulagaca..mozda se moze pokrenuti tuzba za lazirana izvjesca i sl. ali poznajuci nase pravosudje..ovaj novi holding ce bit pravni nasljednik, pa netko je valja odgovoran za obmanu dionicara..ili ce rec pa objavljena su jamstva, znali ste za dug..


Ali ovo da ostajemo bez svega a nije ni stecaj, dali je to uopce moguce?

Treba ići na pokretanje stečaja svih firmi kćeri pa kad već puše mali, neka popuše i svi koji su financirali gazdu i njegove projekte i koji bi se sada bogatili na leđima malih ulagača!!!

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close